Вітаю Вас Гість!
Четвер, 02.05.2024, 18:10
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПОЛІТИКА » Персони » Тушки (тушки, перебіжчики, зрадники (чи ні?) - це все про них...)
Тушки
гілкаДата: Неділя, 03.04.2011, 00:42 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
СТАВНІЙЧУК ПРИЗНАЧЕНА ЗАСТУПНИКОМ ЛЬОВОЧКІНА
П'ятниця, 01 квітня 2011, 19:54
оновлено о 21.13
Президент Віктор Янукович призначив Марину Ставнійчук заступником глави адміністрації президента.
Відповідний указ від 1 квітня розміщений на офіційному сайті президента.
В свою чергу Ставнійчук, під час прямого ефіру на Шустер Live, пояснила, чому вона погодилась на посаду.
"Президент сказав, що він вважає за необхідне Україну розвивати в європейському цивілізованому напрямку. І звичайно, що коли мова йде про демократичну державу, коли мова йде про розвиток правової держави, я як член Венеціанської комісії просто не можу залишатися осторонь", - заявила вона.
Як відомо, раніше повідомлялося, що на новій посаді Ставнійчук буде займатися питаннями конституційного процесу, зокрема, курувати роботу Конституційної асамблеї.
Крім того, до сфери її відповідальності будуть віднесені питання зміни виборчого законодавства.
Українська правда

Про Ставнійчук я була кращої думки. Мабуть їй дуже їсти захотілося.

Повідомлення відредагував гілка - Неділя, 03.04.2011, 00:43
 
justvisДата: Неділя, 03.04.2011, 09:02 | Повідомлення # 2
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Вона запропонує Венеціанській комісії заставити владу скасувати коаліцію тушками, задачу Криму і зміну Конституції на стару неприроднім способом.

http://justvis.at.ua
 
justvisДата: Неділя, 03.04.2011, 20:21 | Повідомлення # 3
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Стецьків вважає, що Ставнійчук використають і викинуть

Народний депутат України, член фракції НУНС Тарас СТЕЦЬКІВ вважає. що Марину СТАВНІЙЧУК, яку призначено заступником глави Адміністрації Президента, використають і «викинуть як непотріб».

Як передає кореспондент УНІАН, про це політик заявив сьогодні в Івано-Франківську обласному музично-драматичному театрі на зустрічі з жителями міста.

На прохання прокоментувати призначення М.СТАВНІЙЧУК на цю посаду, Т.СТЕЦЬКІВ відповів: «Я, коли почув про це, мене здивувало призначення. Я «підняв» телефон і я її «такого» наговорив. Але, знаєте, це звичайне національне українське лакейство».

За словами народного депутата, на його запитання до М.СТАВНІЙЧУК, для чого вона туди пішла, його колишня соратниця відповіла, що хоче спробувати на посаді заступника глави Адміністрації «чесно служити Україні».

Т.СТЕЦЬКІВ спростував її пояснення, зауваживши: «Ви добре знаєте, що Вам пообіцяли добрі гроші, добру посаду і машину і Ви пішли на це».

Депутат наголосив, що «нам притаманне лакейство». «Ну, панове, маємо ми цю біду, цю біду мають і люди, на яких ми хотіли б надіятися, але вони себе так поводять», - додав він.

«Але, ви побачите: вони нею (М.СТАВНІЙЧУК – УНІАН) покористуються і викинуть як непотріб, - спрогнозував Т.СТЕЦЬКІВ. – Викинуть просто так, як викидали всіх до неї».

Довідка УНІАН. Глава держави Віктор ЯНУКОВИЧ призначив своїм Указом М.СТАВНІЙЧУК заступником глави Адміністрації Президента. М.СТАВНІЙЧУК з червня 2007 по березень 2010 року була заступником глави Секретаріату Президента Віктора ЮЩЕНКА - представником Президента в Конституційному Суді України - Представником Президента в Центральній виборчій комісії.

Вона є членом Європейської комісії «За демократію через право» («Венеціанська комісія»).

Після свого призначення М.СТАВНІЙЧУК заявила, що на новій посаді відповідатиме за конституційні процеси.



http://justvis.at.ua
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПОЛІТИКА » Персони » Тушки (тушки, перебіжчики, зрадники (чи ні?) - це все про них...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: