Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 16.04.2024, 20:02
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » ЗДОРОВЯ » Все інше » Парацетамол
Парацетамол
квіткаДата: П`ятниця, 01.07.2011, 18:25 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 203
Репутація: 18
Статус: Offline
КИЇВ. 1 липня. УНН. Державна служба України з лікарських засобів тимчасово заборонила торгівлю і застосування лікарського засобу парацетамол. Про це йдеться у відповідному приписі, який є у розпорядженні УНН.

"Суб’єктам господарювання, які здійснюють торгівлю, зберігання і застосування лікарських засобів, невідкладно, після одержання припису перевірити наявність лікарського засобу парацетамол, супозиторії ректальної по 0,08 гр у стрипах №10 серії 41010 виробництва ВАТ "Монфарм Україна", - йдеться у приписі.

При виявленні цього лікарського засобу вжити заходи щодо його вилучення.

Невиконання цього припису тягне за собою відповідальність згідно чинного законодавства України.

Парацетамол - лікарський засіб, що виявляє знеболювальну та жарознижувальну дії. Є широкорозповсюдженим анальгетиком, що володіє доволі слабкими протизапальними властивостями. Водночас він може слугувати причиною порушення роботи печінки, кровоносної системи та нирок.
 
гілкаДата: Субота, 02.07.2011, 00:51 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
може й собі повикидати його з аптечки?
 
justvisДата: Понеділок, 04.07.2011, 16:00 | Повідомлення # 3
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Не варто. Там вказана конкретна партія

http://justvis.at.ua
 
гілкаДата: Понеділок, 04.07.2011, 22:51 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (justvis)
Не варто. Там вказана конкретна партія


Та я не лише з огляду на наведену вище інформацію подумала про прощання з парацетомолом, просто мені і лікар не радила приймати ліки на основі парацетомолу (хоча більшість ліків від застуди якраз і містить як основний компонент парацетомол)
 
IVKДата: Вівторок, 12.07.2011, 06:40 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (гілка)
Та я не лише з огляду на наведену вище інформацію подумала про прощання з парацетомолом, просто мені і лікар не радила приймати ліки на основі парацетомолу (хоча більшість ліків від застуди якраз і містить як основний компонент парацетомол)


парацетамол це нормальний препарат. Його можна приймати до 0.5 грамів кожні 4 години для дорослих.
Печінка страждає от всіх ліків. Більш того, наприклад, аналгін має побічний ефект на сердце.
Мабуть хтось (ВАТ "Монфарм Україна"!!) випустив погану партію препарату, а міністерство хоче прикрити цей випадок.
 
alenamalaxova746Дата: П`ятниця, 25.01.2019, 18:42 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
а мне не помогает
 
listikДата: Понеділок, 17.10.2022, 18:12 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я только им и спасаюсь
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » ЗДОРОВЯ » Все інше » Парацетамол
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: