Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 29.03.2024, 00:59
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПОЛІТИКА » Все інше » Не підписувати закон про кумач 20 років
Не підписувати закон про кумач 20 років
УКРАЇНЕЦЬДата: Субота, 30.04.2011, 21:10 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Друзья
Повідомлень: 625
Репутація: 31
Статус: Offline
Яценюк просить Януковича зупинити червоний прапор
Субота, 30 квітня 2011, 09:05

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк вважає провокацією схвалений парламентом законопроект про обов’язкове використання червоного прапору разом із національним на День перемоги.

"З історичного свята, з історичної трагедії … зробили велику провокацію. Я переконаний, що це частина підготовленого плану", - заявив він у п’ятницю ввечері в ефірі "5 каналу".

"Замість того, щоб люди святкували, замість того, щоб люди шанували, замість того, щоб люди підтримували ветеранів, які залишилися, і дійсно висловили свою шану, зараз буде проходити політична боротьба на кістках", - сказав політик.

Яценюк закликав президента якщо не ветувати, то хоча б не підписувати відповідний закон.

"Не хочете ветувати закон – не підписуйте його, ви за новою Конституцією можете не підписувати його років двадцять", - звернувся Яценюк до Віктора Януковича.

"Пане президенте – не дайте можливість Україну втягнути в ще один конфлікт і в ще одне протистояння, персонально на вас лежить відповідальність за те, як пройде святкування 9 травня – раз, і друге – чи далі ми будемо поглиблювати розкол української держави, чи ви все-таке нарешті приймете для себе рішення це зупинити", - додав він.

 
grozaДата: Субота, 30.04.2011, 21:13 | Повідомлення # 2
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Товарищ Сталин! Вы большой ученый,
В марксизме-ленинизме распознавший толк,
А я простой советский заключенный
И мне товарищ - только серый волк.

За что сижу - по совести не знаю,
Но прокуроры, видимо, правы.
И вот сижу я в Туруханском крае,
Где при царе бывали в ссылке Вы.

Сижу я в этом диком крае,
Где конвоиры строги и грубы:
Я это все, конечно, понимаю,
Как обостренье классовой борьбы.
То дождь, то снег, то мошкара над нами,
А мы в тайге с утра и до утра.
Вы здесь из "Искры" раздували пламя, -
Спасибо Вам, я греюсь у костра!

Я вижу Вас, как Вы в партийной кепке
И в кителе идете на парад;
Мы рубим лес и сталинские щепки
Как раньше во все стороны летят.

Вчера мы хоронили двух марксистов,
Мы их не накрывали кумачом, -
Один, по мнению суда, был уклонистом,
Второй, как оказалось, не причем.

Живите ж тыщу лет, товарищ Сталин,
И как бы трудно не было здесь мне,
Когда меня убьют, то больше станет стали
На душу населения в стране!

 
justvisДата: Середа, 04.05.2011, 14:51 | Повідомлення # 3
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Рівненські депутати попросили Януковича ветувати «закон про прапори»

Депутати міськради підтримали звернення до Президента України з проханням ветувати закон, що зобов'язує вивішувати червоні прапори. Відповідне звернення запропонував міський голова Рівного Володимир Хомко

Проте депутати міськради викинули з обігу фразу про те, що «депутати з розумінням ставляться до тих, хто хоче святкувати під червоними прапорами» і дописали пропозицію духовенству відслужити молебні за загиблими у Другій світовій війні.
Разом з тим голова фракції ВО «Свобода» у міськраді Олександр Лащук вимагає заборонити у Рівному використання червоних прапорів. Депутати вирішили голосувати за це питання в поіменному режимі.


http://justvis.at.ua
 
grozaДата: Четвер, 05.05.2011, 10:02 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Діаспора закликає Януковича ветувати закон про червоні прапори

Конгрес українців Канади закликає Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА ветувати закон про використання червоних прапорів.

Про це УНІАН повідомили у прес-центрі Центру досліджень визвольного руху.

Як підкреслюється в офіційному листі Конгресу українців Канади, відновлення та вшанування символів тоталітарного минулого є неприйнятним у цивілізованих та демократичних державах.

Автори листа просять В.ЯНУКОВИЧА ветувати «цей провокаційний законодавчий акт, тим самим довівши громадянам України та світовій громадськості, що повернення символів тоталітарного минулого неможливе, а розвиток України як вільної демократичної держави є незворотнім».

«Використання червоного прапора під час заходів вшанування буде негативно сприйнято світовою громадськістю», - наголошують впливові представники діаспори.

В.ЯНУКОВИЧА застерегли, що «цей закон спровокує розкол в українському суспільстві, спричинить громадські безлади в країні, тим самим зневаживши пам`ять мільйонів тих, хто загинув під час Другої світової війни та від радянських і нацистських репресій».

«Відновлення та вшанування символів тоталітарного минулого справляє негативний вплив на виховання молодого покоління та є неприйнятним у цивілізованих та демократичних державах. Такі кроки завдають значної шкоди міжнародній репутації України і ставлять під сумнів прагнення керівництва держави розірвати зв`язок із тоталітарним минулим», - підкреслив президент Конгресу українців Канади Павло ГРОД від імені 1,2 мільйонів українців, які живуть в Канаді.

Як повідомляв УНІАН, водночас В.ЯНУКОВИЧ учора, 4 травня, заявив, що підпише закон про використання червоного прапора під час святкових заходів до Дня Перемоги, як тільки документ надійде йому на підпис.

 
Київський форум УКРАЇНЦІ » ПОЛІТИКА » Все інше » Не підписувати закон про кумач 20 років
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: