Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 19.04.2024, 11:57
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Київський форум УКРАЇНЦІ » Життя в Києві » Влада » Ющенко - премєр
Ющенко - премєр
justvisДата: Неділя, 27.02.2011, 00:15 | Повідомлення # 1
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Матвієнко: Ющенку пророкують посаду прем’єра для того, щоб ізолювати від двобою Тимошенко – Янукович

Політичні чутки про те, що Віктор Ющенко невдовзі може стати прем’єр-міністром України поширюються для того, щоб ізолювати його від двобою Тимошенко – Янукович, - вважає лідер партії «Собор», депутат Анатолій Матвієнко. Про таке він заявив в інтерв’ю «5 каналу».
«Я думаю, що це казки, з приводу Ющенка. Я не маю сумніву, що хтось там говорив про те що він стане прем’єр-міністром з тим щоб ізолювати його від двобою Тимошенко – Янукович, якщо у це хтось повірив – то це недосвідченість», - вважає Матвієнко.


http://justvis.at.ua
 
GidraДата: Неділя, 27.02.2011, 19:46 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Я думаю, что это вполне реальный сценарий
 
гілкаДата: Неділя, 27.02.2011, 21:28 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (Gidra)
Я думаю, что это вполне реальный сценарий

Тоді це ГИДКО.

 
grozaДата: Понеділок, 28.02.2011, 09:56 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Коли Європа і Америка будуть прирівнювати Україну до Білорусі - тоді Ющенко може бути для Януковича своєрідним прикриттям
 
GidraДата: Вівторок, 01.03.2011, 08:20 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (гілка)
Тоді це ГИДКО.

Ну что значит " гидко "..? Особенно применительно к Ющенко...?

Ему предназначается роль " аварийного клапана "....В случае возмущения ( а это неизбежно при таком грабеже и беспределе ).....дабы оставить у руля Хама....берут и отправляют в отставку Азарова.....свалив на него все провины..и ставят " истинного сына " украинского народа В.А. Ющенко.....
Тем самым раскалывая протестный электорат....

 
justvisДата: Вівторок, 01.03.2011, 10:47 | Повідомлення # 6
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Можливо, важливіше відношення керівників Європи та Америки ніж позиція виборців України

http://justvis.at.ua
 
AnTurДата: Вівторок, 01.03.2011, 12:27 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Модераторы
Повідомлень: 28
Репутація: 4
Статус: Offline
Нехай керує. Досвід вже є. Україну любить.
 
GidraДата: Вівторок, 01.03.2011, 21:16 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (AnTur)
Нехай керує. Досвід вже є. Україну любить.

Извини..не согласен....

Это какая-то извращенная любовь....Сродни некрофилии.....

 
гілкаДата: Середа, 02.03.2011, 19:59 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (Gidra)
Извини..не согласен....

Это какая-то извращенная любовь....Сродни некрофилии.....

Погоджуюсь.
Ну це вже взагалі кошмар. Тоді у що залишається вірити? Обирали партії з відповідною ідеологією, завдяки саме партійним спискам певні люди стали депутатами, а потім фактично відбувся переворот - наперекір попередньому рішенню Конституційного суду були узаконені тушки, які воняють так, що і протигаз не допоможе. А якщо ще і Ющенко (який ідеологічно стоїть на протилежній від януковичів та табачників стороні) своїх виборців кине - тоді людям взагалі не буде в кого вірити. Адже у нас зрада за зрадою, і зрадою поганяють.

 
гілкаДата: Середа, 02.03.2011, 20:11 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (AnTur)
Нехай керує. Досвід вже є. Україну любить.

Але мабуть не настільки, наскільки ненавидить Тимошенко. Під час останніх президентських виборів, він агітував голосувати проти всіх, чудово при цьому розуміючи, що грає на руку лише Януковичу. Саме завдяки йому до влади пришли українофоби, які нищать українську націю. Нас затягують в союз з Росією, яка нас перетравить як пташка черв'ячка. Росія нас сьогодні ні у що не ставить. Коли держава сама себе перестає поважати, то хіба будуть поважати інші?

Бачили фото зустрічі Януковича з екс-президентами України? У Ющенко на обличчі було написано - "я важлива персона, я знову у цьому кабінеті, мене знову бачать. і бачать яка я Птаха ) angel king Нічого крім пихи.

 
GidraДата: Четвер, 03.03.2011, 08:00 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (гілка)
Нічого крім пихи.

Именно так.....Раз вы меня не любите...то я вам устрою.....
Негодяй он.....по большому счету....
Ведь не руководил он страною совершенно.....Но руководить другим- мешал открыто.....
Помнишь, как он блокировал все Юлькины постановления..? Ну, может они и были неправильными...но надо же это проверить....
И если тебя не устраивает твой Премьер- увольняй ег...и сам за штурвал....Так нет- оно хотело парить над схваткой...Играть роль Отца Нации...который дает мудрые советы....

И я думаю, что когда под Хамом зашатается стул....Ющенко будет одной из подпорок....

 
УКРАЇНЕЦЬДата: Четвер, 03.03.2011, 11:28 | Повідомлення # 12
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Ющенку пророкують крісло прем'єр-міністра
Київ,

Команді чинного президента було б вигідно - з точки зору переговорів з Євросоюзом і США - залучити на свою сторону "ліберала, ринковика, демократа".

Екс-президент Віктор Ющенко може змінити Миколу Азарова на посту прем'єр-міністра. Про це пише російське видання "Независимая газета" з посиланням на джерело, близьке до чинного уряду.

Видання зазначило, що на тлі погіршення економічної ситуації і росту невдоволення населення в Україні знову заговорили про можливу зміну прем'єр-міністра. Приводом для чуток послужила зустріч Віктора Януковича з попередниками - Віктором Ющенком, Леонідом Кучмою та Леонідом Кравчуком. А тижнем раніше лідер Європейської партії Микола Катеринчук заявив, що "Ющенко, який сприяв обранню Януковича президентом, зараз чекає, коли Янукович призначить його прем'єр-міністром".

Водночас прес-секретар Ющенка Ірина Ванникова запевнила, що для чуток і заяв "немає жодних реальних підстав". Проте джерело, близьке до чинного уряду, сказало, що переговори ведуться. Воно нагадало, що місяць тому Ванникова підтвердила факт "регулярного спілкування Ющенка з Януковичем".

Джерело вважає, що команді чинного президента було б вигідно - з точки зору переговорів з Євросоюзом і США - залучити на свою сторону "ліберала, ринковика, демократа". "Це одразу ж нейтралізувало б "чинник Тимошенко" в українській політиці і зняло б на заході усі підозри в авторитаризмі нової влади", - повідомило джерело в уряді.

Політолог Володимир Золоторьов зазначив, що в нинішніх умовах зміна уряду була б логічним кроком з боку президента: "Команда Миколи Азарова, оголосивши економічні реформи, але діючи командно-адміністративними методами, накопичила вже стільки негативу, що ситуація в країні стала просто вибухонебезпечною. І Януковичу, чий політичний рейтинг за рік знизився з 45 до 25%, щоб утриматися при владі, доведеться принаймні робити вигляд, що він не підтримує свою ж урядову команду".

Експерт зазначив, що Ющенко в цій ситуації може бути зручний Януковичу ще й з тієї причини, що, обіймаючи раніше посади прем'єр-міністра і глави Нацбанку в період правління Кучми, він переконливо довів свою ефективність в якості економічного менеджера: успішно провів низку складних реформ і добився помітного економічного росту.

Експерт вважає, що саме це зараз потрібно Януковичу, який заради запобігання назріваючому соціальному вибуху може навіть нехтувати думкою російського керівництва, яке вороже ставиться до Ющенка.

Така жертва була б абсолютно безглуздою, впевнений доктор соціологічних наук, директор компанії Ukraine Sociology Service Олександр Вишняк. "Нехай Ющенко вважається хорошим професійним економістом, але, по-перше, він звик мислити макроекономічними категоріями, його ніколи сильно не цікавив рівень життя пересічних громадян, а саме це питання стало головною проблемою для команди Януковича. По-друге, призначення помаранчевого лідера на пост прем'єра тільки послабило б позиції нинішнього президента: цей крок не зрозуміли б найстійкіші виборці в Криму і Донбасі і вже точно не підтримали багато союзників Януковича", - сказав соціолог.

 
GidraДата: Четвер, 03.03.2011, 12:54 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Да...интересно будет посмотреть.....

Вот...анекдот рассказали....

Звонит Пахло знакомому шаману....и говорит

"...Слышь..братело...тут такое дело....Всю ночь, понимаешь, картошка снится....Я ж не Лукаш....К чему это, не можешь сказать..?"
Шаман репу почесал...и отвечает....
"..первое, шо на ум приходит про картошку....это или весной посадят....или осенью уберут..."

 
svetДата: Четвер, 10.03.2011, 15:55 | Повідомлення # 14
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 171
Репутація: 12
Статус: Offline
Так коли вже назначать Ющенко першим? Він до людей завжди звертався хороше. Друзями називавв.
 
justvisДата: Четвер, 10.03.2011, 17:02 | Повідомлення # 15
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Любими друзями biggrin biggrin biggrin

http://justvis.at.ua
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » Життя в Києві » Влада » Ющенко - премєр
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: