Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 26.04.2024, 07:45
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПРО ІНШІ ФОРУМИ » Як нам діяти на київських форумах » Правила державною мовою на Київському форумі ЗАПРОДАНЦІВ
Правила державною мовою на Київському форумі ЗАПРОДАНЦІВ
IVKДата: Субота, 23.04.2011, 09:58 | Повідомлення # 16
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (Boroda0671)
Видишь ли...Как я вижу, они пошли по пути стаи....

О! Стая. Я давно им говорю про стаю......просто не понимает народ этой концепции. Это не пошли это совковость потянула + психология. В СССР лидеров не воспитывали. Воспитывали серую массу...

Додано (23.04.2011, 10:36)
---------------------------------------------

Quote (Boroda0671)
.Ведь ввели же в правила, "как решит супермодератор так и будет"....

Нет такого в правилах. Провер сам. smile

Додано (23.04.2011, 10:40)
---------------------------------------------

Quote (justvis)
IVK, Ви мене не зрозуміли. Якщо судді придурюються, що зовсім не розуміють навіть тих однозначних формулювань, що є в правилах на "общєпанятном", то може варто почати з формулювання преамбули і з визначення понять ?
Ви навели посилання, за яким я прочитав, що Банкірша чекає правил українською. А через допис вона стверджує, що "рішення" - це насправді не тільки рішення, а ще і дії, які або будуть вчинені, або і не будуть

1. Їм це непотрібно. Я не хочу марно втрачати час.
2. Банкірша не чекає, вона запитала. Тому що у нас була дискусія про переклад, але у мене не вистачило часу з тобою це обговорити.

Додано (23.04.2011, 10:50)
---------------------------------------------

Quote (justvis)
Отже, Я пропоную Вам домовитися з Банкіршою про те, що в правилах українською буде преамбула і "Тлумачний словник понять". Тоді є сенс в шліфуванні перекладу і самого тексту (якщо на це погодяться на форумі ЗАПРОДАНЦІВ)

Також, ще раз передавайте Банкірші пропозицію щодо відкритої міжфорумної дискусії. Хоча б про те, що мала б означати назва форуму : КИЇВСЬКИЙ

Я розумію, що якщо розмовляти про закони та правила, то тлумачення понять це є найважливіше частка правил, але вони не розуміють юридичних тонкощів. На жаль, це занудство для звичайних людей.

Сприймай це як форум на якому спілкуються не професіонали, а звичайні люди і спілкуватись "користуючись поняттями" їм зручніше......на жаль.

Додано (23.04.2011, 10:55)
---------------------------------------------

Quote (justvis)
Все вірно, але поки що текст правил нічого не вирішує. Ця фраза, - модераторський склад і принципи його формування. , не дозволяє критикувати тільки склад і принципи формування. А кожного окремо можна критикувати.

Ти прав!!! Але це потрібно зрозуміти........

Quote (justvis)
Проблема в тому, що на форумі ЗАПРОДАНЦІВ ні серед смотрящіх, ні біля власників немає нікого, хто хоч би раз хоча б пиво пив з юристами.

Нема законності в країні, тому вони і не розуміють шо таке юрист.
Я вважаю що не має сенсу тлумачити тим, хто не готов зрозуміти.

Додано (23.04.2011, 10:58)
---------------------------------------------

Quote (Boroda0671)
А было сказано о том что модератор переходит на личности используя свое положение...

Кстати, это сплошь и рядом. Особенно Фагот и Казанова. Сказать, что они плохие? Дети бывают плохие??? Как объяснить? Да никак. Это так же как застявить меня грамотно писать по русски. Никак.....к сожалению.

 
justvisДата: Субота, 23.04.2011, 09:58 | Повідомлення # 17
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (IVK)
Quote (justvis)
Отже, Я пропоную Вам домовитися з Банкіршою про те, що в правилах українською буде преамбула і "Тлумачний словник понять". Тоді є сенс в шліфуванні перекладу і самого тексту (якщо на це погодяться на форумі ЗАПРОДАНЦІВ)

Також, ще раз передавайте Банкірші пропозицію щодо відкритої міжфорумної дискусії. Хоча б про те, що мала б означати назва форуму : КИЇВСЬКИЙ

Я розумію, що якщо розмовляти про закони та правила, то тлумачення понять це є найважливіше частка правил, але вони не розуміють юридичних тонкощів. На жаль, це занудство для звичайних людей.

Сприймай це як форум на якому спілкуються не професіонали, а звичайні люди і спілкуватись "користуючись поняттями" їм зручніше......на жаль.


Тоді потрібно називати речі своїми іменами: правила нікому не потрібні. Все вирішують смотрящіє за своїми понятіями.


http://justvis.at.ua
 
IVKДата: Субота, 23.04.2011, 10:09 | Повідомлення # 18
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (Boroda0671)
разве что ты пытаешься там что то противопоставит, но ты один....

Вот тут ты прав! Один. Банкирша иногда поддерживает.
Но это всё чушь. Ну и что что один. Я своё мнение менять не собираюсь из-за такого ничтожного повода.

Додано (23.04.2011, 11:08)
---------------------------------------------

Quote (justvis)
Тоді потрібно називати речі своїми іменами: правила нікому не потрібні. Все вирішують смотрящіє за своїми понятіями.

Правила потрібні. Вони просто не вичитані справжнім юристом.
Вирішують модератори, просто так склалось, що модератори голосують не маючи певного досвіду. Тому стая....

Уяві собі, що як я запропоную проголусувати

реакція
(СН3)3СВr + OH(-)

іде за механізмом SN1 чи SN2?

здогадайся яку я отримаю відповідь?

Додано (23.04.2011, 11:09)
---------------------------------------------

Quote (justvis)
Тоді потрібно називати речі своїми іменами: правила нікому не потрібні.

Давай, по перше, викладемо правила українською? Такі які є.

 
justvisДата: Субота, 23.04.2011, 11:04 | Повідомлення # 19
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Якщо не вимагати в Банкірші при кожній зручній нагоді того, щоб вона позбулася смотрящіх і згодилася на функціонування за чіткими, зрозумілими для ВСІХ правилами, то нічого не буде.
Запропонуйте Банкірші пункт 2.13 такого змісту:
"2.13. Заборонено писати хоч слово про модератора, модераторів, їх рішення, дії чи бездіяльність
Заборонено писати хоч слово про адміністратора, адміністраторів, їх рішення, дії чи бездіяльність
Заборонено писати хоч слово про власника, власників, їх рішення, дії чи бездіяльність
Заборонено писати хоч слово про інвестора, інвесторів, їх рішення, дії чи бездіяльність
Заборонено писати хоч слово про смотрящєго, смотрящіх, їх рішення, дії чи бездіяльність "

Зараз на форумі ЗАПРОДАНЦІВ дія саме такий текст. Навіщо це приховувати ? Нехай всі знають понятія, за якими все відбувається


http://justvis.at.ua
 
Boroda0671Дата: Субота, 23.04.2011, 15:08 | Повідомлення # 20
Сержант
Група: Друзья
Повідомлень: 22
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (IVK)
Нет такого в правилах. Провер сам. smile

В публичных правилах для всех этого нет, или в модераторской поменяли правила уже для модераторов????? Туда я же не могу заглянут...
Хотя знаю какие там интересные вещи творятся...
Quote (IVK)
Кстати, это сплошь и рядом. Особенно Фагот и Казанова. Сказать, что они плохие? Дети бывают плохие??? Как объяснить? Да никак. Это так же как застявить меня грамотно писать по русски. Никак.....к сожалению.

Такае впечатление создается что ты все таки оправдываешь их, потому что это сплошь и рядом...Я с этим боролся, но как можно бороться с теми кто считает что если они целуют сапог зломудобику, и согласно кивают все что скажет банкирша, не важно суть чего скажут, .
Кстати, интересно было бы узнать, ты высказался по поводу моего бана там или нет, было ли нарушение все таки с моей стороны или нет, когда я сказал что модератор переходит на личности? Была ведь жалоба? И уверен что добик подписался под ней НЕ ВИЖУ...
Потому что Лесану он ненавидит.
Quote (IVK)
Но это всё чушь. Ну и что что один. Я своё мнение менять не собираюсь из-за такого ничтожного повода.

Видать ты не понимаешь одной вещи...все что бы ты там не делал со своим мнением, оно так и останется при тебе и не реализованным если злойдобик и куба и другие подпевалы его не поддержать....А этого они не сделают, потому что решает там добик...ючто скажет так и будет и правила тут уже не играют роль...
А Банкирша то что ты говоришь тебя иногда поддерживает все это иллюзия, она двуличная..
Quote (IVK)
Правила потрібні. Вони просто не вичитані справжнім юристом.
Вирішують модератори, просто так склалось, що модератори голосують не маючи певного досвіду. Тому стая....
Не обязательно быть юристом чтобы быть модератором....Самое первое что я бы изменил в правилах о модераторах. что он должен быть НЕЙТРАЛЕН, не выражать ярко выраженную сторону, используя при этом то что ты модератор...
Казанова и Фагот это используют очень отлично и при том с нарушениями такими, что мама не горюй, но так как онпи приближенные к зломудобику, то это все покрывается, игнорируется, сколько в свое время я из-за этого с стаей ругался...но все видели что только я один дурак....добик даже как ты говоришь, синдром бороды вывел...:)
 
IVKДата: Субота, 23.04.2011, 17:36 | Повідомлення # 21
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (Boroda0671)
Такае впечатление создается что ты все таки оправдываешь их, потому что это сплошь и рядом.

Давай подискутируем на эту тему тут.

Заодно послушаем точку зрения иных.

Додано (23.04.2011, 18:19)
---------------------------------------------
Надеюсь, что ты не против.

Додано (23.04.2011, 18:36)
---------------------------------------------

Quote (justvis)
Зараз на форумі ЗАПРОДАНЦІВ дія саме такий текст. Навіщо це приховувати ? Нехай всі знають понятія, за якими все відбувається

Знову ти прав!!
Тескт діє, але не прописаний.

Додано (23.04.2011, 18:36)
---------------------------------------------
Які будуть пропозиції?

 
justvisДата: Понеділок, 25.04.2011, 20:41 | Повідомлення # 22
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (IVK)
Додано (23.04.2011, 18:36)
---------------------------------------------
Які будуть пропозиції?

1. Залишається пропозиція міжфорумної дискусії хоча б про те, що означає КИЇВСЬКИЙ форум
2. Якщо Банкірша погоджується на введення в ПРАВИЛА "Преамбули" і "Розяснень понять" - шліфуємо переклад української (з надією, що якщо в "Розясненнях буде прописано, що "рішення" - це тільки рішення (а не дії та бездіяльність), то правила будуть діяти так, як прописано, а не так, як хоче смотрящій.
3. Продовжуємо тут переконувати українців та патріотів України в тому, що нам конче потрібна консолідація. Про ігнорування на форумі ЗАПРОДАНЦІВ спеціальної провокаційної теми від прихвостня "Про галичан" ми вже домовилися ?
Хто бажає сказати провокаторам пару теплих слів - може написати на цьому форумі в темі "Щедрику-ведрику" (або відкриємо спеціальну тему)
І ще...

ХРИСТОС ВОСКРЕС !!!

ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА !!!


http://justvis.at.ua
 
IVKДата: Вівторок, 26.04.2011, 05:09 | Повідомлення # 23
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (justvis)
1. Залишається пропозиція міжфорумної дискусії хоча б про те, що означає КИЇВСЬКИЙ форум
2. Якщо Банкірша погоджується на введення в ПРАВИЛА "Преамбули" і "Розяснень понять" - шліфуємо переклад української (з надією, що якщо в "Розясненнях буде прописано, що "рішення" - це тільки рішення (а не дії та бездіяльність), то правила будуть діяти так, як прописано, а не так, як хоче смотрящій.
3. Продовжуємо тут переконувати українців та патріотів України в тому, що нам конче потрібна консолідація. Про ігнорування на форумі ЗАПРОДАНЦІВ спеціальної провокаційної теми від прихвостня "Про галичан" ми вже домовилися ?

1. Така дискусія вже була, але у іншому форматі. форум ЗАПРОДАНЦІВ/t16096/ - була закрита тому що крім бруду там нічого корисного не було.
2. Ще раз повторюю ..вони не розуміють про що ти говориш. Твій приклад про "дії та рішення" дуже зразковий, але не просто це втлумачувати людям які звикли жити за "поняттях". Більш того часто мені потрібна допомога юриста і я це розумію. Просто зрозуміти що потрібна допомога юриста дуже важко. Давай просто перекладемо правила. Це буде перший крок.
3. Консолідація потрібна, але просто лозунги це марне втрачання часу. Про галичан домовилися.

Напиши ЗБ листа на фак форумі і задай питання. ЗБ може бути самим розумним воякою, але це не зробить його юристом.

 
justvisДата: Вівторок, 26.04.2011, 07:42 | Повідомлення # 24
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (IVK)
Quote (justvis)
1. Залишається пропозиція міжфорумної дискусії хоча б про те, що означає КИЇВСЬКИЙ форум

1. Така дискусія вже була, але у іншому форматі. форум ЗАПРОДАНЦІВ/t16096/ - була закрита тому що крім бруду там нічого корисного не було.

Якщо Банкірша повністю лягає під понятія смотрящіх, то смотрящіє не дозволять її обговорювати питання про те, що означає КИЇВСЬКИЙ форум. А якщо вона (хоч десь глибоко в душі) має прагнення позбутися іга смотрящіх, то така дискусія буде корисною і показовою.
Банкірші не вигідно відмовлятися, бо тоді стає очевидною її роль. І ця очевидність викриває смотрящіх. Тому якщо в них ще є розум, то в кінцевому рахунку і їм відмовлятися не вигідно. Відмова викриває запроданську суть Кієвфоруму.


http://justvis.at.ua
 
justvisДата: Вівторок, 26.04.2011, 07:58 | Повідомлення # 25
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (IVK)
Quote (justvis)

2. Якщо Банкірша погоджується на введення в ПРАВИЛА "Преамбули" і "Розяснень понять" - шліфуємо переклад української (з надією, що якщо в "Розясненнях буде прописано, що "рішення" - це тільки рішення (а не дії та бездіяльність), то правила будуть діяти так, як прописано, а не так, як хоче смотрящій.

2. Ще раз повторюю ..вони не розуміють про що ти говориш. Твій приклад про "дії та рішення" дуже зразковий, але не просто це втлумачувати людям які звикли жити за "поняттях". Більш того часто мені потрібна допомога юриста і я це розумію. Просто зрозуміти що потрібна допомога юриста дуже важко. Давай просто перекладемо правила. Це буде перший крок.

IVK, Ви перебільшуєте людську тупість. Багатьох речей з першого разу не розуміють. Але тільки з першого разу. А потім навіть підшукують аргументи на захист понятій від правил. Банкірша ж не каже: я нічого в правилах та понятіях не розумію. Вона обгрунтовує понятія, згідно з якими, Бороду слід банати, навіть у тому випадку, коли ще не було рішення модера ( а йшлося про дії)
Барбос не каже: я тупий і нічого не розумію. Він безпардонно лізе в закриту групу і намагається підвести базу під порушення ними законодавства України щодо цензури Шевченка:

Quote
zloybarbos
Ясно.
Я прошу прощения у высокого общества, что, не будучи представленным, имею наглость тут высказываться....
Собссно.... У господина Кобзаря в подписи был процитирован фрагмент, любезно им же представленный в картинке. (Кстати, ваша группа - закрытая, и тут можно писать открыто! А картинки - они тоже подчинены правилам. Но в данной группе - нет!)
Так вот, согласно действующих правил форума и разъяснений отдельных положений правил, некоторые слова, использованные автором цитаты, на форуме запрещены и считаются оскорблением. За что и было выдано нарушение господину Кобзарю. Прошу заметить, что выдано было не за "оскорбление", как этого требуют правила, а за "нарушение раздела автарки, ники и пр...." Т.е., один балл вместо двух! После чего, подпись была отредактирована мной! Или Кобзарь предпочел бы каждые сутки получать нарушения?....
Далее: Вместо того, чтобы спокойно написать модератору в личку свои вопросы и непонятки, господин Кобзарь начал высказывать свои претензии по всему форуму.... Что, закономерно, привело к предупреждению уже от админа....

И теперь, мне лично очень интересно: у кого из присутствующих хватит мужества признать, все-таки, неправоту господина Кобзаря?!!! Или проще меня в предвзятости обвинять?


Нагадаю, що автор цитати - Т.Г. Шевченко. Цитата: "кохайтеся чорноброві, та не з москалями"


http://justvis.at.ua
 
justvisДата: Вівторок, 26.04.2011, 08:05 | Повідомлення # 26
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (IVK)
Quote (justvis)

3. Продовжуємо тут переконувати українців та патріотів України в тому, що нам конче потрібна консолідація. Про ігнорування на форумі ЗАПРОДАНЦІВ спеціальної провокаційної теми від прихвостня "Про галичан" ми вже домовилися ?

3. Консолідація потрібна, але просто лозунги це марне втрачання часу. Про галичан домовилися.


Це добре, що є загальна згода про те, що консолідація потрібна. Про про деталі домовимося в ПРИВАТі


http://justvis.at.ua
 
IVKДата: Вівторок, 26.04.2011, 17:15 | Повідомлення # 27
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Так що вирішуємо з правилами українською? Я беру те що ти поправив?
 
justvisДата: Вівторок, 26.04.2011, 20:57 | Повідомлення # 28
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Шановний IVK, я вважаю, що імітація діяльності в багатьох випадках не є корисною.
Коли Ви тикнули мене носом в допис, де Банкірша повністю ігнорує текст правил на "общєпанятном" і з розумним виглядом вішає локшину на Бороду, стверджуючи, що слово "рішення" означає і рішення, і все, інше, що заманеться смотрящим, то я подумав, що було б доречно домовлятися про те, що тексту правил слід дотримуватися буквально.
Я не знаю, чи пропонували Ви Банкірші включити в "Правила" "Преамбулу" і "Визначення термінів", але я переконаний в тому, що якщо будуть вимоги, то може бути якесь покращення. Якщо ж погоджуватися на всі умови ЗАПРОДАНЦІВ, то ніяких змін точно не буде.
Але Ви там в процесі, Вам видніше. Дійте як самі вважаєте за потрібне
Але нагадуйте Банкірші про пропозицію відкритої міжфорумної дискусії


http://justvis.at.ua
 
IVKДата: Середа, 27.04.2011, 16:22 | Повідомлення # 29
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (justvis)
Якщо ж погоджуватися на всі умови ЗАПРОДАНЦІВ, то ніяких змін точно не буде.
Але Ви там в процесі, Вам видніше. Дійте як самі вважаєте за потрібне

Прочитай ще раз, будь ласка. Запроданців можеш залишити - я виправлю. Дякую.

Додано (27.04.2011, 17:21)
---------------------------------------------
Я не перебільшую людську тупість. Я бачу це скрізь. Для того щоб людина зрозуміла вона повинна дуже сильно збагнути і більш того, людина повинна бути готовою до того, що її точка зору може бути помилковою.

Додано (27.04.2011, 17:22)
---------------------------------------------

Quote (justvis)
Шановний IVK, я вважаю, що імітація діяльності в багатьох випадках не є корисною.

Чому імітаця? Не зрозумів.

 
УКРАЇНЕЦЬДата: Середа, 27.04.2011, 16:29 | Повідомлення # 30
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Братам нашим меншим треба допомагати. Але якщо на форумі ЗАПРОДАНЦІВ всі фігуранти з керівництва так по простому закосили під дурників, то це дуже небезпечно.
ЮстВіс, а Ви могли б вийти на прямі переговори з Банкіршою ?
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПРО ІНШІ ФОРУМИ » Як нам діяти на київських форумах » Правила державною мовою на Київському форумі ЗАПРОДАНЦІВ
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук: