Вітаю Вас Гість!
Середа, 24.04.2024, 10:35
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПОЛІТИКА » Імперія проти України » INTER V IGNOR (Інтер в ігнор)
INTER V IGNOR
УКРАЇНЕЦЬДата: Субота, 16.07.2011, 20:16 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline


Tetiana Uliana
БОЖЕ! як принизливо... "Дівчина" у віночку: ""Мамо! Я їду в Москву простітуткой работать.Тільки ось піду в спальню: сначала свіней покормлю". "Мы - украинцы? Да! А почему мы говорим по русски? А как же тогда руские узнают, что мы - дыбилы?!" Аплодисменты в зале....


Tetiana Uliana
Чи є якась можливість подати позовну заяву до суду? точніше, чи є хоч мала вірогідність виграти позов? вони ж паплюжать націю

Валентин Мельник
інтер в ігнор.повністю з вами згоден пані та панове!


Roman Krutko
treba stvorutu grypy INTER V IGNOR...
---------------------------------------------------------
Започатковуємо загальнонаціональний рух "Інтер в ігнор"


Повідомлення відредагував УКРАЇНЕЦЬ - Субота, 16.07.2011, 20:31
 
grozaДата: Субота, 16.07.2011, 22:04 | Повідомлення # 2
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Давно вже пора
 
УКРАЇНЕЦЬДата: Субота, 16.07.2011, 22:05 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Група на ФБ INTER V IGNOR
 
igmaДата: Субота, 16.07.2011, 22:13 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Друзья
Повідомлень: 121
Репутація: 28
Статус: Offline
щось не все зрозуміло, внизу це коментар до ролика?

в ролику показано якими українців бачать росіяни, з російського телебачення, все правильно показано, так пересічний зомбі-москаль і бачить українців, завдяки путінському правдивому телебаченню
 
гілкаДата: Субота, 16.07.2011, 22:27 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (igma)
в ролику показано якими українців бачать росіяни, з російського телебачення, все правильно показано, так пересічний зомбі-москаль і бачить українців, завдяки путінському правдивому телебаченню


а чому російське телебачення, якщо там канал ІНТЕР?

95 квартал -не люблю. ІМХО. А взагалі слід би було їм відповісти так як відповів гурт ТІК - "Сєрьожіне пірожіне".
Нам плюють в обличчя, а ми (не в прямому сенсі "ми") ще й запрошуємо цих клоунів виступати в Україні.


Повідомлення відредагував гілка - Субота, 16.07.2011, 22:42
 
УКРАЇНЕЦЬДата: Субота, 16.07.2011, 22:39 | Повідомлення # 6
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Quote (igma)
щось не все зрозуміло, внизу це коментар до ролика?

Це коментарі з Фейсбук. Там створена відкрита група
 
igmaДата: Субота, 16.07.2011, 22:50 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Друзья
Повідомлень: 121
Репутація: 28
Статус: Offline
на початку ролика йде представлення і про що він, в мініатюрі показано, якими нас бачать росіяни, і складені стереотипи, завдяки російському телебаченню, не розумію притензій до 95 кварталу, молодці все правильно показали
 
гілкаДата: Субота, 16.07.2011, 22:50 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (УКРАЇНЕЦЬ)
Започатковуємо загальнонаціональний рух "Інтер в ігнор"


ПІДТРИМУЮ НА ВСІ 100
. Але які реальні кроки ми можемо зробити?. Звичайно було б добре якби можна було б вивісити антиінтерівську (аргументовану інформацію) в змі, антирекламі, тощо.

Я вже майже рік скрізь (де це в тему) завжди говорю, що не дивлюсь канали Інтер, Україна оскільки ці канали відкрито антиукраїнські.
Неодноразово ми з друзями писали до редакції інтеру про їх антиукраїнськість. Пару раз навіть відповідь отримувала - ви не праві - ми працюємо для широкого кола глядачів. А що можна чекати від цього каналу, коли його власник васал Кремля?

Чомусь згадалося, що коли мені страхова компанія "Оранта" затягувала мені страхові виплати, то я (попередивши їх в претензі) наклеїла на задній бампер машини антирекламу ("Оранта" затримує виплати"). Так я каталася майже півмісяця (далі сплатили - спрацювала претензія). Тоді мене чоловік 20 розпитувало про Оранту - і деякі з них відмовилися від свого плану співпраці з цією компанією.
Я, наприклад, можу на машині почепити слова "ІНТЕР -НІ" ( чи щось в такому дусі)


Повідомлення відредагував гілка - Субота, 16.07.2011, 22:58
 
УКРАЇНЕЦЬДата: Понеділок, 18.07.2011, 09:14 | Повідомлення # 9
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Чи не можна організувати судові позови ?
 
гілкаДата: Понеділок, 18.07.2011, 22:52 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (УКРАЇНЕЦЬ)
Чи не можна організувати судові позови ?


Можу відразу (відсотків на 90) вгадати рішення суду ("печерського" sad ) - порушення відсутні. Браві хлопці пародійно розповіли, як російські змі показують українців (те, що кварталівці та інтеровці (вірніше їх адвокати) знайдуть немало прикладів "любові" росіян до українців під сумнів не беру. Невже не бачите, що робиться в наших судах. "БЕСПРЕДЕЛЬЩИНА" - цьому ім'я. Сьогодні чиновники (табачники, єфрємови та їм подібні) наввипередки намагаються наплювати на Українську націю, її мову, культуру. Деякі так звані "вчені" (не можу назвати їх Вченими) - керівники наукових інститутів заявляють за кордоном (РФ), що Україна не може жити без господарської руки старшого брата, що Україна процвітала лише тоді коли нею керували із Москви.
Можливо і є сенс в судових позовах, але можливо слід ще й проводити інформаційну роботу?. Я показала цей ролик декільком своїм друзям та колегам. Всі були дуже обурені, навіть фанати 95 кварталу. Тому написали по е-мейлу скаргу на адресу інтеру.
 
УКРАЇНЕЦЬДата: Вівторок, 19.07.2011, 15:47 | Повідомлення # 11
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Quote (гілка)
Я показала цей ролик декільком своїм друзям та колегам. Всі були дуже обурені, навіть фанати 95 кварталу. Тому написали по е-мейлу скаргу на адресу інтеру.

А на яку адресу скарги ?

Думаю, що обурення табачником, тотальне. Йому навіть ПРяники руки не подають. Але він працює: до 18.00 міністром, а після 18.00 - шовіністом
Поторібно всім українцям і патріотам України інших національностей обєднуватися на якнайширшій платформі
 
гілкаДата: Вівторок, 19.07.2011, 19:24 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
http://inter.ua/uk/about/coordinates сайт телеканалу інтер.

Адреса

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя"

вул. Дмитрівська, 30, Київ 01054, Україна
Телефон/факс

+38 (044) 490 67 65
З нами можна зв'язатися
Загальний вiддiл
common@inter.ua
Програмна служба
program@inter.ua
Служба зі зв'язків із громадськiстю
pr@inter.ua
Технiчна дирекцiя
cherniy@inter.ua
Студiя музичних програм
yasha@inter.ua
Сайт телеканалу
intersite@inter.ua
Реклама на сайті

З питань спонсорства

Костянтин Бровченко, в.о. директора "Хайлайн Медіа"

Телефон: +380 44 536-08-40, вн. 3179

E-mail: brovchenko@inter.ua

Анатолій Касяненко, директор з продажів "Хайлайн Медіа"

Телефон: +380 44 536-08-40, вн.3190
Інтерактивні проекти в ефірі

Сергій Котенко, директор з розвитку "ВІА Телепорт"

Телефон: +380 44 490-67-65, вн. 3212

E-mail: kotenko@inter.ua
Реклама в ефірі

"Відмінна реклама"

Телефон: +380 44 486-43-77

----------------

Щодо Табачника. Він і до 18-ої працює шовіністом, оскільки і в цей час від підписує документи які працюють на знищення української культури, мови та освіти.
 
carmakovaДата: Середа, 05.04.2017, 06:19 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
http://forumkyiv.at.ua/forum/
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПОЛІТИКА » Імперія проти України » INTER V IGNOR (Інтер в ігнор)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: