Вітаю Вас Гість!
Середа, 24.04.2024, 04:25
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Київський форум УКРАЇНЦІ » Життя в Києві » Влада » я - за Януковича, а Ви?
я - за Януковича, а Ви?
ШАЙДАДата: Середа, 23.03.2011, 16:27 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
стала подобатись робота команди Януковича... це діагноз?
 
justvisДата: Середа, 23.03.2011, 17:37 | Повідомлення # 2
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (ШАЙДА)
стала подобатись робота команди Януковича

Що зроблене вже сподобалося ? Невже є гречка по 3.40 ?


http://justvis.at.ua
 
ШАЙДАДата: Середа, 23.03.2011, 17:49 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
1. вперше в Україні притягують до відповідальності і утримують в Сізо високих чиновників,
2. вперше допитали Кучму і він нервував (в прокуратурі це теж підтвердили).
3. стягують гроші в бюджет - правильно роблять, бо мені треба гонорари получати, а в ПФ та УПСЗ грошей нема,
4. визначальним є спротив народу - проти Маргарет Тетчер теж акціями виступали. але ж підняла країну саме вона. Ющенка і Тимошенко ми боготворили - і що?
5.Помітний порядок.

Додано (23.03.2011, 18:49)
---------------------------------------------
а те що ціни на продукти виросли - так це в цілому світі так, навіть ООН визнала що їжа буде дорогою.

 
justvisДата: Середа, 23.03.2011, 20:22 | Повідомлення # 4
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Невже розсекретили інфо щодо крадіжки Межигіря ?
Мельниченко казав, що Кучма втіз з кабінету слідчого
Стягують гроші з відомої фірми, яка ввозить нафтопродукти без мита ? А віце-премєр вже сотні мільйонів, наданих своїй фірмі, повернув, щоб у Вас були гонорари ?
Спротив народу проти МАргарет Тетчер є визначальним. Я знаю тільки одну досвідчену і освідчену людину, яка боготворить Ющенка (треба буде запросити для дискусії з Вами). Про те, що хтось боготворить Тимошенко мені не відомо

Щодо порядку - це Ви з сарказмом ? Приколюєтесь ? biggrin


http://justvis.at.ua
 
ШАЙДАДата: Середа, 23.03.2011, 20:26 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
те що Ви навели - крадіжки, хабарі і т .д. - було вже 20 років і для нікого не дивина, це було і за Кучми. Ющенка, Кравчука, а відношення нашого народу до Ющенка і Тимошенко - було видно на майдані. Порядку дійсно стало трошки більше.
 
justvisДата: Середа, 23.03.2011, 20:29 | Повідомлення # 6
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Але дуже мало хто їх боготворив.
А в чому порядок ? Судова реформа щось впорядкувала ?


http://justvis.at.ua
 
гілкаДата: Четвер, 31.03.2011, 23:59 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (ШАЙДА)
1. вперше в Україні притягують до відповідальності і утримують в Сізо високих чиновників,
2. вперше допитали Кучму і він нервував (в прокуратурі це теж підтвердили).
3. стягують гроші в бюджет - правильно роблять, бо мені треба гонорари получати, а в ПФ та УПСЗ грошей нема,
4. визначальним є спротив народу - проти Маргарет Тетчер теж акціями виступали. але ж підняла країну саме вона. Ющенка і Тимошенко ми боготворили - і що?
5.Помітний порядок.

Вбив наповал - це м'яко сказано.
По-черзі.
1. Притягують до відповідальності опонентів, які можуть стати на дорозі до розширення корита. Може Янукович Межигірський маєток та угіддя повернув державі?
2. Допити Кучми? Не більше ніж гра в кіно для бідних (це я про народ). Дядю просто відбілять з часом від тавра "вбивці Гонгадзе"
3. Стягують гроші в бюджет? Дуже хочеться написати більше (конкретики), але з огляду на те, що "вони працюють" (це я про наші доблесні органи) скажу одне - стягують три шкури з простого народу, і звісно ж в бюджет sad , але не в державний. Хоча і в державний якась сота відстотка потрапить. Дуже дивно, що при такій владі у нас по суті зникає середній клас (тільки як розумієте не в клас мільйонерів він переходить), але з'являються нові мільярдери, А старі збільшують свої статки вдвічі, втричі.
4. Спротив народу? А скільки можна знущатися над людьми і над Україною?. Життя в Європі і життя в Україні - це дві великі різниці. Одні можуть вийти протестувати, тому що не в змозі купити чергову машину, а інші вийдуть протестувати, тому що пухнуть з голоду.
5. Порядок? Тут дві аналогії. У морзі також порядок і тиша. При Сталіні також був порядок. Про ціну такого порядку слід нагадувати?

 
ШАЙДАДата: П`ятниця, 01.04.2011, 08:12 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
1. ніякий президент, навіть той, що виведе Україну до щасливого майбутнього Межигіря та угіддя не відасть, це іміджеві речі.
і живем ми так погано не через Межигіря та угіддя. а через впевненість у безкарності чиновників. а тепер чиновницький олімп хитнуло,
для мене як для практикуючого юриста аж тепло на душі що суддів хапають. є серед суддів толкові та грамотні люди у кожному суді, але на жаль таких мало.
стосовно опонентів - поживем побачим. а що опонентів не можна чіпати? бо буде крик про репресії? ми ж на Майдані кричали бандитів у тюрми...
стосовно Кучми я можу погодитись. що боротьба з опонентом Пінчуком. але ж беруть усіх!
Про податки - нас в цьому питанні розсудить час, бо зараз сказати куди підуть ті гроші - невідомо, все інше - припущення.
про спротив - я притримуюсь думки, всі люди біжать в один бік - значить, ти біжи в другий. ми на жаль, не можемо собою покерувати і ми не можемо вгадати, що для нас є добре. Тому виходячи від протилежного, я вважаю спротив народу добрим знаком.
 
grozaДата: П`ятниця, 01.04.2011, 12:55 | Повідомлення # 9
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
про кодексоцид треба висвітлити
 
ШАЙДАДата: П`ятниця, 01.04.2011, 13:54 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
Про це ще рано говорити

Додано (01.04.2011, 14:54)
---------------------------------------------
і оцінку давати потрібно через рік

 
гілкаДата: Неділя, 03.04.2011, 00:30 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (ШАЙДА)
1. ніякий президент, навіть той, що виведе Україну до щасливого майбутнього Межигіря та угіддя не відасть, це іміджеві речі.
і живем ми так погано не через Межигіря та угіддя. а через впевненість у безкарності чиновників. а тепер чиновницький олімп хитнуло,
для мене як для практикуючого юриста аж тепло на душі що суддів хапають. є серед суддів толкові та грамотні люди у кожному суді, але на жаль таких мало.
стосовно опонентів - поживем побачим. а що опонентів не можна чіпати? бо буде крик про репресії? ми ж на Майдані кричали бандитів у тюрми...
стосовно Кучми я можу погодитись. що боротьба з опонентом Пінчуком. але ж беруть усіх!
Про податки - нас в цьому питанні розсудить час, бо зараз сказати куди підуть ті гроші - невідомо, все інше - припущення.
про спротив - я притримуюсь думки, всі люди біжать в один бік - значить, ти біжи в другий. ми на жаль, не можемо собою покерувати і ми не можемо вгадати, що для нас є добре. Тому виходячи від протилежного, я вважаю спротив народу добрим знаком.

1.Якщо всі українці будуть про крадені владними мужами (адже ми чудово розуміємо, що крім Межигірського маєтку є ще сотні таких"іміджевих" речей) говорити так як ви, значить вони заслуговують на таку владу. Владу, яка обдирає їх як липку і а сама лускається не лускається від жиру. В даному випадку це не імідж. Це те, за що в нормальній країні людина вже давно б сиділа за гратами, або ж була б стовідсотково далеко за межами політики. В європейських країнах керівники обмежують свої бюджети, а в нашій навпаки - закуповують дорогі іномарки, гелікоптери, тощо? Ви вважаєте це нормальним. Це "пир во время чумы".
2. Опонентів не можна саджати? Та ні, я ж не про це говорила. Мова йшла лише про те, що у нас кишенькова прокуратура займається лише
опонентами (чи тими кого потрібно викинути, щоб посадити на ці місця своїх людей). Беруть усіх? Кучму?Львівських чиновників садять? (наприклад митників) Так своїм місця звільняють. Сьогодні намагаються скрізь прилаштувати на роботу людей зі своєї команди і тепер під гарними лозунгами відбувається чистка. Але самі грабують. І не соромляться навіть показувати це перед людьми. Луценко звинувачують у тому що переплатив 40 тис гр водієві (плюс чин), але те як працюють (в цій сфері) вони, не йде ні в яке порівняння.
Податки? Навіть, якщо брати легітимний кошик - ЗУ про держбюджет то багато чого обурює. На оздоровлення нардепа ВРУ на рік виділяється близько 35 тис гривень, в той час як на дитину сироту, яка знаходиться в опікунів - виділяється 1 тисяча гривень (і ті не видають). Автопарк (не з ланосів), гелікоптер, новий літак, ремонти в маєтках, ................................... Ви вважаєте, що людина, яка рахує кожну копійку повинна сплачувати податки на солодке життя "слугам народу"? І це при тому, що ціни піднялися на все - на продукти, на промтовари, на комунальні платежі, на бензин, на транспорт. (Що я ще забула згадати?). А стосовно того що гроші просто розкрадаються - думаю це розуміють всі. Звідки у чиновника, який отримує заробітну плату в 3-10 тисяч гривень, статки на мільйони? (Звісно це не стосується всіх службовців).

 
grozaДата: Неділя, 08.05.2011, 18:15 | Повідомлення # 12
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (ШАЙДА)
Додано (01.04.2011, 14:54)
---------------------------------------------
і оцінку давати потрібно через рік

Це Ви спеціально в день брехуна написали ? Вже давно рік минув...

 
ШАЙДАДата: Неділя, 08.05.2011, 18:41 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
не треба спішити...

Додано (08.05.2011, 19:38)
---------------------------------------------
я багато чого не вважаю нормальним в нашій країні. і передусім ненормальними є ми самі. по друге, ну неможна так не звертати уваги на те, шо в країні щось таки, хоть трошки, але починається робитись!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! я не стверджую що команда Януковича ідеальна, але в порівнянні з попередниками - щось таки робиться. будь який рух є кращим ніж стояння на місці.

Додано (08.05.2011, 19:41)
---------------------------------------------
а ще я твердо переконана що ми українці є страшенно ліниві та безвідповідальні. ми живемо і чекаємо поки нам хтось щось дасть, я своїм дітям часто говорю: придумай сам, зроби сам - за тебе ніхто робити не буде.

 
grozaДата: Неділя, 08.05.2011, 19:11 | Повідомлення # 14
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (ШАЙДА)
не треба спішити...

Ви рахуєте рік з часу вступу на посаду чи з часу створення тушкованої каоліції ?

Чи може з часу повної узурпації влади через попрання Конституції у неприродний спосіб ?

 
grozaДата: Неділя, 08.05.2011, 19:15 | Повідомлення # 15
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (ШАЙДА)
Додано (08.05.2011, 19:41)
---------------------------------------------
а ще я твердо переконана що ми українці є страшенно ліниві та безвідповідальні. ми живемо і чекаємо поки нам хтось щось дасть, я своїм дітям часто говорю: придумай сам, зроби сам - за тебе ніхто робити не буде.

Дуже вірно. Ще кажіть, що треба завжди мати свою власну голову і критичне мислення.
Пацан сказав - пацан зробив. Так було під час виборчої кампанії "вже сьогодні" ?

Чи пацани казали, що головне сфальсифікувати, а потім будемо байки розповідати лохам, виборів реально не дозволимо провести (навіть місцевих ) ?

 
Київський форум УКРАЇНЦІ » Життя в Києві » Влада » я - за Януковича, а Ви?
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: