Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 29.03.2024, 16:41
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Київський форум УКРАЇНЦІ » Юридичний форум » ДАІ » Подвійний штраф ДАІ з виконавчоЇ служби (подвійний штраф)
Подвійний штраф ДАІ з виконавчоЇ служби
grozaДата: П`ятниця, 15.04.2011, 15:28 | Повідомлення # 16
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Чи існують рішення судів про скасування подвійності штрафу ?
 
bykbenДата: Понеділок, 18.04.2011, 21:09 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 3
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Rostyslav)
02.06.2010 р. в м.Стрий (Львівська обл.) склали Протокол за забруднені номерні знаки. Ні протокол ні Постанову на місці на руки не отримав.

А ви ппідписували протокол, чи постанову?

Я на практиці переконався, що відмовлятись від підпису протоколу - безглуздо. В таких випадках інспектор знайде свідків, яких налякає і вони підпишуть все, що він вигадає.
Якщо вам вже складають протокол, треба його підписувати, але в поясненні писати свою думку, наприклад: "перед виїздом мив номерний знак, але через погані погодні умови, під час руху, він знову забруднився".
Крім того, згідно 268 статті КУпАП, ви маєте право подати ДАЇшнику клопотання, про перенесення розгляду справи, в зв"язку з тим, що ви хочете звернутись за юридичною допомогою (пишете це прямо в протоколі, або на окремому аркуші, але тоді обов"язково в грфі протоколу: "до протоколу додаються", пишете:"клопотання водія"). В такому випадку інспектор не має права складати постанову, а якщо всетаки напише, то порушить КУпАП. Таку постанову, суд буде змушений відмінити, так-як це порушення ваших прав.
У будьякому випадку, необхідно вимагати від інспектора копію протоколу, щоб ви могли цей протокол оскаржити.
Щоб хоч частково захистити себе від протиправних дій ДАЇ, бажано всі розмови з ними, знімати на відео (хоч і мобільним телефоном).
Останній способ мене не 1 раз спасав.

 
grozaДата: Четвер, 21.04.2011, 12:11 | Повідомлення # 18
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (bykben)
В такому випадку інспектор не має права складати постанову, а якщо всетаки напише, то порушить КУпАП. Таку постанову, суд буде змушений відмінити, так-як це порушення ваших прав.

Майже всі ДАІшники чинять порушення вимог КУпАП: переписують дані з протоколу в постанову прямо на асфальті. Тобто, розгляду справи згідно вимог КУпАП немає взагалі.
Але поки що мало суддів вважає це відверте порушення порушенням
 
bykbenДата: Субота, 23.04.2011, 17:21 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 3
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (groza)
Майже всі ДАІшники чинять порушення вимог КУпАП: переписують дані з протоколу в постанову прямо на асфальті. Тобто, розгляду справи згідно вимог КУпАП немає взагалі. Але поки що мало суддів вважає це відверте порушення порушенням

Це не тільки порушення КУпАП, а й порушення конституції.
Для того, щоб виграти суд, іноді краще заплатити адвокату, ніж платити штраф, навіть, якщо адвокат обходится дорожче.
Потім, коли трапиться аналогічна ситуація, можна буде виграти суд і без адвоката, просто спираючись на попередню справу.

 
grozaДата: Неділя, 24.04.2011, 16:12 | Повідомлення # 20
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
краще користуватись послугами юриста при кожному порушеннi. вартiсть позову без участi в засiданнi до 100 грн.
 
grozaДата: П`ятниця, 27.05.2011, 18:25 | Повідомлення # 21
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Правда, коли треба судитися з виконавцями, то вже дорожче. Там і штраф подвійний
 
NarolyaДата: Вівторок, 07.06.2011, 14:36 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня всім. У мене така ситуація: 27.08.2010 у рівенській області (сам зі Львова) мене зупинив даішник за обгін на пішоходному переході. Написав шабку протоколу і постанови, попросив підписатися, послав мене з Богом додому зі словами: "Може прийде, може не прийде повідомлення поштою). Не вручивши мені моїх примірників мов заповню пізніше...
Я довірився йому і, дурний, поставив підписи, тобто погодився.

03.06.2011 - з виконавчої служби прийшло повідомлення про сплату ПОДВІЙНОГО штрафу 510 грн.
Приїхав сьогодні до них, пояснив причину, попросив зменшити до 255 грн, так як постанови не взяв. Вони сказали: ти підписався... назад дороги нема.
Я запитав їх чому не приходило повідомлення на пошту про оплату, вже майже рік пройшов? на що виконавча сказала: ДАІ повідомлень не висилає, а в нас, типу, багато роботи і швидше не могли"
Дальше я написав заяву до начальника зі словами "Прошу надати можливість сплатити одинарний штраф, так як Постанову ДАІ раніше не отримував, тому і сплатити штраф в 15-денний термін не міг. Інакше прошу надіслати завірену копію Постанови інспектора ДАІ, щоб я мав можливість оскаржити її в суді".

Підскажіть, є вихід з цієї ситуації? Якщо постанова підписана мною, але на руки ДАІшник не дав, і повідомлень про сплату не приходило?
Вельми вдячний!
 
justvisДата: Вівторок, 07.06.2011, 14:51 | Повідомлення # 23
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Чи зареєстрували Ви свою заяву ?
Вам ще обовязково зареєструвати або надіслати цінним листом заяву: "Прошу надати постанову про відкриття виконавчого провадження"

Скоріш за все Вам буде краще подавати позов на виконавців


http://justvis.at.ua
 
NarolyaДата: Вівторок, 07.06.2011, 15:03 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, заніс в канцелярію, але при мені її не завірили в зошиті...
Дякую, таку заяву занесу завтра.

Тобто, подавати позов на виконавців, про те, що не було жодного попередження?
Можливо, Ви знаєте якісь норми, терміни (час) в який виконавча має попереджувати?
Чи я маю можливість оскаржити постанову, навіть, якщо я з нею погодився на місці... викликавши ДАІшників до Львова?
 
justvisДата: Вівторок, 07.06.2011, 15:16 | Повідомлення # 25
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Якщо Вам дадуть Постанову ДАІшника, то для суду буде потрібен доказ того, коли Ви її отримали. Таким доказом може бути копія Вашої заяви з реєстраційною відміткою ВДВС.
Заяву про надання Постанови про відкриття виконавчого провадження пишіть в двох екземплярах .
Реєстрація для Вас завершується отриманням реєстраційної відмітки (дата підпис штамп) на Вашому екземплярі.
З цієї дати у Вас 10 днів на оскарження в суді Постанови про відкриття виконавчого провадження

Прочитайте ще ТУТ


http://justvis.at.ua
 
УКРАЇНЕЦЬДата: Четвер, 30.06.2011, 16:59 | Повідомлення # 26
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
ДАІшники штрафують порушуючи вимоги КУпАП. А виконавці також не виконують вимоги Закону. Часто надсилають тільки запрошення з вимогою платити. А надіслати постанову про відкриття виконавчого провадження забувають

Додано (30.06.2011, 17:59)
---------------------------------------------
У кого є свіжий подвійний штраф ?

 
MKCДата: Вівторок, 10.07.2012, 17:32 | Повідомлення # 27
Підполковник
Група: Друзья
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Тепер навіть якщо постанова про відкриття виконавчого провадження не отримана - це не зупиняє виконавців
 
grozaДата: Четвер, 02.08.2012, 17:27 | Повідомлення # 28
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Не зупиняє. Але виконавець зобовязаний її надіслати
 
iKnopkaДата: Понеділок, 18.03.2013, 20:57 | Повідомлення # 29
Підполковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Виконавці читають тільки свій закон

www.iknopka.at.ua
 
oly42Дата: Четвер, 02.04.2015, 08:33 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Така ситуація! Працівником ДАІ було зупинено автомобіль за правопорушення, в результаті чого було накладено штраф на водія! Він оплатив є квитанція, але приходить рішення про оплату штрафу в подвійному розмірі, які подальші дії?
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » Юридичний форум » ДАІ » Подвійний штраф ДАІ з виконавчоЇ служби (подвійний штраф)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: