Вітаю Вас Гість!
Середа, 24.04.2024, 02:49
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПОЛІТИКА » Мовна політика » ЛИТВИН ОГОЛОСИВ ПРО ВІДСТАВКУ
ЛИТВИН ОГОЛОСИВ ПРО ВІДСТАВКУ
grozaДата: Середа, 04.07.2012, 09:29 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
ЛИТВИН ОГОЛОСИВ ПРО ВІДСТАВКУ
Середа, 04 липня 2012, 10:07

Спікер Володимир Литвин просить депутатів прийняти його відставку.

Про це він заявив на засіданні Верховної Ради.

"Вчора на 14:30 мене запросили на нараду до президента. Вона закінчилась близько 20 години. В той же час, як сказав один народний депутат, вони розвели їх як котят", - сказав він.

"Але за великим рахунком розвели Україну, розвели народ. І плоди цього "розводу" ми ще будемо пожинати", - зазначив він.

"За таких обставин я прошу розглянути питання і прийняти рішення про мою відставку", - зазначив Литвин.

"Тому прохання зараз поставити це питання, включити його до порядку денного, у вас є доблесний товариш, який мене здав повністю", - сказав Литвин, вочевидь маючи на увазі свого заступника Адама Мартинюка, який оголосив розгляд законопроекту у вівторок.

"Тому прошу, включіть до порядку денного і завтра розглянути рішення з цього приводу. Будь-ласка, Адаме Іванович, ставте це питання", - додав він.

Між тим депутати запропонували оголосити перерву на 30 хвилин для того, щоб прийняти рішення про подальші дії.

15 хвилин тому свою відставку підветрдив віце-спікер Микола Томенко.
 
ГошаДата: Середа, 04.07.2012, 10:01 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 2
Репутація: 2
Статус: Offline
Видно совесть не совсем протухла. А может тактический ход перед выборами?
 
grozaДата: Середа, 04.07.2012, 10:06 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Це тактичний хід. Але яка мета цієї тактики ?
Може це тому, що Голова Вр повинен підписати Закон і направити Президенту.
Якщо залишиться Литвин Головою ВР - то потрібно буде або підтримати банду зека, або стати проти банди, не підписуючи Закон
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПОЛІТИКА » Мовна політика » ЛИТВИН ОГОЛОСИВ ПРО ВІДСТАВКУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: