Вітаю Вас Гість!
Субота, 27.04.2024, 06:02
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПОЛІТИКА » ВЛАДА УКРАЇНИ » Віктор Янукович подав у відставку
Віктор Янукович подав у відставку
grozaДата: Неділя, 01.04.2012, 11:49 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Віктор Янукович подав у відставку

Віктор Янукович подав у відставку з посади Президента України. Про це повідомила сьогодні, 1 квітня, його прес-служба. Вона також розповсюдила коротке звернення Президента.

«Дорогі співвітчизники! Сьогодні я ухвалив нелегке. але правильне рішення — скласти повноваження керівника держави. За час, який я провів на посаді Президента України, наша держава зазнала колосальних змін. На жаль, вони не були такими. на які сподівався наш народ. Мені соромно за моїх однопартійців, які обкрадають Україну, перетворивши державну казну на власний гаманець. Водночас я не можу змінити ситуацію, бо втратив будь-який контроль над нею через майже примусову ізоляцію в Межигір’ї.

Однак виправити допущені мною помилки зможете ви, дорогі співвітчизники, прийшовши на дострокові президентські вибори», — зазначив Віктор Янукович.

Очевидно, що обов»язки глави держави з цієї миті мав би виконувати Микола Азаров. Однак з Кабінету Міністрів повідомляють, що чинний керівник уряду перебуває на лікарняному. Відтак його обов’язки. як і функції глави держави буде доручено першому віце-прем’єр-міністру України Валерію Хорошковському.

http://3oko.com.ua/viktor-yanukovych-podav-u-vidstavku.html/
 
koweuДата: Понеділок, 02.04.2012, 08:32 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 19
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (groza)
Про це повідомила сьогодні, 1 квітня, його прес-служба.

хотелось бы верить, НО не в этот день biggrin
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПОЛІТИКА » ВЛАДА УКРАЇНИ » Віктор Янукович подав у відставку
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: