Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 26.04.2024, 13:13
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПОЛІТИКА » Права людини і нації » Повний провал акції "Імперська стрічка" в Києві
Повний провал акції "Імперська стрічка" в Києві
квіткаДата: Четвер, 05.05.2011, 17:32 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 203
Репутація: 18
Статус: Offline
Сьогодні Москва хотіла організувати в Києві ще один флешмоб з метою реклами імперської стрічки.
За задумом повинні були приймати участь всі україножери, українофоби, ісконніки під керівництвом посла угрів

ПОВНИЙ ПРОВАЛ !!!

Наші спецслужби заблокували мобільники.
Не отримали по мобільнику інструкцій ніхто. Не було не тільки заклятого апологета Табачника, а навіть посла.
7 угрів та прихвостнів не могли перенести такої ганьби. Привид імперіалізму сварився з котопсами та свиньми. Доводив, що імперіалізм повинен бути тільки червоний.
Методистка Глаша зі своєю партнеркою вимагали десятикратної компенсації за моральні збитки від не побачених весільних генералів. Але з методичною впертістю переконували угрів в тому, що імперські стрічки і інші причандали імперії повинні бути святими і для комуністів, і для капіталістів, і для віруючих, і для атеїстів. Головне для угрів - имперія.

Поговорили між собою 7 угрів і їхніх прихвостнів про своє незавидне имперське майбутнє - та й розійшлися.
Имперський фокус Москви в Києві не вдався.

 
ШАЙДАДата: Четвер, 05.05.2011, 18:41 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
зразу видно проукраїнську політику Януковича.
 
МайстерДата: Четвер, 05.05.2011, 19:54 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Георгіївських стрічок в СС СР не було.
Тільки у власівців
 
ШАЙДАДата: П`ятниця, 06.05.2011, 07:54 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
та заветує Янукович закон про прапор, нащо йому ще один головний біль потім?
 
MKCДата: П`ятниця, 06.05.2011, 08:09 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Друзья
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Прикріплення: 5293145.jpg (27.5 Kb)
 
гілкаДата: Субота, 07.05.2011, 07:14 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Мене дивує чому мовчить наша так звана опозиція. Навіть якщо брати суто формальний підхід до питання вивішування червоних прапорів, то на сьогоднішній день Закон не набрав чинності, а отже правових підстав вивішувати ці символи радянської держави відсутні. При цьому і наш гарант Конституції і його команда плюють на цей факт і вже повивішувати )чи поставили, як у палаці Україна) червоні прапори. Для Януковича і компанії це норма. Відповідно до законодавства України закон України вступає в силу через 10 днів після офіційного опублікування, якщо інше не передбачено самим законом. На вчорашній день Президень закон не підписував, і зрозуміло, що цей закон не був опублікований. Таким чином він не вступив в силу.
Я не проти вітання ветеранів, які проливали кров за нашу землю, (хоча сьогодні під знаменами ветеранів стоять і нкаведисти які нищили як ветеранів так і цивільне населення) . але я категорично проти вивішування радянської символіки. Практично всі мої знайомі також проти.
Георгієвська стрічка також не наша символіка.
Особисто я на всі свята ношу нашу блакитно-жовту стрічку на сумці. В моїй мошині наш прапорець, а на антені стрічка - теж наша. І ніякої георгієвської символіки у мене нема і не буде. Що стосується георгієвських стрічок, то більшість людей просто не знає чий це символ настправді.
 
гілкаДата: Субота, 07.05.2011, 07:19 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (ШАЙДА)
та заветує Янукович закон про прапор, нащо йому ще один головний біль потім?

не заветує. Він вже про це заявив. І не думаю, що цей закон буде містити положення стосовно відповідальності за вивішування прапору радянського союзу а не прапора перемоги. Що робити з порушниками . А нічого, відповість наш чесний печерський суд. Нічого, адже Президент перший порушує законодавство України виставивши поруч з державним прапором червоний прапор під час свого виступу перед ветеранами.

 
УКРАЇНЕЦЬДата: Субота, 07.05.2011, 12:32 | Повідомлення # 8
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Імперську стрічку впарюють як лохам, без законів і нормативних документів
 
ШАЙДАДата: Субота, 07.05.2011, 13:56 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
поки ще нічого немає. може ми спішимо попереду батька в пекло?
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПОЛІТИКА » Права людини і нації » Повний провал акції "Імперська стрічка" в Києві
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: