Вітаю Вас Гість!
Четвер, 28.03.2024, 12:42
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • »
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПРО ІНШІ ФОРУМИ » Як нам діяти на київських форумах » За що банять
За що банять
justvisДата: Середа, 26.01.2011, 14:03 | Повідомлення # 1
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Лесана, Залізний, за що Вас знову забанили ?

http://justvis.at.ua
 
justvisДата: П`ятниця, 28.01.2011, 23:01 | Повідомлення # 2
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Всі тверді українці забанені.
Видно отримали вказівку


http://justvis.at.ua
 
гілкаДата: Середа, 23.02.2011, 00:41 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Зайшла на форум. Почитала повідомлення в темі політика і побачила наскільки злостиво частина форумачан ставиться до всього українського. Образи, бруд - гидота яка , як як я бачу абсолютно не карається модераторами. Більше того, створюються блоки "без правил" де можна писати все, що завгодно і як завгодно. Склалося враження, що зібралася весела компанія українофобів, які веселяться як кішка, що бавиться мишкою. Типу, нас багато, то нехай нацики побавляться. Деякі люди намагаються аргументувати свою позицію, а деякі крім хамських висловів нічого написати не можуть. Рік тому такої агресивності не було.
 
grozaДата: Середа, 23.02.2011, 09:41 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Зараз ця агресивність стимулюється
 
гілкаДата: Субота, 26.02.2011, 21:37 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
так але їх потрібно "бити" культурою та знаннями, і ні в якому випадку не понижувати рівень своєї гідності до рівня деяких українофобів. Крім того, мене дивує, що навіть прибічники всього українського пишуть російською. Правда раніше я також писала все російською sad . потім деякі повідомлення залишала українською, зараз залишила декілька повідомлень українською і тих хто вітав мене з поверненням (в приваті), проінформувала, що нині спілкуюсь виключно українською. Як на мене, то українським форумчанам на київфорумі слід перейти на українську, щоб підтримати своє рідне слово -українське. Тому що коли люди заходять на київфорум то складається таке враження, що потрапили до якогось російського антиукраїнського форуму. sad
 
УКРАЇНЕЦЬДата: Субота, 26.02.2011, 23:41 | Повідомлення # 6
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Що ж, я Вас вітаю з хорошим досягненням. Але хочу висловити міркування, що твердий активний патріот може бути достойним, навіть якщо він російськомовний, чи росіянин. У мене є знайомий українець, який твердо стоіть за Україну, українську мову, українців, але продовжує користуватися російською. Є у нього свої особливості. Але обоє його дітей ідеально знають українську і дома розмовляють з ним українською
 
GidraДата: Неділя, 27.02.2011, 09:03 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (гілка)
так але їх потрібно "бити" культурою та знаннями, і ні в якому випадку не понижувати рівень своєї гідності до рівня деяких українофобів. Крім того, мене дивує, що навіть прибічники всього українського пишуть російською.

Приветствую вас...дамы и господа.....

Разделяю вашу точку зрения относительно " указаний " администратору форума....
Сняты два более-менее пристойных модератора....и форум отдан на откуп подонку под ником " Злой барбос "....
Увы....

Я постараюсь обратиться к администратору ( хотя реакция этого инфантильного дитяти известна заранее )...Но-тем не менее...
И потом...надо их макать- Знаниями- раз, Выдержкой- два, Эзоповым языком- три....
Выставить того же админа и его шавок на посмешище....Но- иносказательно....
Кстати....заглянул на харьковский форум...Оказывается....некоторые черноротые пришли оттуда...Но- там они отнюдь не процветают, ибо народ там жесткий..посылают дураков на три буквы сразу....
Поэтому наши " герои " набирают баллы за счет односложных предложений... biggrin
Еще раз- выдержка...Этот подонок ЗюБель ищет любой повод- не будем ему его давать....но намекать ему надо постоянно....

Касаемо русского- ну извините..это мой родной язык...Бываючи на Закарпатье, говорю по украински...но...фразы строю на русском..а затем перевожу....Ничего..получается...

 
grozaДата: Неділя, 27.02.2011, 10:56 | Повідомлення # 8
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Барбос ввів цензуру на найвідомішу цитату Т.Г. Шевченка "кохайтеся чорнобриві, та не з москалями..."
 
гілкаДата: Неділя, 27.02.2011, 17:07 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (Gidra)
Касаемо русского- ну извините..это мой родной язык...Бываючи на Закарпатье, говорю по украински...но...фразы строю на русском..а затем перевожу....Ничего..получается.

Привіт smile . Не думаю, що виключно всі форумчани російськомовні. Рік була на форумі -спілкувалася російською, коли запитували чому, відповідала, щоб всі (в тому числі і іноземці) зрозуміли. Сьогодні я розумію, що то була дурня. Якщо я зайду на французький форум то побачу там французьку, а не російську. Ніхто не буде під мене підлаштовуватися. І це вірно. Тому сьогодні я спілкуюся своєю рідною = українською. Ніякої двомовності. Я українка. Як можна розпізнати належність особи до тієї чи іншої країни (коли ми за кордоном)?. В першу чергу завдяки його мові. Особисто я не хочу щоб мене плутали з росіянами. Російською спілкуюся лише тоді коли перебуваю в Росії чи інших країнах СНД (але навіть там зі своїми спілкуюсь виключно українською). В далекому закордонні - англійською. biggrin
P.S. Хочу доповнити, що звісно ж моє відношення до людини не базується на російсько- чи україно-мовленні. В першу чергу для мене важливі такі якості як порядність, чесність, розум....... tongue
 
GidraДата: Неділя, 27.02.2011, 20:19 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (groza)
Барбос ввів цензуру на найвідомішу цитату Т.Г. Шевченка "кохайтеся чорнобриві, та не з москалями..."

Что...серьёзно...?

Господа....а нельзя ли ( если у кого есть знакомый психоаналитик ) провести заочное тестирование этой особи..?
У мну лично создалось впечатление..что его очень сильно в свое время ....скажем так..приспустили....и вот оно мстит...
Причем мстит подло ( потому как безнаказанно )..что как по мне является верным свидетельством опущенности....

 
justvisДата: Неділя, 27.02.2011, 20:37 | Повідомлення # 11
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Серйозно. Зайдіть в групу УКРАЇНЦІ . Він там навіть зайшов без дозволу і виправдовувався. Пояснював справедливість і законність свого унікального рішення

http://justvis.at.ua
 
GidraДата: Неділя, 27.02.2011, 20:57 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (justvis)
Серйозно. Зайдіть в групу УКРАЇНЦІ . Він там навіть зайшов без дозволу і виправдовувався. Пояснював справедливість і законність свого унікального рішення

?????????????????????????????????
Это на каком же Форуме...? На этом...?
 
justvisДата: Неділя, 27.02.2011, 21:00 | Повідомлення # 13
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Ні, закрита група УКРАЇНЦІ на їхньому форумі

http://justvis.at.ua
 
GidraДата: Понеділок, 28.02.2011, 14:33 | Повідомлення # 14
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 283
Репутація: 24
Статус: Offline
Ну..почему на " ихнем "..? Это наш Форум....только оккупированный временно..такими вот сявками....
И люди там нормальные....за исключением великоросских нациков...

Додано (28.02.2011, 15:33)
---------------------------------------------

Quote (justvis)
Ні, закрита група УКРАЇНЦІ на їхньому форумі

Ну тогда так.....Эта погань больше всего боится открытости...Если кто помнит, как лихорадочно убирались открытые письма с неудобными вопросами...
Отсюда и делаем выводы.....

 
justvisДата: Понеділок, 28.02.2011, 15:48 | Повідомлення # 15
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Закриту групу УКРАЇНЦІ я там започаткував для того, щоб хоч можна було зорієнтуватися скільки форумчан переживають за Україну, українців, українську мову. Але закрита група виявилася відкритою для модерів, тому УКРАЇНЦІ там в групі не можуть поговорити без смотрящіх
Фактично група фіксує бажаючих стати з українського боку


http://justvis.at.ua
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПРО ІНШІ ФОРУМИ » Як нам діяти на київських форумах » За що банять
  • Сторінка 1 з 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • »
Пошук: