Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 29.03.2024, 02:49
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Київський форум УКРАЇНЦІ » Життя в Києві » Влада » я - за Януковича, а Ви?
я - за Януковича, а Ви?
ШАЙДАДата: Неділя, 08.05.2011, 19:18 | Повідомлення # 16
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
з часу так званого "гоніння" опозиції

Додано (08.05.2011, 20:18)
---------------------------------------------
це казали не тільки пацани... і навіть та команда яка виведе нас до кращого життя теж буде давати брехливі обіцянки перед виборами.. прост отак робиться у всьому світі..

 
grozaДата: Неділя, 08.05.2011, 19:24 | Повідомлення # 17
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (ШАЙДА)
з часу так званого "гоніння" опозиції

Навіть повна узурпація влади для Вас не є точкою відліку ? Вони можуть ще сто років грабувати і розповідати яка бала колись погана Юля ?
 
ШАЙДАДата: Неділя, 08.05.2011, 19:31 | Повідомлення # 18
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
я не бачу узурпації

Додано (08.05.2011, 20:30)
---------------------------------------------
думаю що добре б було якби владу в країні на 5 років повністю взяла одна команда. а то там при владі ті. а там - інші, а хто винен - нема. спихують один на одного. Ющенко каже - Юлька винна. Юлька- Ющенко і т.д. а так було би ясно всім хто винен.

Додано (08.05.2011, 20:31)
---------------------------------------------
це так як дві господині в одній хаті.

 
justvisДата: Неділя, 08.05.2011, 20:10 | Повідомлення # 19
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (ШАЙДА)
я не бачу узурпації

Це питання юридичне і абсолютно очевидне. Ющенко хотів повернути старий варіант Конституції, але побоявся.

Ми могли б відкрити окрему тему. Але це настільки очевидна річ, що нікого не зацікавить. Тим більше, що ніхто з політиків не зумів цю узурпацію осідлати як інформаційний привід.
Картярі кажуть - заграно. Але від того ні кабмін, ні ВР влади собі не поверне.

За ціну капусти тепер повну відповідальність несе Янукович


http://justvis.at.ua
 
УКРАЇНЕЦЬДата: Понеділок, 09.05.2011, 12:31 | Повідомлення # 20
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
І за червоні ганчірки - також
 
ГеоргиуДата: Середа, 11.05.2011, 19:43 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 5
Репутація: 6
Статус: Offline
Скоро будет полтора года.как Янукович в полной власти в стране.
ЧТО из его предвыборных прекрасных обещаний ВЫПОЛНЕНО? Так называемы " реформы" предназначены для обнищания народа с одновременным увеличением миллиардов украденных денег у олигархов?
НИЧЕГО! Обещания выполняются " наоборот"!
Законность любого вида полностью уничтожена.
Опора будущего- население стремительно вымирает по экономическим причинам.В том числе и по причине работы кормильцев вдали от жены.
Опора экономики успешных стран малый и средний бизнес уничтожен или намеренно уничтожается.
Цены растут,возможность заработать уменьшается.
Простые пенсионеры поставлены в условия ускоренного вымирания для " облегчения" пенсионного фонда и освобождения оставшегося у них квартир.полученных ещё при советской власти...
И это можно продолжить. При власти Януковичей и нынешней модели экономики Украины, будущее у Украины и украинцев КАТЕГОРИЧЕСКИ ОТСУТСТВУЕТ!
 
ШАЙДАДата: Четвер, 12.05.2011, 06:30 | Повідомлення # 22
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
Ви звинувачуєте Януковича що після 20 років розрухи він за півтора року не вивів Україну з руїн?
 
гілкаДата: Четвер, 12.05.2011, 22:40 | Повідомлення # 23
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (ШАЙДА)
Ви звинувачуєте Януковича що після 20 років розрухи він за півтора року не вивів Україну з руїн?

20 років розрухи? Цікаво що ви маєте на увазі? Які факти? Те що робить Янукович та його команда - це злочин проти держави України, проти народу України - починаючи з самого початку їх правління (єдине з владних справ які вони вчинили легітимно - це обрання Януковича Президентом України (і то особисто я не впевнена в тому, що вибори не були сфальшовані) - далі антиконстутуційні, антинародні тушки - уряд сформований за допомогою цих тушок, а далі ..... вже можна роман написати.

 
ГеоргиуДата: П`ятниця, 13.05.2011, 08:00 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 5
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (ШАЙДА)
Ви звинувачуєте Януковича що після 20 років розрухи він за півтора року не вивів Україну з руїн?

Ваше рвение выгородить Януковича любыми средствами,в том числе натяжками и элементарной ложью...если не противно,то забавно...потому что трудно верится,что вы не знаете о том,КТО разорял и КТО прихватизировал за копейки,КТО резал на металлом работоспособные станки, КТО одновременно запретил их продавать дороже тем,кто мог и хотел на них работать в малом и среднем бизнесе. КТО разорял налогами и штрафами тех,кто мог производить продукцию на внутренний рынок Украины.КТО стоял у управления при азаровщите 1 и азаровщите 2. КТО был при власти почти эти 20 лет...
Януковичи ЗАВЕЛИ Украину в разруху,прихватизировав и уничтожив промышленность Украины..
Януковичи сказочно обогатились на убийстве экономики Украины...это ОНИ-многократные миллиардеры ..
Януковичи ПРОДОЛЖАЮТ уничтожать экономику,целостность и спокойствие Украины...
Вы можете быть за тех,кто вас нанял для прославления Януковича...но подавляющая часть граждан Украины..увеличивающаяся часть..против правления януковичей,сказочно богатеющих на прозябании и обнищании подавляющего большинства украинцев...
 
grozaДата: П`ятниця, 13.05.2011, 09:11 | Повідомлення # 25
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (ШАЙДА)
Ви звинувачуєте Януковича що після 20 років розрухи він за півтора року не вивів Україну з руїн?

Це гасло
А конкретно, що Ви можете заперечити проти того, що після виборів відбулася повна узурпація влади: антиконституційна каоліція тушками, гвартування Конституції України неприродним способом, і вже при новій старій Конституції - ігнорування права громадян на вибори в ВР ?
 
ШАЙДАДата: П`ятниця, 13.05.2011, 15:07 | Повідомлення # 26
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
з яких підстав Ви зробили висновок що я стараюсь "выгородить Януковича" та ще й " любыми средствами"?
якими це - "любыми"? що в моїх комертарях неправда? те що чиновників садять? те що Янукович не підпише закон про кумач? те що ціни на продукти зростають не тільки у нас. а й в цілому світі? чи неправда що Україну руйнували 20 років?
Де Ви (вкажіть конкретно, будь-ласка), побачили моє прославляння Януковича????? я взагалі нікого не прославляю, бо ще слава Богу при доброму розумі, а те що я помічаю позитивні зміни - це нормальний процес.
а стосовно тушок і гвалтування Конституції, ігнорування права громадян - це зовсім не нове. а давно існуюче старе. Це наша 20-річна дійсність. і за два роки її не викоріниш. на жаль.
 
квіткаДата: П`ятниця, 13.05.2011, 15:12 | Повідомлення # 27
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 203
Репутація: 18
Статус: Offline
Скромно збоку зауважу, що Ющенко не відважився гвалтувати Конституцію...

А якщо влада узурпована, і навіть місцеві вибори не дає вільно провести, то Вам завжди московські технологи пояснять , що в чомусь є якісь позитивні зміни.
За 40 тисяч переплати Юру згноїли, а десятки млрд бандитам пробачили через парламент. Давайте заспіваємо пісеньку про Маркізу biggrin

 
svetДата: Понеділок, 30.05.2011, 13:19 | Повідомлення # 28
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 171
Репутація: 12
Статус: Offline
Ющенко музеї відкривав. І у нього руки нічого не брали.
 
гілкаДата: Понеділок, 30.05.2011, 23:04 | Повідомлення # 29
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (svet)
І у нього руки нічого не брали.
Це сарказм?
 
justvisДата: Понеділок, 30.05.2011, 23:12 | Повідомлення # 30
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Напевно...

http://justvis.at.ua
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » Життя в Києві » Влада » я - за Януковича, а Ви?
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: