Вітаю Вас Гість!
Четвер, 18.04.2024, 13:45
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » СПОЖИВАЧ » Продуктовий геноцид » Сир твердий
Сир твердий
квіткаДата: Субота, 09.04.2011, 22:44 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 203
Репутація: 18
Статус: Offline
Україна зробила ЄС пропозицію, «від якої складно відмовитися»

Україна готова скасувати мито для сортів сиру із захищеними географічними назвами з Європейського Союзу.

Як передає власний кореспондент УНІАН, про це українським журналістам у Брюсселі заявив 8 квітня заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Валерій П’ЯТНИЦЬКИЙ після закінчення 16-го раунду переговорів про створення зони вільної торгівлі з ЄС.

«Тут ми зробили з нашого боку пропозицію, від якої європейцям, напевно, складно якось відмовитися. Вони у роздумах», - сказав він.

За словами заступника міністра, таких видів сиру – близько 100 найменувань.

«Запропонували: панове, не питання, на ці сири ми йдемо на лібералізацію. Я хочу, щоб у наших супермаркетах, можливо, було 100 видів сирів. Можливо, я не вірю, що вони одразу там з`являться. Я розумію, що це вже питання маркетингової політики тощо, однак, очевидно, що вони не обвалять ринок сиру в Україні, тому що конкурувати цим спеціалізованим сирам з масовим виробництвом, напевно, буде складніше», - сказав В.П’ЯТНИЦЬКИЙ.

«Тобто ми, зі свого боку, я б сказав, проявляємо чудеса гнучкості, і ми зі свого боку знаходимо ті можливості й ті ніші, де дійсно це була б угода, яка відображала б культурні особливості та історичні традиції, які є між нашими країнами», - додав він.

 
svetДата: Понеділок, 30.05.2011, 14:57 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 171
Репутація: 12
Статус: Offline
Я вже давно визначився, все, що продають в підземних переходах, то хороше. Наприклад сир продають в підземних переходах. Той сир не зовсім чистий, бо пилюка ж від ходящого люду. Але поскільки сироторгівець займає майже четвертину переходу, то скоріше всього пересічні українці цей сир люблять, а можливо що любуються. Проштовхуєшся по переходу і кусочком сиру під ногами можливо полюбуватися.
 
гілкаДата: Понеділок, 30.05.2011, 22:48 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Не зовсім в тему. Але я так захотілося сиру - тільки не того, що в переході під ногами валяється biggrin .
 
ОмутДата: Вівторок, 07.06.2011, 20:55 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 44
Репутація: 13
Статус: Offline
Если сыр приготовлять в соответствии с технологией...то он...наш украинский сыр...даже очень и очень.....
Вон..завод в Ахтырке...всю продукцию свою на Россию гонит....

А отдельная статья- это колбасный сыр....
Знаете....рецептуру его приготовления...???
 
GidraДата: Вівторок, 14.06.2011, 20:44 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Так....ответа нет.... biggrin

Значит..никто не знает...???
 
malikovanatolij215Дата: Четвер, 12.07.2018, 15:00 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
обожнюю сир дорого коштуэ
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » СПОЖИВАЧ » Продуктовий геноцид » Сир твердий
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: