Вітаю Вас Гість!
Четвер, 02.05.2024, 09:13
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПРО ІНШІ ФОРУМИ » Як нам діяти на київських форумах » Група УКРАЇНЦІ
Група УКРАЇНЦІ
IVKДата: Неділя, 27.03.2011, 23:02 | Повідомлення # 91
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (justvis)
Хто ж як не він буде піддавати цензурі Шевченка ?

Цензура Шевченко це дуже прикрий випадок, але адмін вирішим, що слово Москаль є образливим для жителів РФ.
З іншого боку, ти думаєш що ЗБ читав Шевченка українською? Думаю що ні. Таким чином формально ЗБ прав, але за фактом цитування Шевченка - ні.

Моя думка така - якщо адмін не хоче бачити слово Москалі, то можно з цим погодитись за умов що хохли, та інші образливі слова будуть заборонені.

 
justvisДата: Неділя, 27.03.2011, 23:03 | Повідомлення # 92
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (IVK)
Quote (justvis)
Барбос Вас переконав в тому, що в Києві для того, щоб він заробляв гроші, достатньо продавати продукцію з маркуванням тільки державною мовою сусідньої держави

Ні. Але якщо щось не заборонено, то це дозволено. Принцип демократії.

Що саме не заборонено ?
Киянин, як громадянин України, як українець, як споживач, повинен знати про те, на якому він форумі: на київському чи на московському ? Якщо форум експлуатує імя столиці в своїй назві, то киянин чи інший громадянин України має право прочитати там правила державною мовою ?


http://justvis.at.ua
 
IVKДата: Неділя, 27.03.2011, 23:06 | Повідомлення # 93
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (justvis)

Прошу не зациклюватися на моїй персоні. У мене все чудово. Це він на свою біду причепився

Чесно кажучі я вважав, що тебе хвилює ставлення ЗБ до тебе. Прошу вибачати якщо це не так.

Додано (28.03.2011, 00:06)
---------------------------------------------

Quote (justvis)
Що саме не заборонено ?
Киянин, як громадянин України, як українець, як споживач, повинен знати про те, на якому він форумі: на київському чи на московському ? Якщо форум експлуатує імя столиці в своїй назві, то киянин чи інший громадянин України має право прочитати там правила державною мовою ?

Згоден. Має право прочитати державною мовою.

Заборонено вживати такі слова
Москаль, хохол, жид, кацап, медвепут, УПАриши, бандерлогі, та інші.

 
justvisДата: Неділя, 27.03.2011, 23:10 | Повідомлення # 94
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (IVK)
Quote (justvis)
Хто ж як не він буде піддавати цензурі Шевченка ?

Цензура Шевченко це дуже прикрий випадок, але адмін вирішим, що слово Москаль є образливим для жителів РФ.
З іншого боку, ти думаєш що ЗБ читав Шевченка українською? Думаю що ні. Таким чином формально ЗБ прав, але за фактом цитування Шевченка - ні.

Моя думка така - якщо адмін не хоче бачити слово Москалі, то можно з цим погодитись за умов що хохли, та інші образливі слова будуть заборонені.


Це питання юридичне і політичне. Адмін змушений слухати смотрящєго. Він точно в таких умовах, що не може йому ні в чому заперечити. Але ця ганебна цензура, підтримана Адміном, є порушенням політичних прав громадян України ІНОЗЕМЦЯМИ

А пєсу Котляревського "Москаль-чарівник" Адмін ще не заборонив в Україні на прохання ІНОЗЕМЦІВ ?


http://justvis.at.ua
 
justvisДата: Неділя, 27.03.2011, 23:14 | Повідомлення # 95
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (IVK)
Заборонено вживати такі слова
Москаль, хохол, жид, кацап, медвепут, УПАриши, бандерлогі, та інші.

Цю заборону потрібно ще проаналізувати. Але вона може стосуватися тільки того, що заборонено в дискусії написати: "барбос - ти москаль"
Але ця заборона не може стосуватися цитат Шевченка


http://justvis.at.ua
 
IVKДата: Неділя, 27.03.2011, 23:18 | Повідомлення # 96
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (justvis)
Цю заборону потрібно ще проаналізувати. Але вона може стосуватися того, що заборонено в дискусії написати: "барбос - ти москаль"
Але ця заборона не може стосуватися цитат Шевченка

Так воно. Ця заборона повинна бути щоб юзери не переходили на особистості.

Додано (28.03.2011, 00:18)
---------------------------------------------

Quote (justvis)
Це питання юридичне і політичне. Адмін змушений слухати смотрящєго. Він точно в таких умовах, що не може йому ні в чому заперечити. Але ця ганебна цензура, підтримана Адміном, є порушенням політичних прав громадян України ІНОЗЕМЦЯМИ

А пєсу Котляревського "Москаль-чарівник" Адмін ще не заборонив в Україні на прохання ІНОЗЕМЦІВ ?

Якщо все це було б правда, то адмін не відкрив би сайт матюкальників

 
justvisДата: Неділя, 27.03.2011, 23:19 | Повідомлення # 97
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (IVK)
Quote (justvis)
Цю заборону потрібно ще проаналізувати. Але вона може стосуватися того, що заборонено в дискусії написати: "барбос - ти москаль"
Але ця заборона не може стосуватися цитат Шевченка

Так воно. Ця заборона повинна бути щоб юзери не переходили на особистості.


Барбос витер в підписі цитату Шевченка. Цитата ж висить в закритій групі


http://justvis.at.ua
 
IVKДата: Неділя, 27.03.2011, 23:24 | Повідомлення # 98
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (justvis)
Барбос витер в підписі цитату Шевченка. Цитата ж висить в закритій групі

В закритій групі правил нема. Прикро що я не знав, що тобі не слід заходити у закриту групу. Я вважав якщо в закритій групі правила форуму не дійсні, то ти можеш скористатися групою для спілкування.

 
justvisДата: Неділя, 27.03.2011, 23:28 | Повідомлення # 99
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (IVK)
Quote (justvis)
Барбос витер в підписі цитату Шевченка. Цитата ж висить в закритій групі

В закритій групі правил нема. Прикро що я не знав, що тобі не слід заходити у закриту групу. Я вважав якщо в закритій групі правила форуму не дійсні, то ти можеш скористатися групою для спілкування.


Не варто так турбуватися персонально щодо мене. Тим більше, що правил там все одно немає. Де написано, що не слід заходити у закриту групу ? А щодо цитати Шевченка в підписі, то барбос зобовязаний її повернути. Адже це цитата Шевченка


http://justvis.at.ua
 
IVKДата: Неділя, 27.03.2011, 23:35 | Повідомлення # 100
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (justvis)
А щодо цитати Шевченка в підписі, то барбос зобовязаний її повернути. Адже це цитата Шевченка

Там зустрічається слово Москаль.

До речі, це дуже цікаві питання. Можно лі використовувати цитати з Кобзаря, якщо там є слово Москаль?
Запитай у адміна. Дуже прошу.

 
justvisДата: Понеділок, 28.03.2011, 09:02 | Повідомлення # 101
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Уявіть собі, що барбос відкрив сайт "Вашінгтонськиий форум" (або попросив Адміна започаткувати такий сайт), написав там правила тільки російською, модераторам наказав писати тільки російською. І ще в придачу банить тих, хто в підписі використовує цитати Вашингтона.

Ви можете перевірити "свою правду"
Викладіть туди оголошення:
"ЮстВіс пропонує керівництву форуму відкриту дискусію на http://forumkyiv.at.ua/.
Якщо буде принципова згода, то тоді будуть відпрацьовані умови"

Ви ще памятаєте, що можете там писати без цензури барбосів? Викладіть туди цитату Шевченка


http://justvis.at.ua
 
УКРАЇНЕЦЬДата: Понеділок, 28.03.2011, 16:15 | Повідомлення # 102
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Форум УКРАЇНЦІ - значно краще ніж група УКРАЇНЦІ
 
IVKДата: Понеділок, 28.03.2011, 16:49 | Повідомлення # 103
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (justvis)
Уявіть собі, що барбос відкрив сайт "Вашінгтонськиий форум" (або попросив Адміна започаткувати такий сайт), написав там правила тільки російською, модераторам наказав писати тільки російською. І ще в придачу банить тих, хто в підписі використовує цитати Вашингтона.

Ну той що? Знаєш що трапиться? Нічого. Так і буде сайт без юзерів.
Приклад - WikiLeaks. Був собі сайт декілька років і нікого не хвилював. Писалось усе антиамериканське, доки в руки власника сайта попали документи які були для службового користування.

Додано (28.03.2011, 17:49)
---------------------------------------------

Quote (justvis)
Ви ще памятаєте, що можете там писати без цензури барбосів? Викладіть туди цитату Шевченка

Запитай адміна якщо є бажання про слово Москаль та цитату Кобзаря.

 
justvisДата: Понеділок, 28.03.2011, 17:07 | Повідомлення # 104
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (IVK)
Quote (justvis)
Уявіть собі, що барбос відкрив сайт "Вашінгтонськиий форум" (або попросив Адміна започаткувати такий сайт), написав там правила тільки російською, модераторам наказав писати тільки російською. І ще в придачу банить тих, хто в підписі використовує цитати Вашингтона.

Ну той що? Знаєш що трапиться? Нічого. Так і буде сайт без юзерів.
Приклад - WikiLeaks. Був собі сайт декілька років і нікого не хвилював. Писалось усе антиамериканське, доки в руки власника сайта попали документи які були для службового користування.

А у Варшаві такі фокуси барбосів можливі ? І цензура на цитати Міцкевича ? Чи окупація інтернет-простору можлива тільки при мовчазній згоді певної кількості колаборантів ?

А WikiLeaks не паразитував на найменуванні столиці якоїсь держави і не займався пропагандою та агітацією проти цієї ж держави


http://justvis.at.ua
 
IVKДата: Понеділок, 28.03.2011, 20:40 | Повідомлення # 105
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 150
Репутація: 19
Статус: Offline
ЗБ, слава о тебе идёт по трём форумам. Я тоже так хочу!
Фагот привет! hello

Додано (28.03.2011, 21:40)
---------------------------------------------
Хочу передать привет модераторской команде форумкиев biggrin

 
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПРО ІНШІ ФОРУМИ » Як нам діяти на київських форумах » Група УКРАЇНЦІ
Пошук: