Вітаю Вас Гість!
Четвер, 18.04.2024, 04:49
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПРО ІНШІ ФОРУМИ » Як нам діяти на київських форумах » Група УКРАЇНЦІ
Група УКРАЇНЦІ
justvisДата: Неділя, 06.03.2011, 09:15 | Повідомлення # 1
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
На сусідньому форумі я започаткував групу УКРАЇНЦІ. Мета: зконсолідувати всіх українців, всіх патріотів України, незалежно від мовності та національності, для протистояння московщині, шовіністам, їхнім прихвостням.

Група закрита. Але там все читають модери і супер-модери. Тобто цю групу можна використати тільки для переклички українців. Напишіть тут, хто ще бажає бути в рядах УКРАЇНЦІВ - надішлю запрошення.

Зараз, правда, я в бані. Історія така, що Лесана звернула увагу УКРАЇНЦІВ на образливий для українців і милий шовіністам і адміністрації сайту напис на аватарі казанка. Я розіграв просту кобінацію, на яку повелися барбоси з казанками. Лесана, напису вже немає. Ми досягли мети. А шовіністи з прихвостнями думають, що вони мене піймали.

Шкода, що ніхто з групи не хоче обєднувати зусилля. Це характерно для багатьох українців


http://justvis.at.ua
 
justvisДата: Субота, 12.03.2011, 08:36 | Повідомлення # 2
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote
Якщо ти б міг щось змінити на кіївфорум. Що б це було?

В першу чергу потрібно визначитися з тим, чи це український форум, чи антиукраїнський.

Чи є в неті московькі форуми відвертого антимосковського спрямування ?


http://justvis.at.ua
 
IVKДата: Субота, 12.03.2011, 17:22 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (justvis)
Чи є в неті московькі форуми відвертого антимосковського спрямування ?

Гаразд. Перенесімо нашу розмову сюди.
А яка різниця що там у Москві відбувається? То їх проблеми.

Давай визначемо що такє український форум.
Мій підхід:
По першу на українському форумі можна застосовувати українську мову для спілкування.
По друге на українському форумі можна писати усе що не заперечить законодавству України.

 
justvisДата: Субота, 12.03.2011, 17:52 | Повідомлення # 4
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (IVK)
Давай визначемо що такє український форум.
Мій підхід:
По першу на українському форумі можна застосовувати українську мову для спілкування.
По друге на українському форумі можна писати усе що не заперечить законодавству України.

Погоджуюсь, що важливо визначитися, чи це український форум (проукраїнський), чи антиукраїнський форум (промосковський).

Я дуже поважаю всіх українців, котрі знають і постійно користуються в Україні (включаючи нет) українською мовою.
Я дуже поважаю всіх українців, котрі ще добре не знають мови, але вчать її, виховують дітей твердими українцями, і по можливості стараються використовувати українську.
Я дуже поважаю всіх українців, котрі через певні обставини не знають української мови, але твердо стоять на проукраїнських позиціях, захищають українську мову, в тому числі в баталіях в неті. Єдине, що дошкуляє, так це те, що опоненти насміхаються: Ви захищаєте свою мову, якої не знаєте. Я думаю, що у мовних дискусіях можна скористатися перекладачем, щоб вибити у опонентів цей аргумент.
Я дуже поважаю всіх громадян України - патріотів України, - незалежно від мовності і національності.

З вищесказаного Ви можете зрозуміти, що моя особиста думка в цьому питанні не збігається з Вашою. Я не вважаю мовність найважливішим аргументом в визначенні проукраїнськості чи антиукраїнськості. Яскраві приклади - бузина з табачником

Прошу висловитися щодо цього.
А потім обговоримо другу позицію. З розумними людьми приємно спілкуватися


http://justvis.at.ua
 
IVKДата: Понеділок, 14.03.2011, 17:07 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (justvis)
З вищесказаного Ви можете зрозуміти, що моя особиста думка в цьому питанні не збігається з Вашою.

Але я не бачу протиріччя.
Якщо ставити питання "Я дуже поважаю", то такий підхід тільки буде заохочувати людей. З іншого боку "повагу" треба якось проявити, а це потребує прикладання позитивної енергії.

Хороший приклад Бузина та Табачник.

З одного боку вони вважають, що розповідають людям тільки правду. З іншого боку коли розмовляєш про історичну правду, то оригінальна мета вченого має важливе значення. Чому? Тому що історична наука не є точною і всі факти просто невідомі. Таким чином, історики "заповнюють" невідомі міста своїми домислами. Людина так зроблена, що її домисли будуть такими, щоб оправдати свою оригінальну мету. От Табачник, який був вихован у СРСР, несе в себі ідеологію СРСР і заповнює ці невідомі міста ідеогогічними поглядами СРСР.

Точку зору Олеся Бузини я зрозуміти не можу. Чому? Там нема логіки, але є дуже багато красивих фраз.

Являються позиціі Табачника та Бузини антиукраїнськими? Табачника безумовно. Тут важливо знайти межу між Табачником-чиновником та Бузиною - журналістом. Журниліст має право на свій погляд у нормальній державі. Чиновник не має права мати свій погляд. Його робота цє приносити користь державі в цілому.

 
justvisДата: Понеділок, 14.03.2011, 18:51 | Повідомлення # 6
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (IVK)
Гаразд. Перенесімо нашу розмову сюди.
А яка різниця що там у Москві відбувається? То їх проблеми.

Давай визначемо що такє український форум.
Мій підхід:
По першу на українському форумі можна застосовувати українську мову для спілкування.


Я пороти цього не заперечую, але не вважаю це визначальним

Щодо москви. Ставимо паркан ?


http://justvis.at.ua
 
justvisДата: Понеділок, 14.03.2011, 19:11 | Повідомлення # 7
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (IVK)
Являються позиціі Табачника та Бузини антиукраїнськими? Табачника безумовно. Тут важливо знайти межу між Табачником-чиновником та Бузиною - журналістом. Журниліст має право на свій погляд у нормальній державі. Чиновник не має права мати свій погляд. Його робота цє приносити користь державі в цілому.

Бузина гірший за Табачника. Табачник своєї антиукраїнськості ніколи не приховував. Навіть недавно в ВР він казав, що має право на погляди. Але поки від знаходиться в службовому кабінеті - змушений дотримуватися законів України.

А Бузина з тої самої опери, що на форумі галочку Українець застосували, для тільки для того, щоб паплюжити все українське

Жоден українець, жоден лояльний громадянин України (ким би він не був) не подасть руки обом
Я можу припускати, що на бузину є компромат. Нармальна людити не може так себе вести


http://justvis.at.ua
 
IVKДата: Понеділок, 14.03.2011, 19:42 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (justvis)
Щодо москви. Ставимо паркан ?

Згоден.

Додано (14.03.2011, 20:42)
---------------------------------------------

Quote (justvis)
А Бузина з тої самої опери, що на форумі галочку Українець застосували, для тільки для того, щоб паплюжити все українське

Бузина це продукт СРСР. Тому у нього така точка зору. Він продук совкового промивання мозоку.
Я його вислухаю в будь-якому випадку, але маю право на свою точку зору.

Тут головне що він робить. Якщо це критика, навіть деструктивна це одне, а якщо це дії які приносять шкоду це друге.

 
justvisДата: Понеділок, 14.03.2011, 20:22 | Повідомлення # 9
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (IVK)
Quote (justvis)
Щодо москви. Ставимо паркан ?

Згоден.

Додано (14.03.2011, 20:42)


---------------------------------------------
Держава А не лізе в державу Б, і навпаки. Так ?

Чи московські спецслужби можуть фінансувати на домені ком форум, який назвав себе українським
і через смотрящєго проводити на ньому антиукраїнську пропаганду і агітацію ?

Quote (IVK)
Quote (justvis)
А Бузина з тої самої опери, що на форумі галочку Українець застосували, для тільки для того, щоб паплюжити все українське

Бузина це продукт СРСР. Тому у нього така точка зору. Він продук совкового промивання мозоку.
Я його вислухаю в будь-якому випадку, але маю право на свою точку зору.

Тут головне що він робить. Якщо це критика, навіть деструктивна це одне, а якщо це дії які приносять шкоду це друге


Якби в Польщі знайшовся якийсь придурок, який би втоптував в болото Міцкевича, то хоч один поляк вважав би його за поляка ? А може ще і радів би з того, що він не закликає до збройного повернення совєтів ?


http://justvis.at.ua
 
IVKДата: Понеділок, 14.03.2011, 20:33 | Повідомлення # 10
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (justvis)
Держава А не лізе в державу Б, і навпаки. Так ?

Чи московські спецслужби можуть фінансувати на домені ком форум, який назвав себе українським
і через смотрящєго проводити на ньому антиукраїнську пропаганду і агітацію ?

В ідеалі не лізе, але ми маємо інші реалії.

І ти вважаєш що це йому допоможе? Якщо усі будуть постить правду, то ніяка агітація не буде діяти.

 
justvisДата: Понеділок, 14.03.2011, 20:48 | Повідомлення # 11
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (IVK)
Quote (justvis)
Держава А не лізе в державу Б, і навпаки. Так ?

Чи московські спецслужби можуть фінансувати на домені ком форум, який назвав себе українським
і через смотрящєго проводити на ньому антиукраїнську пропаганду і агітацію ?

В ідеалі не лізе, але ми маємо інші реалії.

І ти вважаєш що це йому допоможе? Якщо усі будуть постить правду, то ніяка агітація не буде діяти.

Я не зовсім зрозумів: що і кому допоможе ?


http://justvis.at.ua
 
IVKДата: Понеділок, 14.03.2011, 20:54 | Повідомлення # 12
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (justvis)

Якби в Польщі знайшовся якийсь придурок, який би втоптував в болото Міцкевича, то хоч один поляк вважав би його за поляка ? А може ще і радів би з того, що він не закликає до збройного повернення совєтів ?

Бузина .......

Ми шануємо представників мистецтв не за те що вони пили горілку, а за те що вони зробили у своїй творчості.
Пушкін не вмів "лічувати гроші", Фредді Меркюрі у 1991 помер від сніду і це відомо. Але їх творчість живе.

Якщо Бузина не шанує творчість Шевченка.........він або нічього не розуміє, або заробляє гроші.

Додано (14.03.2011, 21:54)
---------------------------------------------

Quote (justvis)
Я не зовсім зрозумів: що і кому допоможе ?

Припустімо, що на київському форумі є антиукраїнська пропаганда. Пропаганда це коли морочать голову різними байками. Як діяти? Показати правду. Чому вводять цензуру? Тому що бояться правди.

 
justvisДата: Понеділок, 14.03.2011, 21:11 | Повідомлення # 13
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (IVK)
Quote (justvis)
Я не зовсім зрозумів: що і кому допоможе ?

Припустімо, що на київському форумі є антиукраїнська пропаганда. Пропаганда це коли морочать голову різними байками. Як діяти? Показати правду. Чому вводять цензуру? Тому що бояться правди.

В першу чергу потрібно визначитися з тим, чи це український форум, чи антиукраїнський. Якщо умовна група УКРАЇНЦІВ розуміє, що це антиукраїнський форум і бажає щось змінити, то потрібно: 1. визнати; 2. домовитися про консолідацію

Потім можна попробувати щось вдіяти. Результату не може гарантувати ніхто. Бо Вас і ще 10-20 інших барбос може вислати в Сибір швидше, ніж вдасться щось змінити


http://justvis.at.ua
 
IVKДата: Понеділок, 14.03.2011, 21:45 | Повідомлення # 14
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Як визначити що це антиукраїнський форум?
Я можу вживати українську мову? - можу
Я можу сперечатись з форумчанами? - можу

За перехід на особистості - 1 бал.

Мені система подобається.

Є деякі юзери, які не розуміють простих істін.....

Додано (14.03.2011, 22:45)
---------------------------------------------

Quote (justvis)
Бо Вас і ще 10-20 інших барбос може вислати в Сибір швидше, ніж вдасться щось змінити

не зможе.

 
УКРАЇНЕЦЬДата: Понеділок, 14.03.2011, 21:46 | Повідомлення # 15
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Дозвольте мені, як УКРАЇНЦЮ, висловити просте міркування.
Якщо на якомусь форумі ображають, принижують українську мову, українців, Україну, - то цей форум фактично антиукраїнський, як би його не називали.
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПРО ІНШІ ФОРУМИ » Як нам діяти на київських форумах » Група УКРАЇНЦІ
  • Сторінка 1 з 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Пошук: