Вітаю Вас Гість!
Четвер, 25.04.2024, 17:04
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » БІЗНЕС » Все інше » "Центр інформаційно-правового захисту населення" (Громадська організація)
"Центр інформаційно-правового захисту населення"
nick30Дата: Неділя, 06.05.2012, 08:32 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 3
Репутація: -1
Статус: Offline
Хто що знає про організацію?
 
grozaДата: Неділя, 06.05.2012, 10:01 | Повідомлення # 2
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
такого захисту немає
 
Nata32Дата: П`ятниця, 28.09.2012, 21:30 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу сказати теплі слова про цю організацію, я була в край важкі ситуації, я мати-одиначка, не киянка, в мене дитина 2 рочки, куди не зверталася, не могла її влаштувати в дитячий садок, завжди диктували не прийнятну грошову винагороду для рішення питання, а для мене ці умови були непідйомними. Якось біля метро мені вручили рекламну листівку цієї установи, я приїхала до них. Після короткої агітаційної бесіди я написала заяву на вступ до їх лав, честно скажу прониклася їх гаслами, все зрозуміло і ненав`язливо. Потім розказала про проблеми, була приємно здивована, мене вислухали, надали поради по моїм питанням, як виявилося консультація була безкоштовною. Не знаю, що вони там робили, через два дні позвонила особисто завідуюча садочку, координати якого я залишила юристу ГО, запропонувала приїхати і заповнити документи на влаштування дитини . Радості не було меж. Я маю вищу освіту, бажання допомагати і завжди прийду на допомогу цій організації. Побільше б таких установ. не хай це даже комерційні подприїмства. Самій чесно кажучи інтересно хто їх створює і навіщо. а в них про це спросить було незручно. Хто знає напишіть!
`


Повідомлення відредагував Nata32 - Субота, 29.09.2012, 11:13
 
grozaДата: Субота, 29.09.2012, 10:48 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
А в ФБ вони є ?
 
Nata32Дата: Субота, 29.09.2012, 11:15 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
що таке ФБ?
 
NikitaДата: Субота, 29.09.2012, 11:49 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
читав закон України про об`єднання громадян, зрозумів одне - що такі організації одного роду з партіями, тільки займаються не політикою, а рішенням соціальних та побутових проблем громадян. Знаходяться під опікою Держави. Є неприбутковими установами і існують за рахунок членських та добровільних внесків та різного роду пожертвувань. При бідності нашого населення і не бажання допомагати один одному безкорисливо - тяжкувато їм напевне приходиться)).
А взагалі то хотілось би щоб було до кого звернутися, з ким порадитись і не боятись, що тебе обдурять. Я сам захтів вступити в таку організацію, напишіть хто знає чи є в них сайт.
 
grozaДата: Вівторок, 02.10.2012, 23:54 | Повідомлення # 7
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
ФБ - це Фейсбук
А в кого тепер нема сайту ?
 
Nata32Дата: Середа, 02.01.2013, 11:24 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
http://www.facebook.com/groups/go.cipzn/

Додано (02.01.2013, 11:24)
---------------------------------------------
http://www.centerinfo.16mb.com/ - ось посилання ще й на їхній сайт

 
Київський форум УКРАЇНЦІ » БІЗНЕС » Все інше » "Центр інформаційно-правового захисту населення" (Громадська організація)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: