Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 23.04.2024, 13:46
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПРО ІНШІ ФОРУМИ » Як нам діяти на київських форумах » Відповідь Лесани на котопсячі бани (гарна ідея)
Відповідь Лесани на котопсячі бани
grozaДата: Четвер, 28.04.2011, 16:29 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Якщо Лесана захоче скористатися цією темою - то я котопсам не заздрю
 
justvisДата: П`ятниця, 29.04.2011, 08:44 | Повідомлення # 2
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Lesana, прочитайте Особисті повідомлення. Посередині зверху під золотим куполом КЛАЦНІТЬ

http://justvis.at.ua
 
LesanaДата: П`ятниця, 29.04.2011, 08:46 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 14
Репутація: 8
Статус: Offline
IVK каже, що я обматюкала Фагота? Якось загадково пропала тема Форум ЗАПРОДАНЦІВ/showthread.php?p=809975#post809975 я там знайшла перл Попандопуло про желатиновий мозок, Фагот написав, що не бачить нічого смішного, на що я йому відповіла, що у нього мозок теж желе, ось і всі мої матюки))) Але ж тема була жартівлива про перли форуму, а тепер чомусь щезла, дивина. Але можливо тільки мені вона не відкривається. Бо мені почистили профіль: немає тем на підписку, я не можу мінусувати і плюсувати і інші дрібні пакості від психічно хворого Фагота))).
 
justvisДата: П`ятниця, 29.04.2011, 09:33 | Повідомлення # 4
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Фагот, подлий трус, виході )))

IVK, а кого і за що банили в ПрИВАТі ?


http://justvis.at.ua
 
IVKДата: Неділя, 01.05.2011, 20:26 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (Lesana)
Фагот написав, що не бачить нічого смішного, на що я йому відповіла, що у нього мозок теж желе, ось і всі мої матюки))) Але ж тема була жартівлива про перли форуму, а тепер чомусь щезла, дивина.

Привіт Лесана!

1. Тема є, вона просто знаходиться у приватному розділі (Киевский форум. Форум Киев > Общий > Приватный) і його можут бачити лише ті хто

Quote
Старожил 1000 сообщений + 90 дней с момента регистрации (форум ЗАПРОДАНЦІВ/t6233/#post64280)
- доступ в приватный раздел форума

нажаль ти була заблокована і тому не могла прочитати цей розділ.

2. Безумовно тема була жартівливою, але правила діють і у цьому розділі і у твоєму профілі (форум ЗАПРОДАНЦІВ/member.php?u=17373). Якщо відповісти, що "мозок Фагота є желе", то це або обговорювання особистості фагота, або образа. Фагот поскаржився на твій допис і PaPay1984 відав порушення. PaPay1984 міг або вилучити допис, або видати попередження, але він обрав порушення.

Я твого посту так і не знайшов на форумі.

Якщо буде бажання написати фаготу про його мозок - пиши у лічку. Там правила не діють. Правила також не діють у нашій групі.

На решта просторі форуму правила діють. Як мені пояснив Адмін його мета це форум нормального спілкування без образ.

Не звертай уваги на дописи фагота та інших, пиши для тих хто читає....

Дякую тобі за питання і інтерес.

Додано (01.05.2011, 21:26)
---------------------------------------------

Quote (justvis)

IVK, а кого і за що банили в ПрИВАТі ?

Не знаю .....треба шукати.

Повідомлення відредагував IVK - Неділя, 01.05.2011, 20:27
 
justvisДата: Неділя, 01.05.2011, 20:45 | Повідомлення # 6
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Лесана не писала про те, що у фагота желе. Це він самостійно сприйняв на свою адресу (пояснив Папаю, що в нього дійсно желе). Лесана згадувала в своєму дописі товарища. От якщо б Товарищ стверджував, що цим дописом Лесана його залякала, то тоді модер міг би думати про наслідки.

Всім відомо. що котопсячі бани особливо полюють за українцями і ще більш особливо за лесаною. Папай за викликом вискакує як Пилип з конопель (робить вигляд, що він не знає, що на форумі запроданців постійно ображають і провокують українців та патріотів України на замовлення смотрящіх - і банить Лесану, не враховуючи. що Лесана не згадувала фагота.
Крім того Папай робить вигляд, що думає, що на форумі запроданців все відбувається за правилами, і одночасно пише мені, що тільки Адмін може відповісти на те, чому немає в правилах пункту, за яким неправомірно забанили Бороду

Quote (IVK)
Quote (justvis)

IVK, а кого і за що банили в ПрИВАТі ?

Не знаю .....треба шукати.


Я пригадую, як на форумі ЗАПРОДАНЦІВ в Приваті цепний пес (цедарс) опускав нижче плінтуса Банкіршу і жоден з модерів не наважився його поставити на місце (боялися реакції смотрящіх, так як це їхній штатний кадр).
Закінчилося тим, що витерли мої і його дописи. Але його не банили


http://justvis.at.ua
 
IVKДата: Понеділок, 02.05.2011, 17:39 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (justvis)
Але його не банили

Банили і банять. Ти не бачив цього тому що дописи були видалені.

 
LesanaДата: Середа, 18.05.2011, 08:15 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 14
Репутація: 8
Статус: Offline
Зараз я дуже пишаюсь потрійним баном ! Це вже не просто бан, а вереск котопсячого жаху. Вони мене бояться, це ж треба?
 
justvisДата: Середа, 18.05.2011, 08:35 | Повідомлення # 9
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Lesana)
Зараз я дуже пишаюсь потрійним баном ! Це вже не просто бан, а вереск котопсячого жаху. Вони мене бояться, це ж треба?

Смотрящіє на форумі ЗАПРОДАНЦІВ бояться всіх українців, всіх патріотів України, всіх антишовіністів, всіх антиПРівців.

Але особливо запекло вони банять україномовних форумчан, які просто і легко викривають імперське рило


http://justvis.at.ua
 
ОмутДата: Вівторок, 07.06.2011, 15:41 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 44
Репутація: 13
Статус: Offline
Quote (Lesana)
Зараз я дуже пишаюсь потрійним баном ! Це вже не просто бан, а вереск котопсячого жаху. Вони мене бояться, це ж треба?


Лесана...здравствуй....

У меня вопрос к тебе...и сказали, что ты знаешь ответ....

Скажи пожалуйста, почему админ так прогибается перед откровенными провокаторами....Он что...денех им должен..?

За что они его держат...???
 
free-masterДата: Вівторок, 07.06.2011, 21:53 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 15
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Омут)
Скажи пожалуйста, почему админ так прогибается перед откровенными провокаторами....Он что...денех им должен..?

Дійсно цікаво було б почути Вашу думку Лесана.
 
GidraДата: Середа, 15.06.2011, 06:44 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Блин...ну и где же Лесана....???
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПРО ІНШІ ФОРУМИ » Як нам діяти на київських форумах » Відповідь Лесани на котопсячі бани (гарна ідея)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: