Вітаю Вас Гість!
Субота, 26.05.2018, 22:50
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПОЛІТИКА » Мовна політика » Влада України нищить український інформаційний простір
Влада України нищить український інформаційний простір
УКРАЇНЕЦЬДата: Неділя, 01.05.2011, 11:19 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Діаспорі доведеться слухати тільки внутрішні програми.

Гендиректор Національної радіокомпанії Тарас Аврахов повідомив колективу Всесвітньої служби "Радіо Україна" про намір ліквідувати міжнародне радіомовлення українською мовою.

Замість програм, спеціально підготовлених для українців світової діаспори, будуть звучати програми внутрішнього мовлення Українського радіо.

Гендиректор НРКУ послався на рішення Колегії Гостелекомрадіо про "оптимізацію мереж каналів мовлення" Національної радіокомпанії.

За його словами, з часом також припиниться мовлення англійською, німецькою та румунською мовами.

 
ШАЙДАДата: Неділя, 01.05.2011, 21:15 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
до чого тут влада? грошей на програми нема. навіть бі-бі-сі скасувала також програми російською та декількома іншими мовами. Я за Януковича!!!!

Повідомлення відредагував ШАЙДА - Неділя, 01.05.2011, 21:16
 
justvisДата: Неділя, 01.05.2011, 22:00 | Повідомлення # 3
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
За Януковича і взялися нищити все українське. Якщо через кризу Бі-Бі-Сі припинить мовлення англійською, то українці зможуть вважати, що наша влада така ж погана як їхня

http://justvis.at.ua
 
justvisДата: Середа, 25.05.2011, 19:49 | Повідомлення # 4
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Гендиректор Нацрадіо припинив мовлення української редакції
Середа, 25 Травня, 2011 - 19:49

Сьогодні генеральний директор Національної радіокомпанії України Тарас АВРАХОВ розпорядився припинити мовлення української редакції Всесвітньої служби радіомовлення України.
Про це УНІАН повідомив головний редактор української редакції Всесвітньої служби радіомовлення України Микола Мариненко.
За його словами, припинення мовлення здійснено «без жодних попередніх пояснень чи то зауважень», «одноосібно».
«При цьому відповідних документів по НРКУ, так само як і розпоряджень вищих органів влади, не було представлено. За нашою інформацією, про рішення Т.АВРАХОВА припинити мовлення не було відомо навіть голові Держкомтелерадіо Юрію ПЛАКСЮКУ, якому підпорядковане Національне радіо», - стверджує М.Мариненко.
«Цього ж дня всьому колективу української редакції Іномовлення (а це штат із 40 осіб, різних за віком, освітою, фахом, рівнем і досвідом роботи) запропоновано перейти на посади звукооператорів», - зазначив М.Мариненко.
Працівники «Всесвітньої служби «Радіомовлення України» у розмові з кореспондентом УНІАН не змогли пояснити, чому мовлення їхньої редакції припинено саме від сьогодні. Водночас вони підтвердили, що це стало наступним кроком після того, як близько місяця тому Т.АВРАХОВ повідомляв колективу про намір ліквідувати міжнародне радіомовлення українською мовою.
Із самим Т.АВРАХОВИМ зв’язатися для отримання коментарю не вдалося.


http://justvis.at.ua
 
justvisДата: П`ятниця, 10.06.2011, 14:03 | Повідомлення # 5
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
0.06.2011 14:36 , ОСТАННІ НОВИНИ

Національна радіокомпанія відновить мовлення української редакції

Національна радіокомпанія відновить мовлення української редакції Всесвітньої служби радіомовлення України.

Про це повідомляється у переданому УНІАН прес-релізі НРКУ.

«Створена у радянські часи як пропагандистський підрозділ Головна редакція мовлення українською мовою у системі ТВО «Всесвітня служба радіомовлення України» останніми роками фактично дублювала три програми Українського радіо», - зазначається у документі.

За словами генерального директора НРКУ Тараса АВРАХОВА, доки короткохвильові передавачі були єдиним засобом донесення сигналу до української аудиторії за кордоном, доти іномовлення українською мовою було виправданим. Останніми роками українські програми Всесвітньої служби поширюються через супутник та інтернет так само, як і три головні програми Українського радіо. Таким чином, слухати всі програми Українського радіо можна за допомогою сучасних засобів комунікації. Вони дають вичерпну інформацію з України.

Водночас в НРКУ нагадали, що після оприлюднення нею намірів оптимізувати структуру мовлення, надійшли звернення від керівників українських організацій за кордоном, які вимагали спеціально виготовлених для закордонних українців програм, а закриття української редакції Всесвітньої служби радіомовлення розцінювали як утрату важливого джерела національного спрямування для закордонного українства.

Врахувавши конструктивне, НРКУ внесла корективи до планів оптимізації каналів мовлення. Отже, відновлюється понад десятигодинне мовлення українською на каналі «Всесвітня служба радіомовлення України» творчими силами Українського радіо. Що ж до структури ВСРУ, то вона залишається незмінною: зі збереженням головних редакцій мовлення українською, англійською, німецькою та румунською мовами.

Національна радіокомпанія України сподівається на дієву підтримку лідерів світового українства у розміщенні на мережах українських мовників за кордоном спеціальних програм для діаспори. Окрім цього, на згадану редакцію покладено виробництво програм про життя української діаспори для розміщення на трьох головних каналах мовлення НРКУ.

Також, у повідомленні зазначається, що оптимізація не змінює обраного НРКУ шляху до співпраці із закордонними мовниками: після низки успішних радіомостів з Варшавою, Москвою, Мінськом, Софією Національна радіокомпанія розширюватиме роботу у такому форматі з іншими членами Європейської мовної спілки. НРКУ вже звернулася до українських громад в Австралії, США, Канаді, Бразилії з пропозицією посприяти у налагодженні зв'язків з тамтешніми мовниками.

«Ми відкриті до реальної журналістської співпраці, оскільки створення якісного контенту, це і наша суспільна місія, і наша конкурентна боротьба за серця українців», - наголошують в НРКУ.

*** Перший канал за рейтингом TNS має частку радійного ринку 14.5 відсотка і першу позицію в аудиторії 30+.

Як повідомляв УНІАН, 25 травня гендиректор Національної радіокомпанії Т.АВРАХОВ розпорядився припинити мовлення української редакції Всесвітньої служби радіомовлення України.

Т.АВРАХОВ пояснив, що припинення мовлення української редакції Всесвітньої служби радіомовлення здійснено у рамках оптимізації мовлення та штатної структури НРКУ.

30 травня Державний комітет телебачення і радіомовлення призупинив ліквідацію української редакції Всесвітньої служби радіомовлення України.


http://justvis.at.ua
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПОЛІТИКА » Мовна політика » Влада України нищить український інформаційний простір
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: