Вітаю Вас Гість!
Субота, 27.04.2024, 22:03
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Сайт    ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ про  Київський форум УКРАЇНЦІ  [ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Київський форум УКРАЇНЦІ » СПІЛКУВАННЯ » Батьки і діти » Як виховувати дітей
Як виховувати дітей
justvisДата: П`ятниця, 11.03.2011, 14:34 | Повідомлення # 1
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Дуже важлива тема. Всі батьки переконані в тому, що знають, як виховувати дітей.
Чому ж інколи діти виростають "не такі", якими їх хотіли б бачити батьки ?

Батьки, Ви особистий приклад вважаєте дієвим у вихованні своїх дітей ?

Дітки, Ви сприймаєте виховання як належне ?


http://justvis.at.ua
 
rosaДата: Субота, 12.03.2011, 03:40 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 164
Репутація: 30
Статус: Offline
Виховання дітей в першу чергу базується на власному прикладі, сімейних цінностях...Якщо ви кажете, що любите їх, але не ставитеся до них з повагою, вони вам не повірять...Також батькам треба пам'ятати, що проблеми дітей починаються вдома...
 
гілкаДата: П`ятниця, 01.04.2011, 00:18 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Модераторы
Повідомлень: 333
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (justvis)
Дуже важлива тема. Всі батьки переконані в тому, що знають, як виховувати дітей.
Чому ж інколи діти виростають "не такі", якими їх хотіли б бачити батьки ?

Батьки, Ви особистий приклад вважаєте дієвим у вихованні своїх дітей ?

Дітки, Ви сприймаєте виховання як належне ?

Звичайно особистий приклад є досить важливим елементом у вихованні дітей, але не вирішальним. Якби це було так, то цілі покоління були б по своїй суті моральними клонами, але такого зазвичай не буває. Моїй дочці скоро 19, мені здається, що вона виросла порядною і доброю людиною, і для мене це важливо. Як буде далі - життя покаже. Вона вже доросла людина і самостійно визначатиме своє подальше життя. Мислити я її навчила. book angel biggrin

 
ШАЙДАДата: П`ятниця, 01.04.2011, 08:33 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
Багато чого у формуванні дитини залежить від батьків, але не все. Наприклад, є двоє дітей у сімї, один залюбки робить зарядку без нагадувань, а для іншого зарядка мало не кара Божа, отже, мають значення ще гени. Я особисто для себе визначила, що все хороше, яке є у мене, то від батьків, я навіть собі так зауважую - то так тато робив, а так мама робила. і ці речі вчиняються автоматично. Погане від природи (((((
 
grozaДата: П`ятниця, 01.04.2011, 09:43 | Повідомлення # 5
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (гілка)
Моїй дочці скоро 19, мені здається, що вона виросла порядною і доброю людиною, і для мене це важливо. Як буде далі - життя покаже. Вона вже доросла людина і самостійно визначатиме своє подальше життя. Мислити я її навчила. book angel biggrin

Доки батьки повинні "виховувати" дітей ?
Після 19 вже не варто ніяк впливати ?

 
ШАЙДАДата: П`ятниця, 01.04.2011, 11:57 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
після 19 - виключно власним прикладом і підтримкою
 
grozaДата: П`ятниця, 01.04.2011, 12:51 | Повідомлення # 7
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Діти, а Ви хочете, щоб батьки Вас виховували після 19 ?
 
ШАЙДАДата: П`ятниця, 01.04.2011, 13:55 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
Боже борони!
 
квіткаДата: П`ятниця, 01.04.2011, 14:08 | Повідомлення # 9
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 203
Репутація: 18
Статус: Offline
Виховувати - це пояснювати реалії життя ?
 
rosaДата: П`ятниця, 01.04.2011, 16:28 | Повідомлення # 10
Полковник
Група: Друзья
Повідомлень: 164
Репутація: 30
Статус: Offline
Після 19 вже пізно виховувати і тим більше, як іх можна виховивати після 19, якщо вони цього не хочуть ("боже борони!",--кажуть діти)?

Мені дуже імпонує :" Виховання--це наука, яка навчає наших дітей обходитись без нас" .

 
justvisДата: Субота, 02.04.2011, 08:08 | Повідомлення # 11
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (ШАЙДА)
після 19 - виключно власним прикладом і підтримкою

Наприклад, доросла дитина (19) навчається у ВНЗ. Живе не по американськи, а по нашому, в сімї батьків.
Чи можуть продовжуватися якісь виховні процеси ?


http://justvis.at.ua
 
ШАЙДАДата: Субота, 02.04.2011, 09:06 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Група: Друзья
Повідомлень: 346
Репутація: 27
Статус: Offline
ні. батька мають радити і рекомендувати, інакше це вже прямий тиск, що є дуже не добре для дорослих дітей

Додано (02.04.2011, 10:06)
---------------------------------------------
поки дитина досягне 18 років батьки повинні докласти чимало зусиль щоб стати авторитетом в очах дитини, може просто бути шанованими нею. тоді рекомендації в 19 і 30 років будуть нормально сприйматися і братися до уваги,

 
justvisДата: Субота, 02.04.2011, 09:32 | Повідомлення # 13
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Репутація: 29
Статус: Offline
Наприклад, доросла дитина, яка вчиться у ВНЗ, каже, що у "продвинутих" африканців є дуже класна забава - кальян.
Сідає племя навкруги костра і всі смокчуть по черзі одну соску. І за великі гроші африканське племя передало це ноу-хау для розваг наших студентів.
Чи повинні батьки наполягати на тому, що це, як мінімум - негігієнічно? Адже ніколи вся група студентів не буде чистити зуби однією зубною щіткою.
Чи надати можливість дорослим студентам пройти через якісь захворювання, щоб вони самостійно подорослішали ?


http://justvis.at.ua
 
GadukinДата: Субота, 02.04.2011, 12:42 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Друзья
Повідомлень: 38
Репутація: 7
Статус: Offline
Щодо шкоди кальяну на організм є дві позиції, нижче подам матеріал з вікіпедії.
Суть позицій наступна:
1. при курінні кальяна в годину людина вдихає в 100 разів більше шкідливих речовин ніж при курінні сигарет;
2. при курінні кальяну з 40 грам небезпечних речовин вдихається лише до 5, тому насправді це набагато менш шкідливо.

вікі:
"Кальянний дим містить у багато разів менше шкідливих елементів, ніж звичайний тютюновий. Існує поширена думка, що кальян є наркотиком. Це не так, оскільки тютюн для кальяна не містить ніяких наркотичних засобів (читай нижче). Наркотичну дію кальян буде становити в тому випадку, якщо замість кальянного тютюну, заправити кальян наркотичними засобами, наприклад гашишем.

Найшкідливішу дію в димі надають чадні гази, що утворюються при горінні вугілля. Крім угардного газу, сам дим практично не містить в собі шкідливих речовин. За одну годину куріння кальяну людина отримує шкоди приблизно як від однієї легкої сигарети.

За одну годину куріння кальяну людина вдихає в 100—200 разів більше диму, ніж при викурюванні сигарети, при цьому відбувається попадання в легені великої кількості чадного газу, незважаючи на менший вміст шкідливих речовин і нікотину. При сеансі тривалістю в 45 хвилин курець споживає більше чадного газу, ніж при викурюванні пачки сигарет (при температурі вугілля в кальяні 600 ° −650 ° C). Необхідність прикладати певне зусилля приводить до проникнення диму в більш глибокі ділянки легень (в нижні дихальні шляхи). Якщо куріння відбувається в задушливому приміщенні, то додається ефект пасивного куріння.

Однак за даними дослідів Shisha Shop и Blubberhaus.de, проведених разом з Кантональною лабараторією (Lausanne), з 40 мг нікотина, що містяться в одній заправці кальяну, людина вдихає лише 3,5 мг, все інше фільтрується чашкою та водою.

Оцінка впливу кальяну на здоров'я людини дуже суб'єктивна. Якщо, наприклад, сигарети створюються за міжнародним стандартом тютюнової промисловості, то з кальяном все набагато складніше, тому що вміст шкідливих речовин залежить від багатьох факторів, серед яких якість і вид тютюну, якість вугілля (основа вугілля буває сірчистою або органічною), температура горіння тютюну. Не радять комбінувати вживання алкоголю та кальяну, ефект може бути занадто несподіваним.

За заявою Всесвітньої організації охорони здоров'я, кальян не є нешкідливою альтернативою сигарет."

Окрім того, якщо дитина вже доросла, то потрібно ставитись до неї як до дорослої людини, а не як до дитини і як на мене дуже важко буде дорослій людині заборонити таку річ як куріння каляну, а як відомо невмотивовані заборони лише спричиняють до ще більшого бажання виконати те що забороняється. І те що це стосується тільки дітей чи мавп є неправдою, оскільки інстинкти робити те що заборонено є у всіх, втч і дорослих."

А батькам би я порадив тішитись, що дитина як вже стала дорослою і вчиться у ВНЗ радиться з Вами про те, чи курити кальян в такому віці, а не вживає важких наркотиків, не грабує електронні рахунки банків чи не робить інших набагато більших дурниць.
Тому кальян це не проблема взагалі.

Повідомлення відредагував Gadukin - Субота, 02.04.2011, 12:52
 
grozaДата: Субота, 02.04.2011, 13:18 | Повідомлення # 15
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 704
Репутація: 24
Статус: Offline
Висновок: вся група студентів з величезним натхненням буде чистити зуби однією зубною щіткою. По черзі. За те, хто останній, будуть між собою сперечатися
 
Київський форум УКРАЇНЦІ » СПІЛКУВАННЯ » Батьки і діти » Як виховувати дітей
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: