Вітаю Вас Гість!
Четвер, 25.04.2024, 23:11
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » БІЗНЕС » Все інше » Прошу прийняти
Прошу прийняти
justvisДата: Субота, 23.07.2011, 09:41 | Повідомлення # 1
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Сьогодні вранці, переглядаючи пошту, я виявив ваш лист, що повідомляє мене про неможливість прийому мене на роботу в вашу компанію. Я уважно вивчив вашу відповідь і, з жалем, повинен повідомити, що в даний час не маю можливості прийняти ваш відмову.
Протягом останніх місяців мною було отримано безліч відмов у працевлаштуванні, тому, як ви розумієте, у мене є широкий вибір, але задовольнити їх я, на жаль, не можу.
Незважаючи на ваш великий досвід і кваліфікацію в галузі відбору персоналу, я змушений констатувати, що ця відмова слабо аргументована і суперечить моїм інтересам, крім того, вона жодним чином не відповідає моїм планам на найближче майбутнє.
Виходячи з вищевикладеного, я вважаю за необхідне приступити до своїх обов'язків у вашій компанії починаючи з наступного тижня.
Упевнений, що під моїм керівництвом, компанія вийде на принципово новий етап розвитку і досягне небувалих успіхів у завоюванні нових ринків.
Прошу в найкоротші терміни підготувати відповідні документи про моє призначення і привести розмір моєї заробітної плати у відповідність з моїми очікуваннями. Питання про бонуси і 13-у зарплату буде вирішуватися в робочому порядку.
Нагадую вам, що ваш випробувальний термін - 3 місяці, після закінчення яких мною буде прийнято остаточне рішення, чи варто продовжувати працювати у вашій компанії.
Якщо ж всі мої вимоги не будуть дотримані, я буду змушений повернутися до розгляду відмов ваших конкурентів.
Сподіваюся на плідну співпрацю ...


http://justvis.at.ua
 
УКРАЇНЕЦЬДата: Субота, 23.07.2011, 22:02 | Повідомлення # 2
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Шановна Гілка, а що б Ви сказали на такий лист ? biggrin
 
гілкаДата: Неділя, 24.07.2011, 19:17 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Перші слова, які мені спали на думку - "прочитане мною повідомлення це крик душі людини, яка вже певний час шукає роботу". Друга думка - "якщо людина написала такий лист роботодавцеві" - значить не все втрачено (я про моральний дух)...
А взагалі ідея непогана. Мабуть якби я отримала такого листа (як роботодавець) мені б мабуть захотілося б побачити цю людину. Це нестандартний крок. Наскільки я пам'ятаю лекції по психології то нам розповідали, що для того, щоб на вас звернули увагу слід зробити щось незвичайне. Перший крок - зверни на себе увагу. Другий - добийся особистої зустрічі , а далі - все залежить від тебе. smile
Споконвічне питання. Чому дві людини, які розпочали свій життєвий шлях на однакових стартових умовах через 20-30 років досягають різних висот, один так і залишається на полонині, а інший досягає вершини гори? Щоб досягти висот (неважливо якого рівня) слід зробити багато кроків, в тому числі і нестандартних. smile
Можна багато філософствувати, але сьогодні дійсно дуже важко знайти роботу.Нещодавно я натрапила на статистичні дані - в Україні на 10 вакансій припадає 57 претендентів. Років 4 тому назад я думала, що було дуже важко, але сьогодні, як на мене, ще важче. Завдяки адмінреформі та пенсійній реформі багато людей залишилися без роботи (викинули на вулицю тисячі службовців (звичайно ж ті хто займав високі посади в будь-якому випадку прилаштовані (і в зарплалі вони не втратили), а звичайні рядові - нікому не потрібні. Багато жінок, які надіялися, що через рік два підуть на пенсію (і роботодавці на це надіялись) тепер під топором звільнення, оскільки всі хочуть мати молодих і спритних працівників (виключення - бухгалтери, викладачі.....) . Хоча і молодим зараз не позаздриш (якщо немає зв'язків чи гарної освіти).
 
ШАЙДАДата: Субота, 06.08.2011, 19:03 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
а студентам взагалі капець з роботою...
 
grozaДата: Субота, 06.08.2011, 19:15 | Повідомлення # 5
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (ШАЙДА)
а студентам взагалі капець з роботою...


Студенти погано працюють ?
 
ШАЙДАДата: Субота, 06.08.2011, 20:47 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
їх просто на роботу не беруть
 
гілкаДата: Субота, 06.08.2011, 20:47 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (ШАЙДА)
а студентам взагалі капець з роботою..

Моя дочка студентка - перейшла на 3-ій курс (юрфак). Вона сама виявила бажання піти попрацювати цим літом. Шукала роботу по оголошенням - в основному це продавці в бутіки , промоутери, роздача рекламних листівок. В принципі взяли і в одну невеличку юркомпанію (у неї вільні англійська і німецька, що і сподобалося керівнику) але вона не могла працювати півтора місяці (термін на який потрібен був помічник).
В результаті вона півмісяця пропрацювала промоутером. Спочатку мені було шкода її ( важко простояти на ногах (на одному місці) 5 годин підряд і плюс різні люди трапляються - хтось смакує продукт мовчки, а хтось виллє все своє незадоволення життям і продуктом, який подано на дегустацію, прямо на промоутера.), але потім я була рада, що вона отримала досвід:
а) пошуку роботи;
б)спілкування з людьми (в тому числі і не досить привітними);
в) зрозуміла, що слід отримати гарну освіту, щоб заробляти гроші розумом, а не важкою фізичною працею.
 
ШАЙДАДата: Субота, 06.08.2011, 20:50 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
молодим людям дуже корисно так попрацювати, я чомусь впевненна що мої діти (син - це точно) будуть підробляти з 14 років, я особисто - за.
 
УКРАЇНЕЦЬДата: Субота, 06.08.2011, 21:26 | Повідомлення # 9
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Думаю, що це американська пропаганда. Байки про успішних капіталістів.
Навіщо студентам чи підліткам досвід некваліфікованої роботи, якщо у них багато шансів на таку роботу після отримання диплому ?
 
ШАЙДАДата: Середа, 10.08.2011, 15:07 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
Quote (УКРАЇНЕЦЬ)
Навіщо студентам чи підліткам досвід некваліфікованої роботи, якщо у них багато шансів на таку роботу після отримання диплому ?

а щоб з жиру не бісилися і привикали до праці...
і щоб знали що таке тяжка некваліфікована праця та краще вчилися, бо вчаться наші студенти ой як погано...

Додано (10.08.2011, 16:07)
---------------------------------------------
і щоб знали почім кусень хліба...

 
УКРАЇНЕЦЬДата: Середа, 10.08.2011, 17:57 | Повідомлення # 11
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
невже всі студенти такі неправильні ? )))
 
ШАЙДАДата: Середа, 10.08.2011, 17:58 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
у нас гарні студенти, тільки у них мало знань....
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » БІЗНЕС » Все інше » Прошу прийняти
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: