Вітаю Вас Гість!
Неділя, 28.04.2024, 09:00
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Київський форум УКРАЇНЦІ » СПІЛКУВАННЯ » Батьки і діти » Як виховувати дітей
Як виховувати дітей
GadukinДата: Субота, 02.04.2011, 13:34 | Повідомлення # 16
Сержант
Група: Друзья
Повідомлень: 38
Репутація: 7
Статус: Offline
Всі зациклені на гігєні, коли іде мова про кальян, то курить його не група чи тим більше не племя.
кальян курять в близькому колі лише ті люди, які впевнені в один одному і в тому що ніхто не хворий снідом, сифілосом чи іншими венеричними захворюваннями, які можуть передаватись слиною.
Тому закиди про щітку абсурдні і не обгрунтовані.
 
grozaДата: Субота, 02.04.2011, 13:40 | Повідомлення # 17
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (justvis)
Чи повинні батьки наполягати на тому, що це, як мінімум - негігієнічно? Адже ніколи вся група студентів не буде чистити зуби однією зубною щіткою.
Чи надати можливість дорослим студентам пройти через якісь захворювання, щоб вони самостійно подорослішали ?

Інколи людина сама не знає, чим хворіє. І це може тривати досить довго.

Впевнені в собі одногрупники не будуть питати один в одного довідки, коли чиститимуть зуби однією щіткою

 
MädchenДата: Субота, 02.04.2011, 14:51 | Повідомлення # 18
Сержант
Група: Друзья
Повідомлень: 30
Репутація: 10
Статус: Offline
ну чому ж?
кальян не куриться в такому широкому колі осіб- це по перше
а по друге окрім звичайної трубки для кожної особи яка курить кальян дають насадки,які одягаються поверх трубки...
 
GadukinДата: Субота, 02.04.2011, 15:13 | Повідомлення # 19
Сержант
Група: Друзья
Повідомлень: 38
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (groza)
Впевнені в собі одногрупники не будуть питати один в одного довідки, коли чиститимуть зуби однією щіткою

дискусії не вийде при таких аргументах.
та й спір тут ні про що.
ваша позиція - гігієна при курінні кальяну найбільшиа загроза в житті кожного субєкта соціуму.
це смішно, оскільки кожного дня кожна нормальна людина наражає себе на мільйон набагто більш серйознихх загроз навіть не задумуюючись про це.
я вже не говорю про те чим ми харчуємось, яку воду пємо, яке повітря дихаємо, в якому морі купаємось, до яких лікарів ходимо, які ліки вживаємо .... цей список просто нескінченний, і якщо навіть сидіти в стирильно чистій кімнаті ціле життя, то всерівно є величезна кількість загроз.
і якщо мої дописи для вас не зручні, то коли ви їх виправляєте обгрунтовуйте !
 
grozaДата: Субота, 02.04.2011, 15:14 | Повідомлення # 20
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (Gadukin)
кальян курять в близькому колі лише ті люди, які впевнені в один одномуі в тому що ніхто не хворий снідом, сифілосом чи іншими венеричними захворюваннями, які можуть передаватись слиною.
Тому закиди про щітку абсурдні і не обгрунтовані.
 
grozaДата: Субота, 02.04.2011, 15:18 | Повідомлення # 21
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (Gadukin)
це смішно, оскільки кожного дня кожна нормальна людина наражає себе на мільйон набагато більш серйознихх загроз навіть не задумуюючись про це.

Це нагадує ситуацію, коли сьогоднішнім представникам влади розказують про проблеми, вони відповідають: а попередня влада була не кращою.

 
GadukinДата: Субота, 02.04.2011, 15:36 | Повідомлення # 22
Сержант
Група: Друзья
Повідомлень: 38
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (justvis)
Адже ніколи вся група студентів не буде чистити зуби однієюзубною щіткою.

Quote (groza)
Висновок: вся група студентів з величезним натхненням буде чистити зуби однією зубною щіткою.

Quote (groza)
Впевнені в собі одногрупники не будуть питати один в одного довідки, коли чиститимуть зуби однією щіткою

Додано (02.04.2011, 16:36)
---------------------------------------------
це вам нічого не нагадує?

 
гілкаДата: Неділя, 03.04.2011, 01:28 | Повідомлення # 23
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (groza)
Доки батьки повинні "виховувати" дітей ?
Після 19 вже не варто ніяк впливати ?

Чому ж ні?. Просто рівень впливу інший. Сьогодні я даю поради (та сама з деяких питань вже з нею раджусь), говорю як я бачу вирішення того чи іншого питання. Ми з нею просто перейшли на інший рівень стосунків.

 
гілкаДата: Неділя, 03.04.2011, 01:46 | Повідомлення # 24
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (justvis)
Наприклад, доросла дитина, яка вчиться у ВНЗ, каже, що у "продвинутих" африканців є дуже класна забава - кальян.
Сідає племя навкруги костра і всі смокчуть по черзі одну соску. І за великі гроші африканське племя передало це ноу-хау для розваг наших студентів.
Чи повинні батьки наполягати на тому, що це, як мінімум - негігієнічно? Адже ніколи вся група студентів не буде чистити зуби однією зубною щіткою.
Чи надати можливість дорослим студентам пройти через якісь захворювання, щоб вони самостійно подорослішали ?

Максимум, що я в даному випадку можу зробити, це нагадати, що це може бути не просто негігієнічно, а й шкідливо (це про можливість підхопити якусь заразу від якої потім довго доведеться лікуватися). Про різноманітні сторони людського життя ( в тому числі і стосовно хвороб, які можна підхопити в різний спосіб) я розповідала раніше.
Самостійно подорослішали? Але ж я самостійно дорослішала. З 18 років я жила в гуртожитку - в іншому місті (дома була лише на канікулах). І нічого - виросла. Самостійно стала на ноги. То можливо не слід опікати своїх юних дітей настільки, щоб вони намагалися втекти від такої опіки в самостійне життя (дівчата часто виходять заміж за першого зустрічного лише для того, щоб піти від батьків).

 
rosaДата: Неділя, 03.04.2011, 03:56 | Повідомлення # 25
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 164
Репутація: 30
Статус: Offline
Також часом надмірна батьківська опіка робить дітей інфантильними,.. і , на жаль, вони так і не стають самостійними особистостями.
Батьки іноді просто не розуміють , що любити та опікуватись--це думати в першу чергу про дитину, а не задовольняти свої батьківскі інстинкти.
 
квіткаДата: Неділя, 03.04.2011, 10:30 | Повідомлення # 26
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 203
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (гілка)
Максимум, що я в даному випадку можу зробити, це нагадати, що це може бути не просто негігієнічно, а й шкідливо (це про можливість підхопити якусь заразу від якої потім довго доведеться лікуватися)

В такому віці (19) паспорт вже є, а під вплив (включаючи негативний) піддатися дуже легко. Дуже добре, якщо молодій людині в цю пору пощастить закохатися. Для по справжньому закоханих не потрібно жодних стимуляторів. Для них наркотик - це кохання.
А справжнє кохання не обовязково підсилювати штучно, задурманюючи голову і ризикуючи щось підхопити

 
MädchenДата: Понеділок, 04.04.2011, 20:24 | Повідомлення # 27
Сержант
Група: Друзья
Повідомлень: 30
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (квітка)
якщо в молодій людині в цю пору пощастить закохатися.

а що таке кохання?
я просто якраз таки належу до такого віку(19)..тому було б цікаво почути Вашу думку.
 
justvisДата: Понеділок, 04.04.2011, 20:38 | Повідомлення # 28
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Треба відкривати тему "Що таке кохання"

http://justvis.at.ua
 
nataДата: Четвер, 07.04.2011, 14:16 | Повідомлення # 29
Підполковник
Група: Друзья
Повідомлень: 136
Репутація: 12
Статус: Offline
Виховання дітей - це дуже відповідальна і делікатна справа. Дорослим дітям треба радити: поки Ви молоді, смокчіть всі по черзі цю соску. Як вийдете на пенсію, то тоді буде важко якусь заразу підхопити.
І тоді дорослі діти подумають: треба зробити навпаки. І позбавлять себе ризику
 
galaДата: Четвер, 07.04.2011, 19:53 | Повідомлення # 30
Підполковник
Група: Друзья
Повідомлень: 110
Репутація: 24
Статус: Offline
Або вони ще діти, або вже дорослі.
Дорослі діти?.. це хто?
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » СПІЛКУВАННЯ » Батьки і діти » Як виховувати дітей
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: