Вітаю Вас Гість!
Четвер, 28.03.2024, 16:38
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПОЛІТИКА » ВЛАДА УКРАЇНИ » Диктатура (Чи теперішній режим вже є диктатурою ?)
Диктатура
УКРАЇНЕЦЬДата: Субота, 06.08.2011, 14:10 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Любов Шайда запитує: "і в чому полягає конкретно диктатура і важливість моменту? "

Ось таке просте запитання. Хто як думає: це вже диктатура ? І чому ?
 
ШАЙДАДата: Субота, 06.08.2011, 14:22 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
так, так дуже цікаво почитати...

Додано (06.08.2011, 15:22)
---------------------------------------------
а ще в дискусії зявляється істина..

 
УКРАЇНЕЦЬДата: Субота, 06.08.2011, 15:16 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Правлячий режим перейшов межу.

6 августа 2011 | Павловський Андрій

Влада вже навіть не вдає, що дотримується хоча би формального правосуддя.

Правлячий режим перейшов межу. Після резонансних затримань та арештів активістів Податкового Майдану, міністрів та посадовців минулого українського уряду, членів патріотичних організацій «Тризуб» та ВО «Свобода», проведено цинічну «зміну запобіжного заходу» - арештовано Юлію Тимошенко !

Такі протиправні дії не відповідають жодним демократичним нормам і підтверджують звинувачення у вибірковості та упередженості цього та інших так званих судових процесів. Влада недвозначно дала зрозуміти, що сьогодні в нашій країні ніхто не застрахований від неправомірного арешту, жоден громадянин не може розраховувати на справедливий та неупереджений суд.

Влада вже навіть не вдає, що дотримується хоча би формального правосуддя. Українське суспільство так і не почуло історії багаторічних корупційних україно-російських газових зв’язків. Реальні газові оборудки ретельно приховуються нинішньою владою. Тому про встановлення істини у справі не йдеться.

Процес над Тимошенко давно вийшов за межі правової площини і має виключно політичний характер. У такий спосіб режим Януковича намагається відвернути увагу від власних діянь, адже «Покращення життя вже сьогодні» з тріском провалилось, економіка країни стрімко котиться в прірву.

Сьогодні в Україні фактично ліквідована демократія і оголошена диктатура. Віктор Янукович та його команда не пройшли випробування владою. Вони не змогли поставити інтереси суспільства та держави вище, аніж власні інстинкти помсти, страху, вседозволеності, заздрості. Вони здають національні інтереси, руйнують економіку, встановлюють тотальну корупцію, нищать українські цінності, фальсифікують українську історію. Вони не в змозі керувати європейською державою. Але для того, щоб зберегти демократичне право українців обирати та змінювати владу, уже сьогодні усі мусимо докласти максимум зусиль, щоби не дати встановити в Україні режим тотальної диктатури, відібрати наше право вільного політичного вибору, право на власну думку.

Правлячий режим чітко демонструє: усі незгодні будуть репресовані. Якщо ми не зупинимо процес сповзання до диктатури вже зараз, то вже за короткий час може бути запізно: ми втратимо свої права, своє майбутнє, свою державу.

Ми, представники різних політичних сил та громадських організацій, заявляємо про нашу єдність в рішучому опорі диктатурі і проголошуємо початок безстрокової акції протесту.

Єдина мова, на яку зважає ця влада – це консолідована сила народу. Разом захистимо наші права, разом не дамо знищити демократію!

Звертаємось до всіх українців із закликом «Не будьте байдужими!» «Не бійтеся!». Нас мільйони - їх одиниці. До дії, українці!

Комітету опору диктатурі

Висловити свою громадянську позицію проти репресій та погіршення життя можна у суботу та неділю біля Печерного Судилища, Київ, Хрещатик ,42.
 
GidraДата: Субота, 06.08.2011, 15:36 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Безусловно, диктатура...Но диктатура глупцов, признающих только насилие....
Думаю, они сами не понимают, насколько близки к финалу...
 
максДата: Субота, 06.08.2011, 18:35 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 12
Репутація: 5
Статус: Offline
Диктатура-відсторонення опозиції від можливості захищати права зазначені в законі.
Ну а оскільки опозиція це майже весь люд,який здобуває кошти працею,а не хабарами в кабінетах.То не вважаю ,що арешт ЮВТ,це привід писати що існує диктатура в державі.
 
гілкаДата: Субота, 06.08.2011, 18:52 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Судять Тимошенко. А судді хто? Їй інкрімінують підписання газових контрактів. Але вона їх не підписувала. Тисла на Дубіну? Можливо. Але Дубіна не дитина з дитячого садочку і якщо б не хотів то не підписав. Далі. Якщо брати юридичну складову то газові угоди не можуть бути підставою для арешту Тимошенко.
Машини швидкої допомоги? Не ті, не так? Тут я не зовсім в темі. Що вона підписувала, як і коли. Але думаю, що там ситуація приблизно така ж як і з газовими контрактами - навряд чи є її підпис. Якщо було рішення КМУ про виділення коштів - то це було рішення колегіального органу, і саме цей колегіальний орган мав право примати таке рішення.
Що ми бачимо сьогодні? Судять люди, яким давно пора робити панамські паспорти та шукати пластичних хірургів ( я не про Кірєєва - це пішак. який самостійно навіть кліпнути очима не мож). Судять люди, які купують міські лавки по ціні дорогих диванів, судять люди, які купують вуличні туалети по ціні європейських стаціонарних золотом оббитим туалетів. Судять люди, які знімають відеоролик на 3 хвилини за мільйон, судять люди, які і відміняють парад на День незалежності з метою економії, а при цьому купують гелікоптери, орендують за скажені гроші літаки,вкотре вкладають ще більш скажені гроші (державні) на ремон маєтків, які вкрали у народа, судять люди які.....
Це цинічно - розповідати народу, що попіклуються про нього, а при цьому піклуються лише про себе (наскільки зросли статки близьких до "тіла" осіб, і наскільки впав добробут простої людини). Неодноразове порушення Конституції (я вже не буду говорити про інші акти українського законодавства), Чорноморський Флот РФ, репресії, арешти, підвищення цін, пенсійна реформа...... І це все на фоні покращення життя вже сьогодні.... але на жаль не нашого з вами.
Що буде далі? Якщо люди сьогоднішню ситуацію мовчки проковтнуть, то значить вони достойні такої влади.
 
ШАЙДАДата: Субота, 06.08.2011, 18:57 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
я згідна що в країні диктатура, але диктатура не конкретно регіоналів, а диктатура влади. будуть при владі регіонали - їх диктатура, була Тимошенко - була її диктатура і Ющенка. був Кучма - і .т.д. сьогодні маєм диктатуру влади не більшу і не меншу ніж була раніше за часів Ющенка та Тимошенко. говорити про посилення диктатури - нема аргументів. самі гасла. дайте мені конкретику. переконайте мене. що сьогоднішня диктатура більша за попередню...але конкретику потрібно...

Додано (06.08.2011, 19:57)
---------------------------------------------
що нинішня влада робить такого поганого, що не робила попередня влада? та все робили і раніше. а за суд над чиновниками - великий плюс.

Додано (06.08.2011, 19:57)
---------------------------------------------
а важливість моменту - я не розумію...

 
УКРАЇНЕЦЬДата: Субота, 06.08.2011, 19:06 | Повідомлення # 8
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
КОД звернувся до українського народу з маніфестом "Не бійся! Захисти Україну!" 3

Комітет опору диктатурі, створений у Льввові. звернувся до українського народу з маніфестом "Не бійся! Захисти Україну!"

текст маніфесту:

"Правлячий режим перейшов межу. Після резонансних затримань та арештів активістів Податкового Майдану, міністрів та посадовців минулого українського уряду, членів патріотичних організацій «Тризуб» та ВО «Свобода», проведено цинічну «зміну запобіжного заходу» для одного з лідерів опозиції Юлії Тимошенко.

Такі протиправні дії не відповідають жодним демократичним нормам і підтверджують звинувачення у вибірковості та упередженості цього та інших так званих судових процесів. Влада недвозначно дала зрозуміти, що сьогодні в нашій країні ніхто не застрахований від неправомірного арешту, жоден громадянин не може розраховувати на справедливий та неупереджений суд.

Влада вже навіть не вдає, що дотримується хоча би формального правосуддя. Українське суспільство так і не почуло історії багаторічних корупційних україно-російських газових зв’язків. Реальні газові оборудки ретельно приховуються нинішньою владою так само, як це робили всі її попередники. Тому про встановлення істини у справі не йдеться.
Процес над Тимошенко давно вийшов за межі правової площини і має виключно політичний характер. У такий спосіб режим Януковича намагається відвернути увагу від власних діянь, адже «Покращення життя вже сьогодні» з тріском провалилось, економіка країни стрімко котиться в прірву.

Сьогодні в Україні фактично ліквідована демократія і оголошена диктатура. Віктор Янукович та його команда не пройшли випробування владою. Вони не змогли поставити інтереси суспільства та держави вище, аніж власні інстинкти помсти, страху, вседозволеності, заздрості. Вони здають національні інтереси, руйнують економіку, встановлюють тотальну корупцію, нищать українські цінності, фальсифікують українську історію. Вони не в змозі керувати європейською державою. Але для того, щоб зберегти демократичне право українців обирати та змінювати владу, уже сьогодні усі мусимо докласти максимум зусиль, щоби не дати встановити в Україні режим тотальної диктатури, відібрати наше право вільного політичного вибору, право на власну думку.

Правлячий режим чітко демонструє: усі незгодні будуть репресовані. Якщо ми не зупинимо процес сповзання до диктатури вже зараз, то вже за короткий час може бути запізно: ми втратимо свої права, своє майбутнє, свою державу.

Ми, представники різних політичних сил та громадських організацій, заявляємо про нашу єдність в рішучому опорі диктатурі і проголошуємо початок безстрокової акції протесту. Єдина мова, на яку зважає ця влада – це консолідована сила народу. Разом захистимо наші права, разом не дамо знищити демократію!

Звертаємось до всіх українців із закликом «Не будьте байдужими!» «Не бійтеся!». Нас мільйони - їх одиниці. До дії, українці!"


Повідомлення відредагував УКРАЇНЕЦЬ - Субота, 06.08.2011, 19:06
 
justvisДата: Субота, 06.08.2011, 19:10 | Повідомлення # 9
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (макс)
Диктатура-відсторонення опозиції від можливості захищати права зазначені в законі.
Ну а оскільки опозиція це майже весь люд,який здобуває кошти працею,а не хабарами в кабінетах.То не вважаю ,що арешт ЮВТ,це привід писати що існує диктатура в державі.


Ви вваажаєте, що диктатура встановилася з моменту фальсифікації виборів Президента ? Чи з тушкуванням коаліції ?
Чи остаточною фіксацією диктатури було гвалтування Конституції України неприроднім способом ?


http://justvis.at.ua
 
grozaДата: Субота, 06.08.2011, 19:13 | Повідомлення # 10
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (ШАЙДА)
я згідна що в країні диктатура, але диктатура не конкретно регіоналів, а диктатура влади. будуть при владі регіонали - їх диктатура, була Тимошенко - була її диктатура і Ющенка. був Кучма - і .т.д. сьогодні маєм диктатуру влади не більшу і не меншу ніж була раніше за часів Ющенка та Тимошенко. говорити про посилення диктатури - нема аргументів. самі гасла. дайте мені конкретику. переконайте мене. що сьогоднішня диктатура більша за попередню...але конкретику потрібно...


Ви юрист і не можете не розуміти різниці між тим, що було до Януковича, і що є зараз
 
УКРАЇНЕЦЬДата: Субота, 06.08.2011, 20:36 | Повідомлення # 11
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Повний бойкот режиму Януковича. Звернення до української громадськості у цілому світі

06-08-2011 19:32

Жертвою режиму не тільки Тимошенко, Луценко, українські журналісти, науковці-історики. Жертвою тут українська культура, наука, освіта, мова та майбуття української нації як також суверенітет та демократичність її держави.

Від нечесного використування ресурсів підчас президентських виборів до останнього арешту свого головного політичного противника, режим Віктора Януковича проявив вкрай недемократичний, антиукраїнський та протизаконний характер, якому слід врешті покінчити. Тому з сьогоднішнім днем йому треба проголосити бойкот під кожним оглядом. Це означає несприйняття його як легітимну владу в Україні, а також представлення його перед світовим товариством анти-народним, недемократичним та злочинним. Дальше толерування та мовчання тільки підсилює його насильницький настрій.

Тому закликаємо українську громадськість по цілому світу до повного спротиву, демонстрацій-маніфестацій, опозиції та бойкоту. Це означає протестні акції, бойкот з сторони діяспори та ізольовання демократичним світом режиму, але не українського народу. Противно, світ і міжнародне товариство повинно зайнятися захистом українського народу у цей випробовуючий час.

Конкретно це означає влаштування вуличних демонстрацій-маніфестацій та громадянський непокір в Україні, подібні демонстрації під режимними дипломатичними місіями по місцевостях світу, демонстративний вихід з залі підчас виступу Віктора Януковича на У Форумі, відмовлення від будьяких зустрічей, а також прийнять з чільними представниками цього режиму.

Для міжнародного товариства це означає не допустити, щоби режим Януковича в імені України очолював сьогодні Комітет міністрів Ради Європи, а Організацію з безпеки і співробітнцтва в Європі в 2013 році. Це означає відмовлення надання віз та замороження банкових рахунків злочинцям цього режиму які бажають користуватися виїздами на Захід і там переводити фінансові трансакції. Також це означає зрозуміння з відповідними санкціями, що за цим режимом Януковича стоїть Росія з наміром відновити імперію, ключевою частиною якої має бути Україна.

Ми розуміємо, що такого роду опозиція і бойкот вимагає певної пильности, пожертви, а також неприємности. Одначе треба усвідомити собі, що обставини на Україні далеко гірші чим неприємні. Тут не ходить тільки про одну особу, чи один випадок. Жертвою режиму не тільки Юля Тимошенко, Юрій Луценко, українські журналісти, науковці-історики чи патріотична і орієнтована на Захід молодь. Жертвою тут українська культура, наука, освіта, мова та майбуття української нації як також суверенітет та демократичність її держави.

Бойкот режиму не можна утотожнювати як бойкот України. Тим більше треба звернути увагу на громадські структури в Україні, підсилити громадянське суспільство, українських підприємців та благодійство, строго пильнуючи куди одначе йде допомога, щоби цим не годувати режим. Акція замінення режиму в Україні мусить бути ділом цілого світового українства та від тепер повинно йти безперебійним інтенсивним наступом аж до завершення. Поборюючи режим Януковича ми будуємо українську демократичну Україну та промощуємо дорогу кращого майбутнього нашого народу.

Ню Йорк-Торонто 6 серпня 2011

За Світову Конференцію Українських Державницьких Організацій
Аскольд Лозинський голова
Борис Потапенко секретар
Оксана Процюк-Чиж скарбник
 
ШАЙДАДата: Субота, 06.08.2011, 20:46 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
groza, так поясніть мені конкретно, може зрозумію.
а ще юрист бачить державу ізсередини, бачить найбрудніші її сторони і це кожний день....

Додано (06.08.2011, 21:46)
---------------------------------------------
Ви юрист і не можете не розуміти різниці між тим, що було до Януковича, і що є зараз - нєєєє, я тут не згіда....
 
grozaДата: Субота, 06.08.2011, 21:33 | Повідомлення # 13
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
До Я Конституцію не наважилися гвалтувати неприроднім способом
До Я була реальна конкуренція між політичними середовищами
До Я тушок дресирували розпуском ВР і перевиборами
До Я суди могли приймати різні рішення. Навіть антипрезидентські
До Я не було здачі Криму і Голодомору
До Я не було кодексоциду
До Я був Вакарчук а не собачник
...
 
GidraДата: Субота, 06.08.2011, 21:52 | Повідомлення # 14
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Я не понимаю- неужели у кого-то были какие-то иллюзии относительно этой шайки...???
Хотя правовой беспредел начался, как мне кажется, еще при Кравчуке....
Когда при всеобщем молчаливом одобрямсе амнистировали компанию Бласко.....
Иы все помним беспредел, творимый шакалами нынешнего премьера в бытность его главным мытарем...

А поправки к закону об НДС..вводимые задним числом..???

Сейчас- это только логический финал деградации правовой и судебной системы.....
 
IVKДата: Неділя, 07.08.2011, 06:09 | Повідомлення # 15
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Так ведь при ссср не было правовой системы, поэтому говорить о деградации при Кравчуке не совсем правомочно.
А иллюзий действительно у меня не было. Бандиты они и есть бандиты...хоть три диплома доктора наук купи себе.

Додано (07.08.2011, 05:58)
---------------------------------------------

Quote (гілка)
Що буде далі? Якщо люди сьогоднішню ситуацію мовчки проковтнуть, то значить вони достойні такої влади.


Безумовно. Це тест який Янукович проводить над людьми. Якщо мовчки проковтнуть....будуть і їх саджати.

Додано (07.08.2011, 07:09)
---------------------------------------------
демократическая Украина так и не решилась на арест главного своего оппонента и его подручных, фальсифицировавших некогда выборы.

 
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПОЛІТИКА » ВЛАДА УКРАЇНИ » Диктатура (Чи теперішній режим вже є диктатурою ?)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: