Вітаю Вас Гість!
Четвер, 18.04.2024, 07:42
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » Життя в Києві » Проблеми » якість послуг (поведінка компанії)
якість послуг
v7timДата: Субота, 23.01.2016, 22:58 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Друзья
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Приємно, що компанія намагається контролювати якість інтернету! Тільки написав, на сайті Волі, що швидкість "скаче" позвонив оператор і буквально нав"язав мені візит техніка. Добре, нехай прийде, в вихідний. Прийшли два хлопця і давай мені доводити, що мій комп і роутер гімно, а швидкість не скаче і все в них добре. Я знаю, що швидкість інтернету не може не змінюватись, це об"єктивно, що з зміною кількості користувачів змінюється швидкість, питання в тому. щоб вона не падала нижче певної. Я чекав, що хлопці перекомутують якось моє підключення, а вони почали доводити мені, що я віслюк,мій комп гівно і роутер також і тикати типу-подивись яка швидкість. І що? Так, зараз така, а через 5 хв буде інша! Одним словом, враження, що профі прийшли довести мені, що я віслюк! 10 років я користуюсь інтернетом і лише місяць від "Воля-кабель" і ніколи мій гівно-комп не підвисав на ходу, мабут є проблеми і з компом, але якщо ви пишете 100 Мбіт, має бути хоч 75 в мінімумі, а коли це 10 то і коштує це 1/10 абонплати!
 
ukis9605Дата: Понеділок, 06.07.2020, 16:36 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Да с инетом что то совсем беда
 
ChekДата: Четвер, 15.06.2023, 19:13 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були випадки, коли по кілька днів не було інтернету, але платив всю абонплату.
 
stakhovatanyaДата: Четвер, 05.10.2023, 04:40 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас якось все ок з інтернетом було, навіть під час блекаутів (тобто між ними)
 
ludakolesnikova194Дата: Вівторок, 23.01.2024, 15:58 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Це '' нормальна практика'' у Волі. Вже 5 років не користуємось, кожен місяць дзвонять з новими пропозиціями(
 
folanyДата: Четвер, 08.02.2024, 19:24 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Схожий досвід, не користуємось Волею вже декілька років, але все одно продовжують дзвонити й пропонувати акції.
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » Життя в Києві » Проблеми » якість послуг (поведінка компанії)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: