якість послуг - Київський форум УКРАЇНЦІ
Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 06.12.2016, 11:10
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Київський форум УКРАЇНЦІ » Життя в Києві » Проблеми » якість послуг (поведінка компанії)
якість послуг
v7timДата: Субота, 23.01.2016, 22:58 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Друзья
Репутація: 0
Статус: Offline
Приємно, що компанія намагається контролювати якість інтернету! Тільки написав, на сайті Волі, що швидкість "скаче" позвонив оператор і буквально нав"язав мені візит техніка. Добре, нехай прийде, в вихідний. Прийшли два хлопця і давай мені доводити, що мій комп і роутер гімно, а швидкість не скаче і все в них добре. Я знаю, що швидкість інтернету не може не змінюватись, це об"єктивно, що з зміною кількості користувачів змінюється швидкість, питання в тому. щоб вона не падала нижче певної. Я чекав, що хлопці перекомутують якось моє підключення, а вони почали доводити мені, що я віслюк,мій комп гівно і роутер також і тикати типу-подивись яка швидкість. І що? Так, зараз така, а через 5 хв буде інша! Одним словом, враження, що профі прийшли довести мені, що я віслюк! 10 років я користуюсь інтернетом і лише місяць від "Воля-кабель" і ніколи мій гівно-комп не підвисав на ходу, мабут є проблеми і з компом, але якщо ви пишете 100 Мбіт, має бути хоч 75 в мінімумі, а коли це 10 то і коштує це 1/10 абонплати!

Київський форум УКРАЇНЦІ » Життя в Києві » Проблеми » якість послуг (поведінка компанії)
Сторінка 1 з 11
Пошук: