Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 26.04.2024, 06:57
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » ТУРИЗМ, ВІДПОЧИНОК » Україна » Мій Львів
Мій Львів
квіткаДата: Четвер, 23.06.2011, 09:27 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 203
Репутація: 18
Статус: Offline
22.06.2011 19:02 _ Андрій Парубій
Мій Львів

Сьогодні, в проміжку між громадськими заходами у Львові, я традиційно зайшов випити ранкову каву у львівську кав'ярню. Перечитуючи газети, знайшов повідомлення про оцінку Львова західними журналістами. Вони оцінювали підготовку Львова до Євро-2012.

За 5-бальною шкалою оцінили львівський стадіон на 2,6, аеропорт – 2,1, дороги – 3, відпочинок і дозвілля – 4,7. І, увага, саме місто – 5,0.

І мені пригадалось, скільки моїх київських знайомих на вихідні їдуть у Львів. А потім з захопленням розповідають про поїздку. Я, львів'янин, власне від них дізнаюсь, які нові кав'ярні відкрились в моєму місті. І на вихідні, успішно використовую інформацію, яку почерпнув з розповідей киян...

Для них Львів – це Європа в усіх проявах. Від архітектури, до затишних кав'ярень і привітних людей. Вони вкладють свої гроші у Львів, бо відчувають себе тут комфортно. Чим більше буде закоханих у Львів людей в Україні і поза Україною, тим швидше Львів розвиватиметься, як потужний туристичний центр. Тим заможнішими будуть Львів'яни. І тоді, можливо, оцінки львівських доріг, аеропорту будуть швидше наближатись до самої оцінки міста...

Львів, 22 червня
 
гілкаДата: Четвер, 23.06.2011, 21:09 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Я дуже люблю Львів. Для мене це найбільш комфортне місто. (Нехай мене мій рідний Київ вибачить).
 
kirichenkodinaДата: Вівторок, 13.06.2017, 09:28 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
у Львові тільки в минулому році побувала і закохалася в це місто. Тур вихідного дня брали в київському офісі турфірми Johnny Besand. У нас були дуже цікаві екскурсії. А восени через них ще і в Емірати полетіли. Супер відпочинок.
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » ТУРИЗМ, ВІДПОЧИНОК » Україна » Мій Львів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: