Вітаю Вас Гість!
Четвер, 02.05.2024, 09:00
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Київський форум УКРАЇНЦІ » ТУРИЗМ, ВІДПОЧИНОК » Європа » ЕВРОТУР (Туры во все страны)
ЕВРОТУР
mashutaДата: Вівторок, 30.08.2016, 09:17 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Обожаю Евротуры! Это отличная возможность увидеть максимум. Я, конечно, английский знаю хорошо, благодаря EnglishDom, могу легко общаться с местными. Но и тем, кто не знает язык тоже интересно.
 
byzina1180Дата: Четвер, 01.12.2016, 08:35 | Повідомлення # 32
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Тоже хочу поехать в Евротур, начну путешествие с Польши, только визу нужно дождаться, заказала через тур фирму http://businessvisit.com.ua/vizy/ скоро уже должна быть готова. Осталось машину с ТО забрать, собрать чемоданы и на встречу переключениям.
 
yushcherbinalsДата: Понеділок, 30.01.2017, 12:26 | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Дорого щас виза стоит
 
lanalisitsyna88Дата: Вівторок, 30.05.2017, 09:08 | Повідомлення # 34
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А я пляжного відпочинку віддаю перевагу. На Кіпрі була влітку, дуже сподобалося, прям рай на землі. Тур брала як завжди у хлопців з Johnny Besand (Джонні Бісенд), навіть знижкою порадували. А взагалі, мені подобається їх європейський підхід до роботи. Все чітко і якісно, ніколи проблем не було.
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » ТУРИЗМ, ВІДПОЧИНОК » Європа » ЕВРОТУР (Туры во все страны)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук: