Вітаю Вас Гість!
Четвер, 25.04.2024, 02:46
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Київський форум УКРАЇНЦІ » Юридичний форум » ДАІ » Подвійний штраф ДАІ з виконавчоЇ служби (подвійний штраф)
Подвійний штраф ДАІ з виконавчоЇ служби
RostyslavДата: Понеділок, 07.03.2011, 14:43 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
02.06.2010 р. в м.Стрий (Львівська обл.) склали Протокол за забруднені номерні знаки. Ні протокол ні Постанову на місці на руки не отримав.
28.11.2010р. прийшов виклик з ДВС про сплату 340 грн. штрафу+10%+інші збори. Наступного дня написав в ДВС заяву про видачу копії Постанови про відкриття вик. провадження. Відповіді ніякої не отримав. Тоді 15.02.2011р. повторно написав заяву з проханням надати мені копії цих документів. Отримав на руки разом з Постановою ДАІ 01.03.2011.
Постанова про адмінправопорушення винесена не Стрийським ДАІ, а по місцю мого проживання, і винесена вона 13.07.2010р.!!! В внизу цієї Постанови написано: "Надіслано рекомендованим листом за вих. №7040 від 15.07.2010року". Постанову я так і не отримав (хоча,можливо,замість мене її міг взяти сусід, а мені не сказав...цього я не знаю)
Справу ДВС відкрило 04.10.2010р., хоча мене про це ніяк не повідомляло.

Підкажіть, як можна зараз і в який термін з дня отримання Постанови сплатити одинарний (170грн.) штраф, мотивуючи тим, що Постанову ДАІ отримав саме 01.03.2011, так як раніше її не бачив і відповідно, змоги оплатити не мав????

 
justvisДата: Понеділок, 07.03.2011, 16:22 | Повідомлення # 2
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Ви можете написати і зареєструвати начальнику ВДВС листа.
Такого-то я отримав постанову про відкриття виконавчого провадження щодо Постанови інспектора ДАІ про притягнення до адмінвідповідальності.
Так як постанови інспектора я не отримував і тому фізично не мав можливості оплатити штраф в 15-денний термін - прошу надати мені можливість сплатити штраф в одинарному розмірі. Інакше прошу надіслати завірену копію Постанови інспектора ДАІ, щоб я мав можливість оскаржити її в суді

Нормальні виконавці дають можливість сплатити одинарний штраф, якщо немає доказів того, що водій отримав постанову.
Якщо не погодяться - тоді оскаржите в суді. Якщо суд поновить строк - то навіть після програшу - штраф буде одинарний


http://justvis.at.ua
 
justvisДата: Середа, 09.03.2011, 09:40 | Повідомлення # 3
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Термін оскарження постанови виконавця - 10 днів з дати отримання постанови. Термін оскарження постанови ДАІшника - 10 днів з дати винесення постанови . Щоб платити одинарний штраф, потрібно або переконати в цьому виконавця, або оскаржувати постанови.
Якщо написати і зареєструвати заяву "прошу надати копію виконавчого документу - ростанову ДАІ", то це може бути фіксацією дати отримання постанови ДАІшника. І суд може поновити строк на подання позову


http://justvis.at.ua
 
RostyslavДата: Четвер, 10.03.2011, 19:56 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
09.03.2011 заніс виконавцю заяву на імя начальника ДВС з проханням: "Прошу надати можливість сплатити одинарний штраф, так як Постанову ДАІ раніше не отримував, тому і сплатити штраф в 15-денний термін не міг. Інакше прошу надіслати завірену копію Постанови інспектора ДАІ, щоб я мав можливість оскаржити її в суді".
Дозволив сплатити одинарний (170грн.)...щоправда до штрафу таки додав 10% суми штрафу виконавчий збір(17грн.) та 10 грн. витрат на виконавче провадження.
 
justvisДата: Четвер, 10.03.2011, 20:05 | Повідомлення # 5
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Що ж, вітаю ! В ситуації, коли водій не отримував Постанови ДАІшника, навіть при подвоєному штрафі в Постанові про відкриття виконавчого провадження розумним виконавцям краще погоджуватися на сплату одинарного штрафу.
Якщо вони не погодяться, а водій подасть позов про скасування постанови ДАІшника, то якщо суддя поновить строк і буде розглядати цей позов, то навіть програвши, водій платить одинарний штраф. А водій може і виграти. Тоді нічого не платить.

Щоб мати шанс вигравати позови про скасування постанови ДАІшника, обовязкова умова - запис в протоколі "Я ПДР не порушував"


http://justvis.at.ua
 
nataДата: Неділя, 13.03.2011, 18:42 | Повідомлення # 6
Підполковник
Група: Друзья
Повідомлень: 136
Репутація: 12
Статус: Offline
Тепер виконавці мають більше прав. Всіх лякають, що все відберуть
 
ZekaДата: Вівторок, 15.03.2011, 20:57 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Пропущення 15-денного строку не є підставою подвоєння штрафу.
 
justvisДата: Вівторок, 15.03.2011, 21:16 | Повідомлення # 8
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Zeka)
Пропущення 15-денного строку не є підставою подвоєння штрафу.

Чи не могли б Ви коротко викласти аргументи і рішення судів ?


http://justvis.at.ua
 
УКРАЇНЕЦЬДата: Понеділок, 28.03.2011, 15:53 | Повідомлення # 9
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Якщо постанова ДАІшника потрапила до виконавців - то штраф подвоюють
 
grozaДата: Середа, 06.04.2011, 14:33 | Повідомлення # 10
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
В постанові ДАІшника написано, що якщо не сплачено на протязі 15 днів - штраф подвоюється
 
квіткаДата: Середа, 13.04.2011, 09:30 | Повідомлення # 11
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 203
Репутація: 18
Статус: Offline
А виконавець зобовязаний в постанові про відериття виконавчого провадження вказати одинарний штраф чи подвійний ? Чи має право написати так, як в постанові ДАІшника: якщо не сплатиш за 15 днів - то подвоїться ?
 
kazakДата: Середа, 13.04.2011, 11:50 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 12
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (justvis)
Чи не могли б Ви коротко викласти аргументи і рішення судів ?

Я спробую...

----------------------------------------------------------------------------

В Постанові про адміністративне правопорушення, за якою ДАЇ шник притягує до адміністративної відповідальності, вписаний пункт 2 резолютивної частини такого змісту:
“На підставі частини другої статті 308 КУпАП у разі не сплати штрафу протягом 15 днів ,з метою примусового виконання цієї Постанови, органами державної виконавчої служби стягнути з правопорушника  подвійний  розмір  штрафу  ___ гривень”.

Насправді дана норма звучить так:

«У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу». Частина  1  цієї ж  статті 308 передбачає, що  у  разі несплати  правопорушником  штрафу  у  строк,  установлений частиною першою статті 307  КУпАП (15 днів з дня вручення постанови про накладення штрафу), Постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої  служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.

Тобто, як вбачається з даних норм, примусове виконання постанови про накладення штрафу здійснюється виключно органами Державної виконавчої служби. Діяльність органів державної виконавчої служби регулюється виключно Законом України «Про виконавче провадження», нова редакція якого набула чинності 08.03.2011 року.
І давати своєю Постановою вказівки Державній виконавчій службі, яка підпорядкована виключно Міністерству юстиції України, поза межамі компетенції інспектора ДАЇ.

 
grozaДата: Середа, 13.04.2011, 12:09 | Повідомлення # 13
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Але ДАІшники дають пас виконавцям. З виконавцями водіям складніше судитися. І суди трактують подвоєння штрафу по різному
 
kazakДата: Середа, 13.04.2011, 15:28 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 12
Репутація: 7
Статус: Offline
Мало того, в КУпАП написано, що
з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу.

«У відповідній статті» - виделка... розміру немає biggrin
Ніде не написано, що виконавча повинна брати суму штрафу, позначену в Постанові ДАЇ. wink

Повідомлення відредагував kazak - Середа, 13.04.2011, 15:31
 
justvisДата: Середа, 13.04.2011, 17:07 | Повідомлення # 15
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Потрібно сюди підключити до обговорення виконавця.

Історія така. Коли в постанові ДАІшника не вказували про подвоєння штрафу у випадку несплати на протязі 15 днів - виконавцям було дуже важко стягувати подвійний штраф.

Заставили ДАІшників писати в своїх постановах про подвоєння. Тепер для виконавців вибір: яку цифру вписати в свою постанову - одинарну чи подвійну.

Тепер вже виконавці переписують текст з постанови ДАІшника з обома цифрами

Для суду оскарження подвійності штрафу значно складніше ніж оскарження постанови ДАІшника. Виконавці на суди ходять і дуже активно доводять судам правильність своїх рішень.

Але при судах з виконавцями є можливість апеляційного оскарження


http://justvis.at.ua
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » Юридичний форум » ДАІ » Подвійний штраф ДАІ з виконавчоЇ служби (подвійний штраф)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: