Вітаю Вас Гість!
Субота, 26.05.2018, 22:49
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » Юридичний форум » ДАІ » Оскарження постанови ДАІ
Оскарження постанови ДАІ
justvisДата: Понеділок, 18.04.2011, 21:24 | Повідомлення # 1
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
КУпАП передбачає кілька варіантів оскарження постанови про притягнення до адміністративної відповідальності. Ви можете подати скаргу до обласного ДАІ, прокурора або звернутись в суд. Потрібно використовувати такий алгоритм оскарження, який найімовірніше дасть результат.

Ми радимо:

1.Не витрачати час для звернення в обласне ДАІ. Практика показує, що ефективність таких скарг близька до нуля.

2.Прокуратура за місцезнаходженням обласного ДАІ відповідного інспектора, який склав постанову, може мати зацікавленість у виявленні і скасуванні відверто грубих порушень з боку інспекторів, хоча б через те, що статистика там завжди на першому місці.

3. Найважливіше сформулювати кваліфіковану (в матеріальному і процесуальному планах) позовну заяву до суду.

Найбільше питань і дискусій викликає норма КУпАП, яка вказує, що оскаржувати потрібно по КАСУ з врахуванням особливостей КУпАП.

З нашого досвіду, можна зробити висновок, що треба подавати «позовну заяву в порядку КАСУ» за правилами КАСУ. Єдиною особливістю КУпАП, на яку часто суди звертають увагу це 10 денний термін оскарження.

Трохи ризикавано використовувати більшість зразків «позовних заяв» . Дуже часто вони складені без врахування норм КАСУ, або з іншими грубими помилками, які можуть бути підставою для суду повернути позовну заяву чи відмовити в її задоволенні

4. КУпАП не забороняє Вам скаржитись відразу в кілька можливих установ. Тому, обов’язково подавши «позовну заяву» в 10 денний строк, Ви також можете звертатись зі скаргами в прокуратуру чи навіть в ДАІ.

5. Окрім того, якщо Ви подасте позов до суду Вам бажано потурбуватись, щоб в ДАІ не було законних підстав відправити матеріали справи в ВДВС

Адже КУпАП відводить 15 днів на добровільну сплату штрафу. Після спливу цього строку, якщо ДАІ не має даних про оплату штрафу, воно повинно відправляти матеріали справи в виконавчу службу (про що Вас вже не повідомлять). Ви ж подавши позовну заяву не маєте гарантії, що суд за 15 днів встигне прийняти ухвалу про відкриття провадження і направити її в ДАІ.

Враховуючи цей момент відповідно потрібно зазначати вказані вимоги в позовній заяві, та робити інші кроки для унеможливлення відправлення матеріалів з ДАІ у виконавчу службу.

Джерело - http://justvis.at.ua/index....-30


http://justvis.at.ua
 
УКРАЇНЕЦЬДата: Вівторок, 19.04.2011, 13:25 | Повідомлення # 2
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Чи потрібно сплачувати мито за позов про скасування постанови ДАІшника ?
 
justvisДата: Вівторок, 19.04.2011, 15:55 | Повідомлення # 3
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Згідно вимог КАС України судовий збір - 3,40
Але є колізія і багато суддів погоджуються з тим, що водіям не потрібно платити.

Правда, 3,40 - це невеликі гроші і ризикувати не варто


http://justvis.at.ua
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » Юридичний форум » ДАІ » Оскарження постанови ДАІ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: