Вітаю Вас Гість!
Четвер, 25.04.2024, 08:58
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » СВІТ » Америка » PayPal
PayPal
justvisДата: Четвер, 15.09.2011, 19:46 | Повідомлення # 1
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
PayPal - що це таке ?

Чи можна в Україні скористатися цією системою ?


http://justvis.at.ua
 
оленакорольДата: П`ятниця, 16.09.2011, 19:37 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 17
Репутація: 2
Статус: Offline
можна)))) значить вам треба звернутися до банку і виробити і менну кредитку(САМЕ ІМЕННУ - щоб на ній писало ваше імя). я це робила у приват банку, бо там є зручна система Приват -24.тому можна контролювати стан свого разунку)вона коштує 50 грн. потім, заходите у приват 24 і включаєте можливість оплати через інтернет( її ціна+1 грн.) і обираєте ліміт, можна будь -який обрати)
далі заходите на сайт https://www.paypal.com/ua....da0dbf0 обираєте опцію створення свого віртуального рахунку ЛИЧНЫЙ СЧЕТ і реєструєтесь. записуєте дані своєї картки і свої дані, але обовязково англ. мовою( щоб американці прочитали haha )
з вашої картки зніме 1.95 дол.(після того як вона підтвердиться, вам їх віддадуть)
потім через декілька днів, може скоріше.. я через 3 дня заходила. заходите в Приват24 і в фінансовій сводці буде код 4 -значний код. він потрібний для того, щоб підтвердити свою картку( у пейпалі буде збоку, після того як ви зареєструєтесь така функція) вводите його, і ВУАЛЯ! можете робити покупки на тих сайтах, які співпрацюють з ПЕЙПАЛ і доставляють в УКРАЇНУ. якщо щось не зрозуміло -питайте)
ага, і ПЕЙПАЛ -це така своєрідна платіжна система, яка не дозволяє вас обдурити, тобто якщо на ІБЕЙ якийсь покупець взяв ваші кровні, а товар не прийшов, тут на допомогу приходить ПЕЙПАЛ і повертає вам ваші гроші))) prof
 
IVKДата: П`ятниця, 16.09.2011, 19:48 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
50 грн одноразово?
Який рахунок - доларовий чи гривневий?
 
оленакорольДата: П`ятниця, 16.09.2011, 20:00 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 17
Репутація: 2
Статус: Offline
вона коштує 50 грн. один раз платите.
якщо ви купуєте воно само переводить... тобто гривневий)))
 
IVKДата: П`ятниця, 16.09.2011, 21:05 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Це кредітка чи дебітова картка? Дай посилання на банк в якому ти відкрила рахунок, будь лазка.
 
оленакорольДата: Субота, 17.09.2011, 09:33 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 17
Репутація: 2
Статус: Offline
http://images.yandex.ua/yandsea....=simage
ось так виглядає. не можу зайти на оф.сайт -пише "ПОМИЛКА"((
це називається ІМЕННА КРЕДИТКА з вашим іменем на ній.
 
grozaДата: Субота, 17.09.2011, 19:27 | Повідомлення # 7
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
А якщо я захочу надавати послуги американцям, то американці зможуть через цю захищену систему мені (або моїй американській фірмі) оплатити ? І ці гроші можна витягнути готівкою в Україні ?
 
оленакорольДата: Понеділок, 19.09.2011, 07:34 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 17
Репутація: 2
Статус: Offline
Мені здається на рахунок цього питання вам краще в банку порадитись.
можна їх витягнути, але процедури я також ще не взнала.
 
IVKДата: Четвер, 22.09.2011, 05:11 | Повідомлення # 9
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (groza)
І ці гроші можна витягнути готівкою в Україні ?


Я би хотів мати цю можливість. Україна входить до країн де банківський рахунок не можна "причепити" до пайпола.

Додано (22.09.2011, 06:11)
---------------------------------------------
Як можна відкрити банківський рахунок у Литві? Я десь читав що є українськи банки які мають відділення у Литві.
 
оленакорольДата: Середа, 28.09.2011, 13:36 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 17
Репутація: 2
Статус: Offline
я купувала на Ібей деякі речі, і американець з Каліфорнії частину мені вернув, так вони пішли з Пейпалу на мою картку)) а у фінансовому звіті нічого не віджображалось)
тому, можете не переживати, якщо маєте рахунок у Пейпал, то гроші можна запросто переводити туди -сюди. лиж би вони знали ваш Пейпал акаунт(рахунок). удачі)
 
IVKДата: Понеділок, 10.10.2011, 18:20 | Повідомлення # 11
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (оленакороль)
я купувала на Ібей деякі речі, і американець з Каліфорнії частину мені вернув, так вони пішли з Пейпалу на мою картку)) а у фінансовому звіті нічого не віджображалось)
тому, можете не переживати, якщо маєте рахунок у Пейпал, то гроші можна запросто переводити туди -сюди. лиж би вони знали ваш Пейпал акаунт(рахунок). удачі)


Яку країну проживання треба вказувати якщо відкриваєш рахунок на ПайПолі?
 
оленакорольДата: Середа, 12.10.2011, 18:32 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 17
Репутація: 2
Статус: Offline
ту, в якій проживаєте))) ця ж інформація буде потім звірятися з банком, у якому зараєстрована ваша кредитна картка, тому інформацію повинно вказувати точну та достовірну і обовязково на англ. мові.
 
АрнікаДата: П`ятниця, 27.01.2012, 11:43 | Повідомлення # 13
Сержант
Група: Друзья
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (оленакороль)
я купувала на Ібей деякі речі, і американець з Каліфорнії частину мені вернув, так вони пішли з Пейпалу на мою картку)) а у фінансовому звіті нічого не віджображалось)
тому, можете не переживати, якщо маєте рахунок у Пейпал, то гроші можна запросто переводити туди -сюди. лиж би вони знали ваш Пейпал акаунт(рахунок). удачі)


То можна українцям в Україні якось мати рахунок PayPal і отримати в Україні з ньогго готівку, якщо американці на PayPal перерахують ?
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » СВІТ » Америка » PayPal
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: