Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 26.04.2024, 04:04
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПРО ІНШІ ФОРУМИ » Як нам діяти на київських форумах » Еллі порушує правила
Еллі порушує правила
УКРАЇНЕЦЬДата: Вівторок, 31.05.2011, 13:31 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Уважаемый(ая) УКРАЇНЕЦЬ,

Вы нарушили правила на форуме ЗАПРОДАНЦІВ.

Причиной нарушения стало: Обсуждение действий администрации (модераторов и т.д.)

-------
Обсуждение действий администрации (модераторов и т.д.)
-------

Количество баллов за нарушение: 2. В зависимости от количества баллов возможна блокировка акаунта. Подробней - здесь
Правила форума
Если Вы не желаете ограничивать общение рамками правил, приглашаем на
Фак форум

Ваше сообщение:
Форум ЗАПРОДАНЦІВ/t22384-post840573/#post840573
Цитата:
Ну що ж, якщо базарних баб нема, то можна і подискутуввати

Цитата:
Сообщение от Вig Stone
Русские и украинцы - это один народ.

Але такі вказівки методисти дають для Росбалта. На Київському форумі за вислови, які можна сприйняти як образу України, українців, української мови, дають нагороду. Ось приклад:
легионер Оскорбления этнических, религиозных чувств, национальной, расовой принадлежности 30.05.2011 02.06.2011 zloybarbos
А той, хто не вивищує свою націю над іншими, не мріє колонізувати весь світ, розуміє, що в РФ повинні транслювати стільки українських каналів, скільки в Україні їхніх
С наилучшими пожеланиями,

Кінець повідомленні від Еллі.

Те, що Еллі безпідставно видала карточку - обсолютно очевидне. Форумчанину, який відмовляє українцям в праві на існування, я показав цитату з бан-листа. З цитати видно, що Легіонера барбос забанив за те, що він некоректно висловився про російську мову. Ніякого обговорення там не було. Але тут інший форум.
І Еллі читає цитату Вig Stone, яка ображає українців, і не видає йому порушення за образу українців, а видумує обговорення дій адміністрації. Брехня. Ні одного слова обговорення там немає. Там гола цитата з бан-листа

Там смотрящіє дають вказівку використовувати цей пункт тільки для захисту своєї Батьківщини. А яка у смотрящіх Батьківщина ?
пропоную в міжфорумній дискусії запропонувати Форуму ЗАПРОДАНЦІВ назвати себе Московським форумом
 
grozaДата: Середа, 01.06.2011, 08:00 | Повідомлення # 2
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Папай, скасовуйте цю абсолютно безпідставну карточку і випишіть порушення Вig Stone за образу українців
 
Boroda0671Дата: Четвер, 02.06.2011, 16:53 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Друзья
Повідомлень: 22
Репутація: 4
Статус: Offline
Чего же вы не постите на ФАК форуме того же Алекса, там это все увидят модераторы, а тут не все могут быть....
Элли вроде быб баба и умная но как показала практика общения с ней в личке некоторых форумчан она черноротая...
Биг стоун ...вы что не поняли...? Он на форуме как священная корова...Казанова с ним лично знаком так то протеже есть, а те кто лижет кое что кому там всегда в фаворе...и закрывают на их шалости как нарушение правил....
 
ОмутДата: Четвер, 02.06.2011, 18:19 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 44
Репутація: 13
Статус: Offline
Так тут вроде Папай прописался....К нему и обращение...
 
justvisДата: Четвер, 02.06.2011, 18:45 | Повідомлення # 5
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Boroda0671)
Чего же вы не постите на ФАК форуме того же Алекса, там это все увидят модераторы,


Тому що безперспективно. Якщо ще не всі до кінця зрозуміли систему, то можуть вивчати. Для мене вже давно все абсолютно ясно. Форум ЗАПРОДАНЦІВ запроданий шовіністам. Там все по понятіям. Жоден супермодер, навіть Папай, не розуміє, чого не написати зрозумілі і чіткі правила (українською мовою) і їх дотримуватися. Я всім ставлю питання: чому порушення, за які передбачається найбільші покарання, не прописані в правилах ? Ніхто крім барбоса не знає відповіді


http://justvis.at.ua
 
Boroda0671Дата: Четвер, 02.06.2011, 20:10 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Друзья
Повідомлень: 22
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Омут)
Так тут вроде Папай прописался....К нему и обращение...

И под каким ником????
Quote (justvis)
Тому що безперспективно.

Не соглашусь.....казалось бы не видят, но когда припекает, начинают огрызаться....

Юствис, как попасть а приват, требует пароль...Какой? Или мне не положено?


Повідомлення відредагував Boroda0671 - Четвер, 02.06.2011, 20:11
 
justvisДата: Четвер, 02.06.2011, 20:30 | Повідомлення # 7
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Boroda0671)
Quote (Омут)
Так тут вроде Папай прописался....К нему и обращение...

И под каким ником????


PaPaY1984

Я думаю, що якби Банкірша могла скинути іго смотрящіх, то Папай міг би бути нормальним модером. Але він зразу образився, бо я почав запитувати про відсутність нормальних правил і тотальне порушення навіть тих, що погано написані.

Я вважаю, що обовязково записати пунктом правил ПЕРМАНЕНТНЕ ПОРУШЕННЯ. Зараз це смотрящі використовують для нейтралізації неугодних
Також треба дуже чітко конкретизувати питання про клони


http://justvis.at.ua
 
justvisДата: Четвер, 02.06.2011, 20:38 | Повідомлення # 8
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Boroda0671)
Quote (justvis)
Тому що безперспективно.

Не соглашусь.....казалось бы не видят, но когда припекает, начинают огрызаться....


Я впевнений, що безперспективно. Справа в тому, що ФАК форум ще не розкручений і не запроданий шовіністам.
Там повна влада Банкірші і Адміна. А щоб туди заходили, то спеціально банять на Форумі ЗАПРОДАНЦІВ.
Огризаються тільки хто хоче. Ще як тільки я там починав допитуватися про всі мої незаконні бани, Адмін сказав модерам: хочете відповідайте, хочете ігноруйте.
Хто з модерів має час і бажання, може підтримати розмову, чи посилати всіх форумчан на ікс-ігрек. Але формально це ніякого значення не має.
Якщо Адмін зрозуміє, що для Вас допустимо і прийнятно спілкуватися на ФАК форумі, то він Вас не випустить з бані на Форумі ЗАПРОДАНЦІВ


http://justvis.at.ua
 
justvisДата: Четвер, 02.06.2011, 20:44 | Повідомлення # 9
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Щодо ПРИВАТу. Дуже барбосята хочуть знати, що ми там обговорюємо. Зараз літо і я бачу, що не всі є в неті.
Якщо не передумаєте, то я пізніше запропоную Вашу персону. Але не знаю, чи всі погодяться.

Є одна обовязкова умова для входу: антишовініст. Тобто, або українець, або патріот України (незалежно від мовності та національності, або громадянин інших держав, але не шовініст


http://justvis.at.ua
 
Boroda0671Дата: Четвер, 02.06.2011, 21:01 | Повідомлення # 10
Сержант
Група: Друзья
Повідомлень: 22
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (justvis)
Я вважаю, що обовязково записати пунктом правил ПЕРМАНЕНТНЕ ПОРУШЕННЯ. Зараз це смотрящі використовують для нейтралізації неугодних

Я имеено уже второй раз нейтрализован этим перманентным....а это как ты знаешь, большой срок...
Quote (justvis)
Якщо Адмін зрозуміє, що для Вас допустимо і прийнятно спілкуватися на ФАК форумі, то він Вас не випустить з бані на Форумі ЗАПРОДАНЦІВ

Хммм, ...интересно однако...
Quote (justvis)
Щодо ПРИВАТу. Дуже барбосята хочуть знати, що ми там обговорюємо. Зараз літо і я бачу, що не всі є в неті.
Якщо не передумаєте, то я пізніше запропоную Вашу персону. Але не знаю, чи всі погодяться.

Є одна обовязкова умова для входу: антишовініст. Тобто, або українець, або патріот України (незалежно від мовності та національності, або громадянин інших держав, але не шовініст

Понятно...но если у тебя есть и у кого то сомнения по поводу моей персоны, то извини, чего я должен набиваться....?
и так видно кто я стал после того как ушел с модерства....
Мне честно говоря, это то и не нужно туда рваться....
Дело ваше.....я ничего не потеряю, но и ничего и не приобрету...
Я останусь самим собой ....
 
justvisДата: Четвер, 02.06.2011, 21:54 | Повідомлення # 11
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Boroda0671)
Понятно...но если у тебя есть и у кого то сомнения по поводу моей персоны, то извини, чего я должен набиваться....?
и так видно кто я стал после того как ушел с модерства....
Мне честно говоря, это то и не нужно туда рваться....
Дело ваше.....я ничего не потеряю, но и ничего и не приобрету...
Я останусь самим собой ....

Наперед не варто ображатися. Для мене ясно, що зараз не вийде запитати думку у всіх, хто вже залишив там відверті дописи. Я з Вами горшки ніколи не бив, тому моя думка не буде визначальною.
Уявіть собі ситуацію, коли ми з Вами домовилися про обговорення в закритому режимі питань повязаних з прихвостнями шовіністів. А потім я без Вашої згоди все показав казанку, бо він заявив на мітингу, що відтепер безкомпромісно воює з ворогами України: шовіністами і прихвостнями.
А потім Ви можете сказати: та я його добре знаю. Він все розкаже барбосу.

Всі, хто має доступ в ПРИВАТ, в якійсь мірі спільники. Тому повинно бути погодження

Не ображайтеся


http://justvis.at.ua
 
koweuДата: П`ятниця, 03.06.2011, 11:50 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 19
Репутація: 9
Статус: Offline
Супер-модераторы в системе нарушают правила, которые уже даже не актуальны на сегодня.

Из всех могу назвать только Папая, как нормального - всегда нормально реагировал на просьбы и обращения.

Банкирша... ну она больше была во флуде и создавала провокативные темы для убирания неугодных... имхо
 
Boroda0671Дата: Субота, 04.06.2011, 06:30 | Повідомлення # 13
Сержант
Група: Друзья
Повідомлень: 22
Репутація: 4
Статус: Offline
Юствис, по поводу привата, вопрос снят...Мне не надо туда и не хочу, не потому что такая цензура вступления, а потому что у меня все таки есть свое ЭГО, чтобы так говорит мне мол я шпион какой то...детский сад какой то....сообщники враги шпионы..Так то не парься, не спрашивай никого, мне и здесь хорошо что есть...
 
justvisДата: Субота, 04.06.2011, 08:28 | Повідомлення # 14
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Добре, домовились, відкладемо на пізніше.
Звичайно, що це дитячий садочок. Але барбосик оголосив премію тому, хто буде для нього копіювати, що там написано.
Це більше питання дотримання домовленостей. Тому що, там можна написати все, що хочеться. Не прочитають ні опоненти, ні цензура.


http://justvis.at.ua
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПРО ІНШІ ФОРУМИ » Як нам діяти на київських форумах » Еллі порушує правила
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: