Вітаю Вас Гість!
Четвер, 18.04.2024, 18:59
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » СВІТ » Америка » Купити IPhone в США (питання пересилки і тд)
Купити IPhone в США
GadukinДата: Понеділок, 28.03.2011, 21:34 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Друзья
Повідомлень: 38
Репутація: 7
Статус: Offline
Можливо хтось з користувачів формум знає як правильно здійснити покупку в сша еплофона чи будь чого іншого і переслати в Україну.
ситуація наступна: є можливість через людину в шататх купити через крейгліст чи на ебеї товар, в моєму конкретному випадку це айфон.
після цього головне питання як його правильно переслати в Україну і скільки це може коштувати.
якщо нп. черед UPS чи Fedex поштовим відправленням відправити, то чи потрібно вказувати що в посилці саме айфон, і чи від цього залежить вартість посилки і чи треба якісь митні збори платити.
і якщо б була людина яка виїжджає з штатів в Україну, то скільки при собі можна мати техніки втч мобілок щоб не декларувати і не платити митні збори.


Повідомлення відредагував Gadukin - Понеділок, 28.03.2011, 21:36
 
ШАЙДАДата: Понеділок, 28.03.2011, 21:38 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
а хіба Ви звідси не можете на ебеї купити?
 
GadukinДата: Понеділок, 28.03.2011, 21:48 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Друзья
Повідомлень: 38
Репутація: 7
Статус: Offline
можу, але з шипінгом в Україну дуже небагато хочуть звязуватись...
і навіть якщо є такі, то питання залишається про вартість і потребу в оплаті митних зборів.
 
квіткаДата: Середа, 13.04.2011, 09:34 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 203
Репутація: 18
Статус: Offline
Напевно ніхто в США не купувув
 
IVKДата: Четвер, 14.04.2011, 20:41 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (Gadukin)
можу, але з шипінгом в Україну дуже небагато хочуть звязуватись...
і навіть якщо є такі, то питання залишається про вартість і потребу в оплаті митних зборів.

Краще не пересилати до України. Можуть вкрасти. Може хтось може привести для Вас?

Додано (14.04.2011, 21:41)
---------------------------------------------

Quote (Gadukin)
черед UPS чи Fedex поштовим відправленням відправити, то чи потрібно вказувати що в посилці саме айфон, і чи від цього залежить вартість посилки і чи треба якісь митні збори платити.
і якщо б була людина яка виїжджає з штатів в Україну, то скільки при собі можна мати техніки втч мобілок щоб не декларувати і не платити митні збори.

Так. Потрібно вказувати вартість та заповняти декларацію. Нічого складного з боці штатів нема. Проблеми можуть виникнути з владою України.
Більшість айфонів в США залочені на компанію АТ&Т.

 
GadukinДата: Субота, 16.04.2011, 08:35 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Друзья
Повідомлень: 38
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (IVK)
Краще не пересилати до України. Можуть вкрасти.

Ви маєте на увазі, що можуть вкрасти поштові компанії ? якщо так, то чи немає там такого, що ти вказуєш вартість і пошта відповідає за те, що тобі це надіслали, а якщо вони загубили чи вкрали, то повертається вказана сума?

Quote (IVK)
Так. Потрібно вказувати вартість та заповняти декларацію. Нічого складного з боці штатів нема. Проблеми можуть виникнути з владою України.
Більшість айфонів в США залочені на компанію АТ&Т.

а які саме проблеми? митниця не повинна розбиратись чи телефон залочений чи ні.
а розлочити його не складає великих порблем.

Quote (IVK)
Може хтось може привести для Вас?

якщо б мені хтось віз, то чи може той хтось ніде нічого не декларувати, а посто покласти два яблокофони в кищеню?
і у випадку питань від нашої влади, казати, що це його особиста річ чи дві речі ).

 
IVKДата: Середа, 06.07.2011, 20:31 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (Gadukin)
Ви маєте на увазі, що можуть вкрасти поштові компанії ? якщо так, то чи немає там такого, що ти вказуєш вартість і пошта відповідає за те, що тобі це надіслали, а якщо вони загубили чи вкрали, то повертається вказана сума?


Є такий сервіс, але це дорого і не буде сенсу пересилати. Краще запитати у знакомого щоб привіз коли буде у Київі.

Додано (06.07.2011, 21:31)
---------------------------------------------

Quote (Gadukin)
якщо б мені хтось віз, то чи може той хтось ніде нічого не декларувати, а посто покласти два яблокофони в кищеню?
і у випадку питань від нашої влади, казати, що це його особиста річ чи дві речі ).


Я так завжди роблю. У влади України нема жодного сенсу. Вони бажають мати повний контроль і не розуміють, що іменно контроль приводить до бідності. Наприклад при вїзді у США неможна провозити їжу, але усе що коштує менш ніж 10000 доларів (усі речи разом мають коштувати менш ніж 10000 доларів) для особистого користування можно провозити.
 
justvisДата: Четвер, 21.07.2011, 11:57 | Повідомлення # 8
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (IVK)
для особистого користування можно провозити.

І автомобілі ?


http://justvis.at.ua
 
гілкаДата: Четвер, 21.07.2011, 18:28 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (IVK)
Я так завжди роблю. У влади України нема жодного сенсу. Вони бажають мати повний контроль і не розуміють, що іменно контроль приводить до бідності. Наприклад при вїзді у США неможна провозити їжу, але усе що коштує менш ніж 10000 доларів (усі речи разом мають коштувати менш ніж 10000 доларів) для особистого користування можно провозити.


Відразу згадала як літала у Вашингтон у відрядження і забула викласти пакет з їжею. Чомусь там було два чи три поста. Перший прошла і саме після цього згадала про копчене м'ясо, овочі, хліб. Хотіла все це викинути, але не знайшла смітника. Щоб я перестала переживати мій знайомий забрав це пакет до себе. Його не перевіряли.
А айфони тоді купили майже всі мої колеги ( хто на замовлення, хто собі) і ніяких проблем на кордоні не було, ні з айфонами, ні з іншими товарами (ніхто партіями товар не закуповував smile )
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » СВІТ » Америка » Купити IPhone в США (питання пересилки і тд)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: