Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 28.05.2018, 11:04
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » СПІЛКУВАННЯ » Все інше » Як вберегти черешні і вишні від шпаків ?
Як вберегти черешні і вишні від шпаків ?
ВишняДата: Неділя, 03.07.2011, 10:33 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Як вберегти черешні і вишні від шпаків ?
Може хтось знає якісь народні або сучасні способи захисту

Два дні шпаки слухали радіо на дистанції. А потім звикли. Що робити ?
 
гілкаДата: Понеділок, 04.07.2011, 23:18 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Боротьба з шкідниками

Щоб птахи не шкодили врожаю

http://www.silskivisti.kiev.ua/18658/Dobriy.php?n=9597

Більшість птахів, що поселяються в саду або поблизу нього, належать до друзів садових рослин, оскільки допомагають людині боротися з їхніми шкідниками. Особливо корисними є синиці, шпаки, жовті та білі плиски, зозулі, сови, сичі й інші. Тому цих птахів слід усіляко принаджувати на садибу, робити їм будиночки, підгодовувати взимку.

Разом із тим у період достигання черешень, вишень, груш, винограду та інших плодових і ягідних культур деякі пернаті, зокрема горобці, дрозди, шпаки, можуть завдати їм відчутної шкоди. Щоб уберегти врожай від птахів, багато садівників користуються таким нешкідливим для птахів методом, як відлякування. На деревах із достиглими ягодами розвішують сині прапорці з матерії або паперу розміром 50х25 см (більшість птахів боїться синього кольору), блискучі бляшки та речі, які «видають» скрегіт, шелест, завивання та інші неприємні звуки. Можна також натягнути між деревами дріт або шпагат, на який прикріпити легкі консервні бляшанки так, щоб вони стукались одна об одну на вітрі, стрічки з фольги або поліетиленової плівки, які блищать і шарудять.

Відлякує птахів і запах цибулі, а тому на протягнутий дріт можна прикріпити шматочки цибулин чи виламані квіткові стрілки.

Згадані методи відлякування птахів варто застосовувати і для збереження урожаю зернових та овочевих культур. Досить поширеним засобом віднадження є також установлення на городах, де ростуть соняхи, пшениця, ячмінь, просо, кукурудза, опудал. Ефективність значно посилиться, якщо їх «одягнути» у річ синього кольору та прикріпити до них ті ж самі бляшанки, стрічки тощо.

Тема захисту врожаю від птахів залишається актуальною, оскільки ідеального методу не існує. А відтак господарі вдаються до виготовлення саморобних пристроїв, які дають позитивні результати.

Одним із винаходів є пропелер із пластикових пляшок, біля якого не може всидіти жоден птах. Конструкція досить проста і доступна у виготовленні кожному.

Відрізані горловини пластикових пляшок із закритими кришками натягують на тонкі планки завдовжки 0,8 м, другий кінець планок кріплять до міцнішої пластмасової пляшки (наприклад, з-під відбілювача «Білизна»), що служить основою і центральним підшипником пропелера.

Планки рівномірно розподілені по висоті центральної пляшки і не проходять через її вісь симетрії, яка вивільнена для металевої спиці (з оптимальним діаметром 6 мм), що на ній обертається пристрій і знаходиться центр тяжіння конструкції.

Спиця просувається крізь просвердлене дно пляшки (діаметр на 2 мм більший від діаметра металевого прута) і впирається своїм загостреним кінцем у кришку. В такий спосіб забезпечується обертання пропелера на спиці.

Інтенсивність обертання пропелера зростає по мірі збільшення кількості відрізаних горловин на кожній його лопасті. Проте не слід домагатися його безперевного обертання, тому що ефективність більша тоді, коли він починає раптово крутитися від пориву вітру. Для цього достатньо двох відрізаних частин пляшок на кожній планці. Дві взаємно протилежні лопасті можна подовжити вузькими планками, щоб збільшити площу, на яку птахи не наважаться навідатися.

Пропелер установлюють на деревах та у виноградниках лише під час достигання врожаю. На зиму їх потрібно знімати, оскільки навесні, відганяючи бджіл, вони завадять запиленню. Відлякуватимуть і птахів, які знищують шкідників.

Прикріплення: 0779884.gif(4.2 Kb)
 
grozaДата: Вівторок, 07.06.2016, 11:41 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Дуже актуально
 
randommailfДата: Субота, 27.08.2016, 12:30 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
ми з батьком просто підстрелили одного залізною кулькою, він помер не одразу, потім ми підвязали його до дерево черешні яку треба вберегти і шпаків як вітром здуло, це 100% працює. Можливо це жорстокий спосіб, але інші методи боротьби з ними не працюють, на жаль...

аерофотознімка
 
gukДата: Вівторок, 28.02.2017, 09:31 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво

www.ihor-hook.blogspot.com/
 
carmakovaДата: Вівторок, 18.04.2017, 17:26 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
http://forumkyiv.at.ua/forum/
 
gukДата: П`ятниця, 14.07.2017, 18:05 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Знову все зїли шпаки

www.ihor-hook.blogspot.com/
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » СПІЛКУВАННЯ » Все інше » Як вберегти черешні і вишні від шпаків ?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: