Вітаю Вас Гість!
Середа, 24.04.2024, 21:56
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Київський форум УКРАЇНЦІ » СПОЖИВАЧ » Продуктовий геноцид » Гречка
Гречка
grozaДата: Понеділок, 28.02.2011, 12:19 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Клюєв запевняє, що в березні Україна буде забезпечена гречкою та борошном

Перший віце-прем'єр-міністр України Андрій КЛЮЄВ запевняє, що у березні Україна буде забезпечена гречкою і борошном.

Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій і голів комітетів парламенту А.КЛЮЄВ повідомив, що "підписаний контракт на 20 тис. тонн" гречки.

За його словами, якщо Верховна Рада ухвалить два законопроекти, що стосуються цього питання, то "ця гречка буде по 14 грн.". За його словами, 20-22 березня "перша партія вже буде в Україні".

Як сказав А.КЛЮЄВ щодо борошна, "400 тис. тонн зерна віддали на борошномельні підприємства". При цьому він зазначив, що "у нас ще є близько 1 млн. тонн зерна в Аграрному фонді і в державному резерві". За словами А.КЛЮЄВА, з борошном "проблем не буде".

 
AnTurДата: Вівторок, 01.03.2011, 12:35 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Модераторы
Повідомлень: 28
Репутація: 4
Статус: Offline
Зростала ціна на гречку як на дріжжах, але все ж таки продавалася. Вирішили потурбуватися за народ. Після регулювання цін і сама гречка пропала. Хоч би не додумалися регулювати ціни на інші продукти.
 
grozaДата: Вівторок, 01.03.2011, 14:24 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Чим більша ціна на гречку - тим краще гречкосіям !

Хазаров турбується за них

 
GidraДата: Вівторок, 01.03.2011, 21:34 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Да уж.....Говорят, движется в нашем направлении 10 000 тонн китайской гречки.....
Все бы ничего,да только ходют слухи..что эта гречка сродни кормовой...
В смысле, для скотов предназначенной.....
 
justvisДата: Вівторок, 01.03.2011, 22:06 | Повідомлення # 5
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Росія китайську гречку забракувала і відмовилася їсти. Тепер її хочуть впарити нам

http://justvis.at.ua
 
GidraДата: Вівторок, 01.03.2011, 22:26 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (justvis)
Росія китайську гречку забракувала і відмовилася їсти. Тепер її хочуть впарити нам

Ничего удивительного.....Меня в этом плане другое волнует- не распродали ли эти сволочи остатки госрезерва...?

Кстати...ты не обратил внимание- хлеб у вас там...не подорожал..?

В Киеве подорожал такой хлеб, как Украинский...Теперь 4,0 грн вместо 3,16...

 
justvisДата: Вівторок, 01.03.2011, 22:41 | Повідомлення # 7
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Подорожчав на пару копійок. І так весь час Повзуча контрреволюція

http://justvis.at.ua
 
GidraДата: Вівторок, 01.03.2011, 23:09 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (justvis)
Подорожчав на пару копійок. І так весь час Повзуча контрреволюція

О....Так мы вас опередили..! Ну так Столица же......

Слушай...а у мну вопрос слегка не в тему...А что это мы так в чинах в гору пошли...? Этак скоро все в генералах будем ходить......

 
гілкаДата: Середа, 02.03.2011, 00:18 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Може мені хтось розповість, чому саме гречка? Можливо я не розумію шуму навколо відсутності гречки тому, що у нас вдома її не сильно люблять, і я її готую раз на півроку (це в кращому випадку). Якби зникли хліб, картопля, буряк, морква, капуста - я розумію, а так ... wacko Що без гречки прожити не можна? Є ж інші крупи. Адже у нас в країні не всі діабетики, для яких гречка дійсно важлива. sad

Повідомлення відредагував гілка - Середа, 02.03.2011, 00:18
 
GidraДата: Середа, 02.03.2011, 06:50 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (гілка)
Може мені хтось розповість, чому саме гречка? Можливо я не розумію шуму навколо відсутності гречки тому, що у нас вдома її не сильно люблять, і я її готую раз на півроку (це в кращому випадку). Якби зникли хліб, картопля, буряк, морква, капуста - я розумію, а так ... Що без гречки прожити не можна? Є ж інші крупи. Адже у нас в країні не всі діабетики, для яких гречка дійсно важлива.

Вообще то гречка считается диетическим продуктом....и продуктом пенсионеров......
Потому как рис идет не шибко у пенсов ( эт я могу точно сказать )....овсянка...( эта идет...так ведь тоже не дешевая..)

Скажем так- тут, наверное, больше психологии...нежели практики.....

 
nataДата: Середа, 02.03.2011, 09:54 | Повідомлення # 11
Підполковник
Група: Друзья
Повідомлень: 136
Репутація: 12
Статус: Offline
Оскільки Китай є державою, яка проводить експерименти з ГМО у сільскому господарстві, не виключено що саме така гречка (генномодіфікована) й буде продана в Україну. Дохозяйнувалися "проФФесіонали"! Гадаю. що цю китайську продукцію перед вживанням необхідно дослідити на генномодфікованність і придатність для вживання людиною.
 
гілкаДата: Середа, 02.03.2011, 19:32 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
От вони на нас і поекспериментують. angry
 
GidraДата: Середа, 02.03.2011, 20:52 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (гілка)
От вони на нас і поекспериментують.

Ай....пускай они кормят своих даунов....этой " гречкой ".....

 
гілкаДата: Середа, 02.03.2011, 21:59 | Повідомлення # 14
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (Gidra)
Ай....пускай они кормят своих даунов....этой " гречкой ".....

Дійсно, їм це вже не пошкодить. ьАле вся біда в тому що вищезгадані дауни будуть харчуватися екологічно чистими продуктами, а простих людей будуть годувати різною гидотою. І на жаль, як сказала Ліна Костенко найбільша наша біда - звичка. Люди спочатку обурюватимуться такою гидотою, а потім звикнуть і будуть їсти те, що в інших країнах згодовують птиці.

 
justvisДата: Четвер, 03.03.2011, 07:44 | Повідомлення # 15
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Аркадій Кашуба, ДУМКА

Нам запропонують китайську гречку, придатну тільки для худоби?

У понеділок під час Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов від імені уряду попросив парламент на цьому тижні розглянути закон про відміну імпортного мита при ввезенні до України гречки з Китаю.

«Уряд просить, щоб ми звільнили від мита гречку з Китаю», - заявив він. За словами Єфремова, ухвалення такого законопроекту дозволить знизити ціну на гречку до 14 гривень за кілограм, що «буде доволі прийнятною ціною».

Причина цієї ініціативи українського уряду, підтриманої парламентаріями з фракції Партії регіонів, цілком очевидна. Після того, як у січні цього року ціна на гречку підскочила в роздрібній мережі до 25 гривень за кілограм, Кабмін жорстко відреагував, волюнтаристськи призначивши для торговців граничну ціну в 14 гривень. Унаслідок чого цей продукт практично зник з прилавків магазинів.

Заради виправлення ситуації з виниклим дефіцитом, а також здорожчанням гречки, влада тепер і лобіює імпорт цієї крупи з Китаю. Причому, без сплати мита, що дозволить одержати не дуже високу ціну на китайську гречку в Україні.

Опозиція вже дала зрозуміти, що не підтримає цю ініціативу влади. Віце-спікер Микола Томенко (БЮТ) на запитання, чи підтримає опозиція законопроект про відміну мита на імпорт гречки з Китаю, відповів, що в опозиції більше налаштовані на підтримку вітчизняного виробника і наполягатимуть на дотуванні сільського господарства заради налагодження власного виробництва зернових.

Проте є ще один дуже важливий чинник, який потрібно узяти до уваги українській владі, перш ніж приймати остаточне рішення про ввезення китайської гречки в країну. Він стосується здоров'я громадян країни, яке може сильно постраждати від вживання неякісної крупи з Піднебесної.

Наприклад, дуже резонансну заяву з приводу якості китайської гречки озвучив у січні глава ради НБУ Петро Порошенко. «Гречку вирощують насправді дуже мало країн. Її виробляють в Україні, Білорусі і Росії. Що стосується Китаю, так це не та гречка, яка вирощується у нас і продається в магазинах. Китайською гречкою в Піднебесній годують худобу. Її якість тільки теоретично можна підвести під норми споживання, які діють в Україні», - розповів він в ефірі «Шустер live».

При цьому в сусідній Росії, яка вже давно почала завозити гречку з Китаю, вже реально оцінили її непридатність для вживання людьми.

Вже після перших постачань у російські магазини в серпні минулого року ряд компаній, зокрема, «Містраль» і «Разгуляй» вказали на низьку якість китайської гречки. Крім того, на початку січня нинішнього року Россільгоспнагляд заборонив ввезення до Росії 75 тонн гречки з Китаю, визнавши її неякісною і небезпечною для здоров'я людини. Крупа, яка прибула в російське місто Новоросійськ, була неоднорідного кольору і мала запах цвілі. Через декілька днів співробітники Россільгоспнагляду зупинили ввезення в Примор'я ще більшої партії гречки – 240 тонн. Партію зупинили на митниці і потім відправили назад у Китайську народну республіку.

Також раніше в ЗМІ з'являлася інформація про токсичну небезпеку, що криється в китайських крупах. Як, зокрема, повідомила Inopressa з посиланням на французький журнал Nouveau siеcle, в результаті неконтрольованого промислового зростання в Китаї, місцеві крупи заражаються токсичними важкими металами.

Провідний експерт компанії «Украгроконсалт» Ольга Мозкова також попередила про високий ризик для здоров'я людей від вживання в їжу китайської гречки. «Якість китайської крупи дуже низька, через бурхливий розвиток у КНР хімічної промисловості в тамтешній гречці міститься багато шкідливих речовин. Росія вже повернула Китаю партію крупи. Не виключено, що якщо гречка з КНР викличе недовіру у наших покупців, її почнуть змішувати з українською», - повідомила вона.

Таким чином, затія українського уряду з імпортом гречки з Китаю бачиться вельми небезпечною. Цілком імовірно, що українці спробують цю крупу, але, оцінивши низьку якість в порівнянні з українською гречкою, потім не стануть її купувати взагалі. Тобто, будуть марно витрачені величезні кошти на закупівлю цього товару в Піднебесній.

Втім, вийде ще гірше, якщо від ввезення імпортної гречки постраждає здоров'я співвітчизників. Ризик же цього, виходячи з вищенаведеної інформації, дуже великий.

Аркадій Кашуба


http://justvis.at.ua
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » СПОЖИВАЧ » Продуктовий геноцид » Гречка
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: