Вітаю Вас Гість!
Четвер, 28.03.2024, 23:23
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » Юридичний форум » Працюючі пенсіонери » Перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам (дешеві і фахові позови: pracyuj@ukr.net)
Перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам
justvisДата: П`ятниця, 10.06.2011, 11:54 | Повідомлення # 1
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам

Якщо людина, вже ставши пенсіонером, продовжує працювати – то виникає право на перерахунок пенсії.

І таке право в нашому законодавстві прописано.

Однак держава пенсію не буде переглядати автоматично. Її переглядають тільки

Тим, хто прийшов і написав заяву про перерахунок . Але Як перерахують! Перерахують не вірно

У формулі є одна величина, що бере участь у розрахунку: "Середня заробітна плата по Україні, з якої сплачено внески до Фонду на рік, що передує звернення до Фонду за перерахунку".

Тобто, якщо виникло право на перерахунок у 2011 році - підставляй у формулу середню зарплату 2010 року.

А Вони підставляють зарплату ... 2007 року! Чому 2007 року, а не якогось іншого року?! ..

Правове обгрунтування цього "2007 року" – юридичне крючкотворство. Кабмін прийняв Рішення, Конституційний суд його визнан незаконним, а якійсь міністр підпісав якійсь лист з якимось роз'ясненням..

Щоб відстояти свої права, слід подавати позовну заяву до суду згідно норм КАС України. До суду треба звертатися негайно. З минуло року до Кодексу адміністратівного судочинства внесли зміни.

Реальність така, що тільки активна позиція пенсіонера може забезпечити правильний перерахунок пенсії для працюючих пенсіонерів

Джерело


http://justvis.at.ua
 
GidraДата: Середа, 15.06.2011, 21:19 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Слушал я Тигипка...по поводу пенсий...

Вдохновляющего- ничего....

Пенсии - для привелигерованных- как были потолочными..так и остаются....

Остальным- как получится....
 
MKCДата: Понеділок, 20.06.2011, 18:08 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Друзья
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
А для працюючих пенсіонерів дійсно варто звертатися в суд, щоб перерахували.
Буває солідна різниця
 
grozaДата: П`ятниця, 24.06.2011, 14:21 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Без суду ніяк. Така система, що тільки ті, хто подає грамотні позови, отримують вірний перерахунок
 
УКРАЇНЕЦЬДата: Четвер, 15.09.2011, 10:57 | Повідомлення # 5
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
А як зараз суди вирішують ?
 
grozaДата: Четвер, 20.10.2011, 10:53 | Повідомлення # 6
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Суди, хоч повільно, але вирішують. Погано з виплатою
 
grozaДата: Вівторок, 29.11.2011, 10:04 | Повідомлення # 7
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Дуже багато хто читає цю тему. Але ніхто не пише, не обговорює, не запитує.
Зареєструйтеся і викладіть свої міркування, питання
 
квіткаДата: Вівторок, 21.02.2012, 21:41 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 203
Репутація: 18
Статус: Offline
Є питання до обізнаних відвідувачів форуму.
яка практика апеляційних судів по справах про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам? чи є тенденція до того щоб апеляційні суди останнім часом поголовно всі позитивні рішення першої інстанції скасовували?
 
justvisДата: Субота, 07.04.2012, 19:14 | Повідомлення # 9
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Так. Відмовляють.
Потрібні кваліфіковані касаційні скарги


http://justvis.at.ua
 
iKnopkaДата: Понеділок, 18.03.2013, 21:12 | Повідомлення # 10
Підполковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
І тут була гарна для юристів тема...

www.iknopka.at.ua
 
stakhovatanyaДата: Четвер, 05.10.2023, 07:24 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені взагалі прийшлося докуповувати страховий стаж, бо трошки не вистачало для нормальної пенсії. Я заключила договір на одноразову сплату єдиного соціального внеску. Оплатила однією сумою за весь період стажу протягом 10 календарних днів з моменту підписання договору. Мені підказали, що якщо розбивати суму на рік, то сума внеску за кожен місяць стажу вдвічі більша: мінімальний страховий внесок помножений на коефіцієнт 2. Тобто за місяць стажу доведеться платити 2860 грн.
Я не знала, якою буде моя пенсія і чи треба купувати додатковий стаж, тоді я звернулася до юристів, щоб все розрахувати. І виявилося, що мені краще докупити стаж.

Додано (14.10.2023, 06:57)
---------------------------------------------

Цитата stakhovatanya ()
А мені взагалі прийшлося докуповувати страховий стаж, бо трошки не вистачало для нормальної пенсії. Я заключила договір на одноразову сплату єдиного соціального внеску. Оплатила однією сумою за весь період стажу протягом 10 календарних днів з моменту підписання договору. Мені підказали, що якщо розбивати суму на рік, то сума внеску за кожен місяць стажу вдвічі більша: мінімальний страховий внесок помножений на коефіцієнт 2. Тобто за місяць стажу доведеться платити 2860 грн.Я не знала, якою буде моя пенсія і чи треба купувати додатковий стаж, тоді я звернулася до юристів, щоб все розрахувати. І виявилося, що мені краще докупити стаж.
Мені це допомогло і я не жалкую за витрачені гроші.

Додано (14.10.2023, 07:05)
---------------------------------------------

Цитата stakhovatanya ()
Мені це допомогло і я не жалкую за витрачені гроші.
Зверталась ось сюди lawflagman.com.ua
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » Юридичний форум » Працюючі пенсіонери » Перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам (дешеві і фахові позови: pracyuj@ukr.net)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: